Co děláte, když se v noci vaše miminko vzbudí?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 10.08.11 13:38
co děláte když se v noci vaše miminko zbudí?

dnes v noci když se můj 8 měsíční syn zbudil a pofňukával mi napadlo se zeptat vás co děláte když se vaše děťátko v noci zbudí.
Já když vím že nemá hlad tak jako první sáhnu po dodlíku a když neusne tak zkusím flašku s čajem a nechám ho pít dokud třeba neusne jak to děláte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

weruuunka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.11 13:41

Já mám 4měsíční mimnko a v noci se mi nebudí od narození. :mrgreen: :dance: Ale když se náhodou vzbudí, tak dám dudlík a většinou spí dál. :palec: Když ne, tak dám cucnout čaje a to už pak chrní dál. :lol:

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 10.08.11 13:43

Jojo, taky mu dám nejdřív dudlík, když nepomůže, tak napít čaje, pak ho držím, aby si odříhnul......a když ani to…tak ho zkusím vzít k sobě, aby usnul u mě a pak ho dám zpět do postýlky.

Někdy na nás zkouší, že směje a chce si povídat - nereagujeme a děláme,že spíme a on taky za chvíli usne :lol:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 10.08.11 13:46

Dám mu prso :mrgreen:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 10.08.11 13:50

Dudlík, prso… Nic víc nebylo nidky potřeba :lol:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 10.08.11 13:50

Vždycky když se v noci vzbudil a vzbudí i dneska, tak ho zkusím utičit v postýlce, pokud se nepodaří, tak ho beru k sobě do postele. Nevýchovné leč účelné. On se uklidní a já můžu spát.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 10.08.11 13:50

Veru spí už rok sama v pokoji, takže nějaké žvatlání moc nezaslechnu, ale když pofňukává, pokusím se to nejdřív zaspat :lol: , protože většinou fňuká ze spaní a to stejně tak rychle, jako to přišlo, zas odejde a když se tak neděje, jdu tam, nachumlám plínku a zas jdu spát. Když tak uvažuju, tak jsem jí snad ještě nikdy krom krmení z postýlky v noci nevytáhla, nebylo třeba. Ale uznávám, se spaním jsme nikdy problém neměli.

monulda
Kecalka 385 příspěvků 10.08.11 13:52

Našemu prckovi je 11 měsíců a stále se v noci budí na krmení (UM), takže nejdřív zkusím dudlík a hladit a pokud ani toto nezabere, tak mu dám mlíčko, napapá se a je zase klid až do rána. Několikrát se stalo, že plakal a nedal se utišit ani dudlíkem a byl chvíli po krmení, takže hlad neměl, tak si ho posadím na klín a opřu jeho zádíčkama k sobě a jak cítí moje teplo, tak usne i v sedě, přendám ho do postýlky a zase spinká. Chce to vyzkoušet, co na něj bude platit.

monulda
Kecalka 385 příspěvků 10.08.11 13:56

…jo a čaj ani nezkouším, protože ten naprosto odmítá, jakmile ucítí jeho chuť, tak láhev odmítá. Takže čajíček u nás v noci nefunguje :-(

martulkasloník
Extra třída :D 12262 příspěvků 10.08.11 13:57

malá se mi nebudí v noci od cca 2 měsíců ale když se vzbudí tak dám mlíko či čaj a spí dál. když ale jí rostli zuby tak nemohla znovu usnout, vzala jsem jí do obyváku pustili jsme si telku a za chvilku jsem to s ní zkusila znovu a většinou usnula.

Zozole
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 10.08.11 13:59

Moje mimo uklidní pochování a pomazlení tak na 5 minut, pak zabere jedině kozenka :mrgreen:

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 10.08.11 14:11

ahoj,

malé je 9 měsíců. když začne v noci knourat, tak hned nevstávám, chvíli vyčkám. Bud si poknourá a spí dál. Když ale začne zvyšovat, dám prso, nakojím a chrní dál :wink:

andrys23
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 34 inzerátů 10.08.11 14:11
lleennttiillkkaa píše:
Vždycky když se v noci vzbudil a vzbudí i dneska, tak ho zkusím utičit v postýlce, pokud se nepodaří, tak ho beru k sobě do postele. Nevýchovné leč účelné. On se uklidní a já můžu spát.

Tak to je teď přesně náš případ :mrgreen:
Ale už je tam každou noc :roll:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 10.08.11 14:13
andrys23 píše:
lleennttiillkkaa píše:
Vždycky když se v noci vzbudil a vzbudí i dneska, tak ho zkusím utičit v postýlce, pokud se nepodaří, tak ho beru k sobě do postele. Nevýchovné leč účelné. On se uklidní a já můžu spát.
Tak to je teď přesně náš případ :mrgreen:
Ale už je tam každou noc :roll:

Tak u nás naštěstí ne a je teda pravda, že ho pak kolikrát vracím zpátky do postýlky, protože strašně cestuje

Fima
Nadpozemská drbna 29241 příspěvků 16 inzerátů 10.08.11 14:28

Příspěvek upraven 02.06.16 v 12:52

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >