Co děláte o víkendu bez dětí, když jsou s tátou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
106
23.1.22 10:12

Co děláte o víkendu bez dětí, když jsou s tátou

Jak jste se vyrovnali s tím, že jste najednou v době rozvodu/po rozvodu o víkendu bez dětí, když je má jejich otec? Co děláte? Je vám smutno, že teď budete s dětmi jen polovinu víkendů? Já mám nápadů spoustu, ale realizace trochu vázne, nemám sílu a chuť nic uskutečnit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14038
23.1.22 10:18

Neznam, nebere si je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
23.1.22 10:24

Chodim s kamoskama ven. Nebo na “rande” 😁
Pres den mam sve konicky a navecer/ vecer jdu proste do restaurace a pak tancit.
Ani by me nehlo trcet doma, kdyz jsou deti pryc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
23.1.22 10:25

Jo. Smutno po detech mi fakt neni :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
23.1.22 10:27

@nelaa vezmu si z Tebe příklad, díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
23.1.22 10:31

@Slu32

Fakt si uzivej! Ja jsem neco malo rok po rozvodu a jeste jsem se “pareni” nenabazila. Ale ja byla teda vzdycky parici typ.
Bud rada za kazdou volnou chvili.
Je opravdu dost zenskych, ktere maji deti proste furt doma a nehnou se.
Zacina novy zivot :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26110
23.1.22 10:32

Já bych si v sobotu ráno uklidila a pak seděla a užívala si to, že je uklizeno dýl jak 10 minut. Neboj, časem si třeba někoho najdeš a bude o zábavu postaráno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1196
23.1.22 11:00

Faaakt? Jezis, manzel, kdyz vypadne s dcerou ke tchyni na vikend, tak jsem celej v posteli v pyzamu s knizkou a nedelam nic, ani nadovi po sobe - to umyvam az kdyz mi manzel zavola, ze jedou zase domu. Z pyzama se svlikam jen, abych se osprchovala a vzala si ho zase zpatky na sebe :lol: :lol: ani nevarim, vzdycky si jen neco vezmu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6921
23.1.22 11:20
@Slu32 píše:
Jak jste se vyrovnali s tím, že jste najednou v době rozvodu/po rozvodu o víkendu bez dětí, když je má jejich otec? Co děláte? Je vám smutno, že teď budete s dětmi jen polovinu víkendů? Já mám nápadů spoustu, ale realizace trochu vázne, nemám sílu a chuť nic uskutečnit…

užívej klid a pohodu :-). Co já bych za to dala. Děti jsou u táty cca 1× za 6 týdnů na 2h. To než se doma otočím, jsou zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
23.1.22 11:33

Můj ex si bere našeho sedmileťáka tak jednou za měsíc na víkend. Ale už mám další dítě s novým manželem a třetí teď čekám, takže když je nejstarší pryč, mám o zábavu postaráno. Ale dokud jsem byla ještě sama a ex si náhodou vzal malýho nebo si ho vzala třeba babička na víkend, snažila jsem se předem obvolat kamarády/kamarádky a zajít s nima buď ven nebo k nim na návštěvu, udělala jsem si třeba ke kamarádce celodenní výlet mimo město a tak. A někdy jsem se jen tak válela doma, když jsem to tak cítila… :) Ale pro mě to byla vždycky jen výjimečná příležitost. Kdyby to bylo každý druhý víkend, tak bych se asi takhle pořád za kamarádkami nehrnula a trávila bych víc času doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8555
23.1.22 11:39

:lol: já bych si to teda užíívala s knížkou, u fajn filmu nebo chodila randit či pařila s kámoškama ;) šla bych si sama v klidu na bazén zaplavat (ten KLID nemuset u toho hlídat děti je boží)..
určitě bych nesmutnila, i když maličko smutno by mi po nich bylo - ale od mala jsme zvyklí, že holky jezdí na tábory, přespávají u kámošek apod., večer si cinknem nebo písnem na whatsappu a pohoda- takže to je jen otázka zvyku ;)

fakt si ten čas pro SEBE užij, jak padlo výše, nemusíš třeba ani vstát z postele + vařit, pořádně si odpočinout celý den taky není k zahození..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67431
23.1.22 11:54

@Slu32 užívám si ticho a klid :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4003
23.1.22 12:17

Já to teda neznám, ale já bych si četla, spala, šla na výlet, do bazénu, na stěnu, cvičit, šila bych, naučila se hackovat. Uklidila doma, podívala se na film/seriál, dělala klidně i něco do práce.. Nebo navštívila kamarádky. Jela bych třeba do Prahy nebo Kutné Hory a byla tam celý den. Už ať jsou dečka z domu a můžu si řídit čas podle sebe :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
23.1.22 12:51

Po rozvodu jsem byla sama rok a volné víkendy si užívala - výjezdy za kamarádkami, hospody.. Když nebylo s kým vyrazit, skočila jsem si na masáž, procházku, do kina, večeři klidně sama.
Realizovala jsem i věci, které jsem vždycky chtěla, ale nebyla příležitost - vyrazila jsem třeba i na střelnici.
Ale já si vystacim klidně i sama:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
23.1.22 12:56

Děkuju vám všem za příspěvky, mnoho z výše uvedeného mám v plánu a nemám problém leckam vyrazit sama. Jen je to prostě jiné a nyní bez dětí divné, ale zas je to parádní odpočinek a otevřené možnosti dělat, na co nebyl čas :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat