Co děláte, když se novorozenec vykaká ve spánku

1099
25.2.16 10:29

Co děláte když se novorozenec vykaká ve spánku

Ahoj ženy,

co děláte když se vám miminko vykaká při spánku? Přebalujete hned nebo až po probuzení? Malá většinou usne tvrdě, pak se chvíli ve spánku kroutí, za velkého zvukového doprovodu vykoná potřebu a pak blaženě spí dál.
Je mi to krajně nepříjemné ji v tom nechat spát, moji krásnou sladkou princeznu nechat ve vlastních výkalech :,(,ale budit ji je mi strašně líto.

Jak to máte vy? Jak to řešíte?

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

843
25.2.16 10:32

Zkus opatrně přebalit ve spaní. Ale nepřenášej jí nikam pryč. Když jsou takhle malí, tak se většinou nevzbudí. Starší pak kakají, když jsou vzhůru. Prostě to zkus a uvidíš, co ti bude vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
25.2.16 10:34

Moje princezna je krasna a sladka, i kdyz je posrana, takze ji v tom klidne necham. :lol: ( uz nemam novorozence, ale i tak). Prebaleni behem spanku u nas vzdy znamenalo potom znova uspavat.

• Nahlásit
  • Citovat
35028
25.2.16 10:35

Když je to na noc nebo v noci, tak přebalím, vlastně kluci to dělají oba pořád (2 a 4 roky), ale u kratšího denního spánku jsem nechávala :nevim: buď jim to začalo vadit a vzbudili se sami, nebo jim to nevadilo a stejně se vzbudili za chvíli, denní spánek nikdy nebyl dlouhý. Vlastně jsem to kolikrát zjistila až pak, protože jsou kluci naučení uložit do postýlky, pusinku a odcházím a je tam jen chůvička, ta pachy nepřenáší :mrgreen: takže jsem to kolikrát ani nezjistila, až když se vzbudili :) U nás byl totiž přes den problém s opětovným usnutím a pak zbytek dne prořvali. Jinak starší mi právě kadil pořád, snad každou hodinu měl v pleně, takže v noci, ve dne, přebalovala jsem pořád a jelikož pořád řval, byla jsem ráda, když konečně chviličku spal. Jinak na opruzeniny nikdy netrpěli ani jeden, krom období růstu zubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35028
25.2.16 10:36
@brko píše:
Moje princezna je krasna a sladka, i kdyz je posrana, takze ji v tom klidne necham. :lol: ( uz nemam novorozence, ale i tak). Prebaleni behem spanku u nas vzdy znamenalo potom znova uspavat.

to mě pobavilo :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49893
25.2.16 10:38

@Katchie 77 vždy když byli děti jen počůrané tak ok ale pokud se pokadili tak přebalit, z toho bude akorát opruzenina a u holčičky tuplem. ale je fakt že tohle se stalo málokdy ;). Kdo by chtěl spát v h. ovnech :jazyk: a ten smrad :mrgreen: malá teda většinou kadila při jídle nebo po :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746

Vždycky přebalím. Já sama bych v lejnech spát nechtěla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192

Mě se můj princ stejně vždycky vzbudil sám, asi to bylo tím, že byl prokaděný až na záda, pokud spal byla jsem vděčná a neřešila to. Obzvláště jako novorozenec tomu totiž moc nedal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.2.16 10:39

@Katchie 77
zkus prebalit ve spanku v postylce a uvidis - pokud se vzbudi a je problem znova uspat, tak bych spis nechala (u kratsiho spanku pres den). pokud se nevzbudi nebo vzbudi, ale zas sama usne, tak samozrejme lepsi prebalit.
hlavne u holcicky bych mela strach ji v tom nechat nejak dyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
25.2.16 10:40

Dělám to v postýlce opatrně, aby se mimi nevzbudilo, většinou spí tak tvrdě, že ani ty studený ubrousky nevnímá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
25.2.16 10:46

Většinou taky srajdila při kojení, ale teď v poslední době vždycky až ve spánku, tak mám to dilema :nevim:.

Kdyby nespala, tak bych ji zkusila dát nad umyvadlo, protože ty její „signály“ jsou docela jasné, že bude kadit, ale když spí :roll:.

Teď ji budu za chvíli stejně budit, tak to spáchám naráz.

Díky za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
25.2.16 10:52

Já bych určitě přebalila. Moje malá měla vždycky opruzeniny, když jsem jí to tam jen chvilku nechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
25.2.16 10:56

"@Katchie 77 Přebalila bych opatrnš ve spánku

• Nahlásit
  • Citovat
abver
25.2.16 11:02

S citem bych přebalila. Když si vezmu, jak to měla malá všude, tak bych ji v tom nenechala. Navíc by se mi oprudila. Teď si to odbude vždy přes den, zato ale třeba 4× 8o

• Nahlásit
  • Citovat
a12
42002
25.2.16 11:03

Ja prebalovala, ale on vetsinou kadil u kojeni takze se napapal a ja ho prebalila.. ale casto u kojeni usinal takze to taky bylo v polospanku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama