Co děláte s dětmi když k sobě nemáte nikoho ?

Anonymní
17.9.20 12:13

Co děláte s dětmi když k sobě nemáte k sobě nikoho ?

Zdravím, mám roční dceru a někdy přemýšlím co máme dělat mrzí mě, že k sobě nemám žádnou kamarádku s dítětem, že by si spolu sem tam hráli:( Co takhle děláte s detmi?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9570
17.9.20 12:19

Mám 9m dceru. Žila jsem jinde a sem jsem se přestěhovala za partnerem. Všechny kamarádky co mají děti mám daleko. Ale nevadí. Začala jsem s dcerkou chodit na dětské hřiště, na kurz plavání, tam kde jsou děti. Ona se seznamuje s dětmi a já s maminkami, zkrátka tvoříme nová přátelství. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5669
17.9.20 12:21

Bez s dcerou na hriste. Kamarady si tam najde. I kdyz v roce o samostatne hrani asi nepujde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6881
17.9.20 12:30

Však dělej co chceš…a v roce si děti neuměj hrát s druhejma, takže v tomto ohledu dítko fakt nestrádá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6208
17.9.20 12:37

Dceři jsou dva a když jí někdo zasahuje do hry, tak jsou z toho akorát slzy. Z mé zkušenosti se s kamarádkami scházíme s dětmi až když je dětem kolem 3-4 let, protože to se dokáží zabavit. Když byly děti mezi půl rokem a třemi lety tak jsme se scházely bez dětí, protože místo toho abychom v klidu pokecaly jsme jenom lítaly kolem dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
17.9.20 12:47

Choď na nejake hriste u skolky ve stejný cas. Urcite se seznámíš. Nebo nejake cviceni pro deti. Nebo si dej inzerát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
17.9.20 12:55

Chodíme na plavání a na cvičení s dětmi (cca od půl roku malé) a díky tomu jsem poznala spoustu super holek… no a teď už taky na hřiště. Dcerce je 14 měsíců.
Jinak takhle malé děti si hrají spíš vedle sebe než spolu.
No a jinak si doma hrajeme - vkladaci kostka, navlekani krouzku, trhame papiry, cmara na papir, varime spolu, vyndavame nadobi z mycky a pradlo z pracky, jdeme na pisek, mazlime se, cteme si, zpivame pisnicky, rikam rikanky, hrajeme na honěnou, jdeme ven se psem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7125
17.9.20 17:44

V roce dceři stačíš ty, prohlížení knížek, hraní her (paci paci, vaří myška kašičku,…). Když vaříš, dej ji misku s vařečkou a ona se zabaví, taky bude „vařit“ nebo kramovat ve skříňkách. Myslím, že až tak kolem dvou let je fajn, když budete na hřišti navazovat kontakty a hledat kamarády. Spíš momentálně strádáš ty, že nemáš kamarádku, se kterou bys řešila každodenní starosti a radosti. Buď vyraž na hřiště, ale koronavirus může navazování přátel ztížit, nebo je tu pro všechny izolované maminky emimino. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3270
17.9.20 17:50

Choď na hřiště, do dětských klubíků a na dětské plavání a to by byl v tom čert, abys k sobě kámošku s dítkem nenašla ;)
Tahle mi vzniklo pár moc fajn přátelství - ještě za školkového období dětí.. dodnes se vídáme a jsme v kontaktu a že je to už řádka let.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama