Co děláte po večerech?

23.3.17 22:06

Co děláte po večerech?

Jdu si pro inspiraci :)

Co společného děláte s partnerem po večerech (nemám teď na mysli sex ;) )? Jsme zatím bez dětí, tedy jdu posbírat nějaké nové nápady na společné aktivity, pokud zrovna není chuť vyrazit někam ven a všechna práce je hotová. Jak pěkně vyplnit ty cca 3 hodinky mezi večeří a časem na to, jít spát, když si zrovna nechceme zalézt každý sám s knížkou, k počítači, nebo si jen tak povídat?

My například občas:

• hrajeme šachy nebo deskovky (ale máme jen asi 3 osvědčené) - jestli máte, hoďte sem prosím tip na nějakou dobrou hru pro dva ;)
  • díváme se na film (ale to je na dlouho)
  • hrajeme proti sobě na PC (to mě ale moc často nebaví)

Nějaké tipy a nápady? :mavam:

edit: gramatická chyba :zed:

Příspěvek upraven 23.03.17 v 22:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8652
23.3.17 22:11

Jestli máte rádi šachy, tak doporučuju hru Abalone.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14339
23.3.17 22:11

Ja sem rada ze mam chvili klidu pro sebe takze pritel sedi u pc a ja brouzdam na netu ve vedlejsi mistnosti :D maximalne si nekdy pustime film nebo serial, hry sme hravali driv na pc ale me to k smrti nebavilo :D jediny co obcas hrajem je hra na mobilu, takze to probirame a predhanime se kdo je lepsi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
23.3.17 22:12

My jsme marní, on se čučí na hokej a já pletu/háčkuju/korálkuju/vyšívám :lol:
Společně třeba vaříme, pak to sežerem a jdeme si umýt navzájem záda a spát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 22:14

No to by me taky zajimalo..my se nejak oddalujem, pritel je hodne pracovne vytizeny, kdyz je fotbal nebo hokej nesmi chybet v hospode..ma svuj konicek..s bejvalou :,(..ja si brouzdam internetem, nebo si ctu..on kdyz je doma, tak pari pc hry, ale aspon je doma…A kolik casu jste spolu, vy bezdeti..prijdete z prace a co..??..vikendy..co podnikate…samy, ci s partou??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
23.3.17 22:15

@klamonožka no pokud je klidny vecer a nebudi se ani jedno ditko, tak bud mrkneme na film, pracujeme na rodokmenu nebo muzicirujeme chlap hraje na cello, basu a ja klavir plus zpev, ovsem to v garazi :mrgreen: deskovky a karty nesnasime :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
23.3.17 22:16
@Pipet píše:
My jsme marní, on se čučí na hokej a já pletu/háčkuju/korálkuju/vyšívám :lol:
Společně třeba vaříme, pak to sežerem a jdeme si umýt navzájem záda a spát :mrgreen:
:) :D :lol: :mrgreen: tak to me hodne pobavilo :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 22:17

@zrcadlo Dík za tip, kouknu na to. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14339
23.3.17 22:18

@VeselaHolka mi dokud sme nemeli syna tak sme meli dost sileny smeny takze sme se stridali ja prisla vecer domu, on mi naserviroval veceri, pustil film a ja u toho vytuhla, kdyz sem byla doma ja a on v praci tak bylo opacne :D o vikendech sme vetsinou sli s partou nekam vecer do mesta-vecere, dikoteka apod a zbytek vikendu sme vydejchavali kocovinu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
23.3.17 22:18

Pro dva je skvělej Pandemic :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
23.3.17 22:20

My se rádi koukneme na film. Často se vrací pozdě večer domů tak si jen tak lehnem a něco si pustíme. Občas zahrajem prší :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 22:24

@VeselaHolka
Jé, to je mi líto.

O těch víkendech jsme spolu taky (vlastně jsme spolu kromě času práce skoro furt, ale vyhovuje nám to :) ), ale o víkendu je jednodušší vymyslet něco zábavného, když na to máme celý den - jezdíme vlakem na výlety, chodíme na procházky, lovíme kešky, scházíme se s kamarády (máme společné), jezdíme dobrovolničit, sem tam nějaký sport, přítel pořád vymýšlí, co ještě vylepšit na bytě, tak kutíme…

Ale právě ty večery po práci jsou trochu monotónní, hrajeme pořád dokolečka to samé, nebo si děláme každý svoje - tak proto jsem založila tuhle diskusi. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 22:26

@allinka Díky! Na Pandemic jsem už úplně zapomněla. Už jsem to párkrát hrála ve více lidech, ale ve dvou ještě ne. Je pravda, že mě to vždycky bavilo. Tak ho asi pořídíme dom. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
23.3.17 22:28

My vždy hodně pracovali a hodně jsme si povídali, průměr tak 4h denně, někdy jsem u toho dělala drobné domácí práce (párování ponožek apod.). Deskové hry občas s návštěvami, které u nás zůstávaly přes noc. V sezóně u toho povídání sedíme venku a grilujeme nebo se válíme v bazénu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 22:29
@kterk píše:
@klamonožka no pokud je klidny vecer a nebudi se ani jedno ditko, tak bud mrkneme na film, pracujeme na rodokmenu nebo muzicirujeme chlap hraje na cello, basu a ja klavir plus zpev, ovsem to v garazi :mrgreen: deskovky a karty nesnasime :mrgreen: :mrgreen:

Tak muzikální jsem u nás jenom já, ale v paneláku mi to večer stejně neprojde. Ale dík za tip, to je krásné, že takhle hrajete spolu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama