Co děláte na dovče večer když mimčo spí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Keny
Kecalka 104 příspěvků 21.04.10 08:24
Co děláte na dovče večer když mimčo spí?

Tak jsem večer přemýšlela co asi budeme dělat s manželem po večerch na dovče když malá půjde spát. Jedeme sami do hotelu, takže o tom že by jí někdo hlídal neni řeč.
Na tv -ani nevím jestli tam bude - snad taky koukat moc nebudeme aby jí to nerušilo.
Tak snad nebudeme muset chodit v osum spát :lol:
A riskout to a jít do restaurace v hotelu to teda nevim nevim :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11595 příspěvků 21.04.10 08:28

my teda spali s ní :-) :-) jinak jsme koukali buď na televizi nebo na filmy na notebooku nebo si četli. jednou jsme byli v hotelu, kde jsme měli pokoj přímo nad terasou, takže jsme nechali na pokoji chůvičku a šli na drink. A nebo si kupte vínko a poseďte na balkoně. POkud spí malá v postýlce a dost spolehlivě po zabrání, tak bych to možná riskla i bez chůvičky. ale já osobně jsem z toho byla nervozní.

Marpe
Extra třída :D 14999 příspěvků 21.04.10 08:30

Nevím tedy, jak staré máš mimčo, ale řešila bych to tak - že za teplých krásných večerů bych třeba vzala kočárek a mimčo na chvilku (na posezení na zahrádce u večeře) s sebou (samozřejmě do zakouřených prostor NE). Když to nebude každý večer a do rána, tak mu to rozhodně nemůže ublížit. My to tak dělali taky, ale to jsme byli i s přáteli. Navíc mimčo venku na čerstvém vzduchu líp spalo (my jeli s 3měs.).

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 21.04.10 08:34

Ahoj, přesně jak psala Nozu, vínečko, filmy, kžížovky, knížky…Pohodička :wink: . I když jsme měli chůvičku, neodvážila bych se vyrazit např.do hotel.restaurace nebo na prochajdu :roll:

Keny
Kecalka 104 příspěvků 21.04.10 08:34

Bude jí rok. Máme domluvenou postýlku, tak při nejhorším bude „jen“ brečet ale nic se jí nestane.
Taky jsem uvažovala, že vezmu chůvičky.
V hotelu je dole restaurace tak jsem si myslela tam jeden večer zajít ale nevim byla bych asi nesvá a kdoví jestli by tam byl ještě signál.
A když jste jí měli v kočárku a pak dali do postýlky nevzbudila se vám?

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 21.04.10 08:40

my teď byli ve špindlu a normálně malá byla na pokoji a my měli chůvičku doel s sebou, nebyla tam klasická restaurace ale jídelna, kde jsme si udělali sami něco dobrého a poseděli. Tzn. bylo tam ticho a my chůvičku slyšeli, toho bych se nebála, vždyť když nebude signál tak vám to začne signalizovat.

No a když jsme chtěli koukat na tv nebo na film tak jsme dali malou do předsíňky (postýlka se tam vešla akorát :oops: :oops: a nebo do kočáru s sebou. Malá nám v něm usnula v pohodě a když se pak doma vzbudila tak v postýlce usnula bez problémů, ale ona s tím neměla nikdy problém. :wink:

BohunkaP
Extra třída :D 14950 příspěvků 21.04.10 08:41
Keny píše:
V hotelu je dole restaurace tak jsem si myslela tam jeden večer zajít ale nevim byla bych asi nesvá a kdoví jestli by tam byl ještě signál.

Bez chůviček ani ránu… ale já bych si to stejně neriskla, ani do hotelového baru… možná jsem hysterka, ale vím, že bych z toho absolutně nic neměla.
My jsme chodili na společenskou místnost - knížky, filmy, pokec, karty… bylo to fajn. :lol:

BohunkaP
Extra třída :D 14950 příspěvků 21.04.10 08:41

Dodávám, že ta společenská místnost byla přímo naproti našemu pokoji, takže stálá kontrola :-D

Lucci
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 21.04.10 08:45

Tak my nechavame deti na pokoji na chuvickach a chodime dolu. Zalezi co je na hotelu/penzionu k dispozici, vetsinou sedime v restauaci nebo spolec. mistnosti. Hrajem hry a povidame si. Se signalem problem nebyl, kdyz byl, nikam jsme nesli. Ted naposledy jsme byli na horach kdyz byla olympiada a to jsme byli na pokoji, TV na minimum zvuku a kluci u toho v pohode spali. :nevim:
To samy kdyz jsme na dovce s kamarady… mame pronajaty barak, v kazdem pokoji deti na chuvach a my sedime dole v kuchyni nebo v obyvaku.
Podle me je jedno, kam se z pokoje odchazi. Pokud je na chuvach signal a slysime z nich sebemensi sramot, tak je fuk, jestli sedime vedle v pokoji nebo dole v restauraci. :nevim:

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18772 příspěvků 21.04.10 08:54

:mavam: Ahoj Keny,
můžu Ti napsat, co budeme dělat, protože s mimčem jsme ted ještě na dovolené nebyli.
Jedeme do penzionu, kde mají v zahradě krásný srub s kulečníkem a barem, nebo na krátkou procházku- samozřejmě s chůvičkou.
Zkuste se podívat na www.penzion Adler.
 Jitka

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 21.04.10 09:03

My jsme jeli zamerne do apartmanu, byl to 2+1 byt, abychom ji nerusili, kdyz spi a v jine mistnosti jsme si cetli, ci na terase pili vino a divali se na filmy na notebooku. Ale to az tak v jedenact hodin, predtim jsme kazdy den sli i s ni, najezenou, na veceri do restaurace na terasu, pak ji dali do kocarku, strcili mleko do ruky, ona usnula a my se prochazeli venku. Bydleli jsme tak 2 kilometry od centra deni, slo se po promenade kolem more, nejezdily tam uta, bylo to jen pro pesi, takze parada. Ona vzdycky usnula, my posedeli nekde na kave ci zmrzline a sli zpet do apartmanu, vratili se kolem te jedenacte, prenesli ji do postylky a bylo… Bylo to moc fajn a letos pojedeme na stejne misto znovu, akorat si bereme babicku, aby s ni byla nekdy vecer doma, protoze mala uz bude dvouleta a zrejme ne tak disciplinovana, tak babicka bude hlidat a my si zajdeme V KLIDU (jupi) na veceri a tak…tesim se.

jitka85
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 21.04.10 09:28

Ahoj, my jezdíme na dovolenou na apartmán, po večeři jsme dali malého do kočárku šli jsme ven na procházku, pokud chtěl spát, tak spal, pokud ne se díval, nebo běhal, nechala jsem ho tak nějak at si sám určí, volnější režím, ráno pak třeba dýl spal… a osvědčilo se :wink: samozřejmě jsme nechodili tam kde byl velký rámus, diskotéky atp. :wink: Většinou byl od vody tak znavený, že usnul kolem 20hod a nevzbudilo ho absolutně nic :mrgreen:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 21.04.10 09:33

My teda letos jedeme na dovolenou, kde bude dalších x lidí. Ale okoukala jsem předloni v chorvatsku, že lidi normálně berou dítě třeba večer na procházku, dokonce jsme se bavili s jedněma a oni říkali, že malej jim prostě usne v kočárku, pak se maximálně trošku vzbudí, když ho dávaji do postele a spí dál…

micinka29
Ukecaná baba ;) 1835 příspěvků 21.04.10 09:43

my jsme malou dali spat do postylky, sli dolu do hotelove restaurace a chodili ji kontrolovat (chuvicky nemame ani doma). bylo to v pohode.

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.10 10:01

Jezdíme vždycky do apartmánu, takže na spaní má kluk klid, my sedíme na terase, noťas, filmy, knížky…vínko a ovoce si koupíme. Obden chodíme ven, na promenádě jsou kočáry do půlnoci běžné.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >