Co děláte s pubošema, který nic nebaví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 22.10.18 20:47
Co delate s pubosema, ktery nic nebavi?

Syn pubertak ma zas naladu. Lezi, cuci na YouTube na tlf, otravenej jak malajskej sip. Rikam pojd si zahrat nejakou hru nebo slozit puzzle. Ze to ho nebavi. Ze ho nic nebavi, vsechno ze je nuda. Co delate s temahle tvorama, co na par let vlivem hormonu nejsou lidi? :mrgreen: Kdyz ho donutim jit kamkoliv, kde se nudi, je strasne otravnej a dokaze nastvat kdekoho.. snazim se mit pochopeni, lec to mi obcas dochazi…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

lenk
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 22.10.18 20:53

čekám až to přejde… (nevnucuju se, program nevymýšlím, zatím vegetíme vedle sebe, sem tam přijde jen probrat život, školu, jsem za to vděčná)

Aspera
Generální žvanilka 20756 příspěvků 1 inzerát 22.10.18 20:59

@Tarjei mám jich na několik hodin plnou třídu. Občas to stojí za to a když je puberťák doma, nechala bych ho žít, pokud od něj nic důležitého nepotřebuju.

Uju
Kelišová 6526 příspěvků 22.10.18 20:59

No, já mám dceru tak tam je to asi malinko jiný,občas ji utáhnu na nějakou tvořivou aktivitu, kde na chvilenku zapomene, že má mobil,ale jinak je to marný.
Taky čekám až ji to přejde - ono asi fakt nic jiného dělat nejde.
Jinak manžel ji sem tam vezme s partičkou chlapů do kina za to je ráda ,ale to je jednou za cca 3 měsíce

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16447 příspěvků 22.10.18 21:04

tohle musíš přežít a vydržet - přejde to :think: Když toho budeš mít plný kecky, vypni wifi 8)

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 22.10.18 21:06

@pe-terka to by me asi zabil :D

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 22.10.18 21:06

@Tarjei pokud fakt nebaví nic jakože vůbec nic (občas to trvá najít tu správnou zábavu :mrgreen:) a akorát prudí, tak bych ho nechala být. Pokud měl nějaké zájmy předtím, tak se ta motivace zas vrátí, jen prostě občas je fakt „všechno hrozná pruda“ :mrgreen: ale fakt bych zkusila třeba i nějakou nestandardní zábavu, zkusit třeba navrhnout nějaký sport… prostě něco, aby měl něco i kromě školy. Ale pokud něco takhle má, doma bych ho fakt nechala. Ono to přejde :)

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 22.10.18 21:07

@Aspera no jediny co od nej chci je občas ohlídat brachy, kteri po nem nic nechtěj a za to mu platim. Jinak de facto má ode me klidek…

Uživatel je onlinejkra
Generální žvanilka 24862 příspěvků 22.10.18 21:08

Obcas zavelim a. Jde na vylet. Obcas jdeme do cajovny, na dobre jidlo.

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 22.10.18 21:08

@Nimie no hraje hry na ntb, jak se mu to sekne, mlati do stolu a sproste nadava. Jinak chodí na rampy na koloběžce, ted uz dlouho nebyl…

Detsa
Extra třída :D 10936 příspěvků 22.10.18 21:18
@Tarjei píše:
@Nimie no hraje hry na ntb, jak se mu to sekne, mlati do stolu a sproste nadava. Jinak chodí na rampy na koloběžce, ted uz dlouho nebyl…
:mrgreen: :mrgreen:… a řve taky někdy, že mu spadl net? I když to moc nehrozí dneska.
Každopádně já bych ho do níčeho nenutil. Však si najde zábavu sám a ty se nemusíš dívat na jeho výrazy přitom ;)

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 22.10.18 21:20

@Detsa no jasne.. do pi.ci co je s tim netem :mrgreen: atp :lol: staci ze je to pomalejší..

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 22.10.18 21:20
@Tarjei píše:
@Nimie no hraje hry na ntb, jak se mu to sekne, mlati do stolu a sproste nadava. Jinak chodí na rampy na koloběžce, ted uz dlouho nebyl…
:? to musíš mít veselé… kolik mu je? Jinak ta rampa je super, aspoň se vyblbne :palec:

Tarjei
Závislačka 4058 příspěvků 22.10.18 21:23

@Nimie 13..je velkej a vyspelej.. v puberte fyzicky uz od 9, ted mutuje…nooojo, užívám si. Ale to ja se vsema detma, davaj mi zabrat. .

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3303 příspěvků 22.10.18 21:24

@Tarjei kolik mu proboha je, že ho lákáš na puzzle :lol: :roll:
Myslím, že nejlepší je vzor a příklad, líní rodiče = líné děti. Zkus s ním nějaký sport, můžete jezdit na kole, na bruslích, chodit do fitka, lézt po stěně, možností je spousta. Až se otrká, bude chodit sám, nebo s kamarády. Aspoň u nás to rak fungovalo, u tv nebo pc bych ho prostě ležet nenechala.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >