Co děláte pro udržení šťastného manželství?

1959
29.12.20 09:42

Co delate pro udrzeni stastneho manzelstvi?

Najednou v obdobi Vanoc tu pribyvaji diskuze o milencich, neverach, nespokojenych vztazich atd. Myslite, ze je to nahoda, ze nekomu to vyjde a jinemu ne nebo ti ve spokojenem vztahu delaji neco jinak? Co delate pro udrzeni stastneho dlouhodobeho vztahu, aby nezevsednel?
Podle me je nekdy chyba uz na zacatku, ze se vezmou dva, kteri se vlastne az tak nepritahuji, ale je cas na deti, tak to zkusi, ale zamilovanost a obdiv ani na zacatku moc neni. Nebo dva se sice miluji, ale nejak na to casem zapomenou a prestanou na druheho v dennim stereotypu myslet a postupne to vyprcha.
Co delate pro druheho pro udrzeni hezkeho vztahu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19614
29.12.20 09:48

Trikrat tydne minimalne dvacet minut sex a pak nejsou zadne choutky na milence ci milenku :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12279
29.12.20 09:50
@Hanka1 píše:
Trikrat tydne minimalne dvacet minut sex a pak nejsou zadne choutky na milence ci milenku :P

Myslíš třikrát denně, ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
29.12.20 09:50

Taky myslím, že důležity je pravidelný sex. A jinak tedy láska, tolerance,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25115
29.12.20 09:52

Pro udržení manželství chodím na EM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
29.12.20 09:52
@Hanka1 píše:
Trikrat tydne minimalne dvacet minut sex a pak nejsou zadne choutky na milence ci milenku :P

Jen tohle myslim nestaci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
29.12.20 09:53

Nemyslete porad na sex, myslela jsem i jine veci, co pro druheho delate nebo on pro vas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19614
29.12.20 09:54
@Prof. Farnsworth píše:
Myslíš třikrát denně, ne? :mrgreen:

bejvávalo… :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
29.12.20 09:56

Chyba je vždycky na obou stranách. Kdyby byla spokojenost ve vztahu, neměl by ten druhý důvod najít si milence. A je jedno jestli to je muž nebo žena. V okolí mám hodně páru, kteří mají rozvedené rodiče a přijde jim to normální 8o. Moje máma, tvůj táta, jejich děti, naše děti. A když to vidí jako normální, tak jim přijde normální se tak chovat a je jim jedno kolik ex a nex budou mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18298
29.12.20 09:59

Tak s tím prvním nesouhlasím. Naopak vidím největší chybu v tom, když dva založí rodinu ve chvíli, kdy jsou ještě zblblý hormonama, mají růžový brýle a s realitou běžnýho života se srazí až ve chvíli, kdy jim ty brýle spadnou a z hormonů vystřízliví. O založení rodiny a trvalýho vztahu by měl rozhodovat mozek, ne orgán položený sedmdesát čísel jižněji. A pro spokojený vztah je potřeba respektovat partnera takovýho, jaký je. Ne ho měnit k obrazu svýmu. Je potřeba, aby byly uspokojený materiální, emocionální a sexuální potřeby obou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
29.12.20 09:59
@krajta píše:
Chyba je vždycky na obou stranách. Kdyby byla spokojenost ve vztahu, neměl by ten druhý důvod najít si milence. A je jedno jestli to je muž nebo žena. V okolí mám hodně páru, kteří mají rozvedené rodiče a přijde jim to normální 8o. Moje máma, tvůj táta, jejich děti, naše děti. A když to vidí jako normální, tak jim přijde normální se tak chovat a je jim jedno kolik ex a nex budou mít.
@krajta píše:
Chyba je vždycky na obou stranách. Kdyby byla spokojenost ve vztahu, neměl by ten druhý důvod najít si milence. A je jedno jestli to je muž nebo žena. V okolí mám hodně páru, kteří mají rozvedené rodiče a přijde jim to normální 8o. Moje máma, tvůj táta, jejich děti, naše děti. A když to vidí jako normální, tak jim přijde normální se tak chovat a je jim jedno kolik ex a nex budou mít.

To zase nevim, jestli deti opakuji takto chovani rodicu. Nektete si naopak reknou, ze takhle to rozhodne mit nechteji, protoze jim to jako detem nevyhovovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
29.12.20 10:00

Jsem s manželkou téměř 20 let, máme 3 děti a manželství pořád klape. A i po těch letech máme úžasný sexuální život, 3-4× týdně. Ale samozřejmě to není jen o tom. Navzájem se respektujeme a máme jeden v druhého důvěru. Ale například i takové věci, jako je společná péče o děti a domácnost, jsou hodně důležité. Občasné hádky jsou v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18298
29.12.20 10:00
@Josefuna píše:
Jen tohle myslim nestaci :)

Ale nepodkročitelný minimum to je, nebo ne? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
29.12.20 10:01

Základem je nebýt k.okot a neřešit voloviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
29.12.20 10:03
@Janli píše:
Tak s tím prvním nesouhlasím. Naopak vidím největší chybu v tom, když dva založí rodinu ve chvíli, kdy jsou ještě zblblý hormonama, mají růžový brýle a s realitou běžnýho života se srazí až ve chvíli, kdy jim ty brýle spadnou a z hormonů vystřízliví. O založení rodiny a trvalýho vztahu by měl rozhodovat mozek, ne orgán položený sedmdesát čísel jižněji. A pro spokojený vztah je potřeba respektovat partnera takovýho, jaký je. Ne ho měnit k obrazu svýmu. Je potřeba, aby byly uspokojený materiální, emocionální a sexuální potřeby obou.

Ja nemyslim, ze maji zakladat rodinu v hormonalnim opojeni, je naopak lepsi, kdyz spolu budou nejaky rok zit atd. Nicmene nekterym obdobi zamilovanosti vydrzi dele nez jinym. Zase na druhou stranu neni dobre zakladat rodinu jen z rozumu, kdyz tam pritazlivost neni a cekat, ze se dostavi. Nekdy se dostavi a nekdy treba ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat