Co dělat/říkat aby mě nevzali do zaměstnání?

Anonymní
31.8.20 14:58

Co delat/rikat aby me nevzali

Prosim anonym-citlive os. Info. Jinak smazat.

Za nekolik malo let pujdu do duchodu, za sociku uz bych tam byla.Jsem se registrovala na up, a tam me hned ten den registrace dala dorucenku, mohla jsem si dokonce vybrat, mezi pekarnou, fabrikou, hotelem, vse delnicke profese. I kdyz mam ss vzdelani s maturitou.
Potrebuju byt na up kvuli placeni zdravka, tu st. svoloc neminim uz nijak podporovat, mam odplaceno uz 38 let, coz jsou odvody i zdravka a socpoj.,a vic ani n. Takze proto i ta registrace na up.
A ted mi prosim poradte, kdo s tim ma zkusenosti

• jak nasimulovat, aby me nevzali - asi budu nesika, a co treba zdravi, karpaly apod.,nebo co jineho duveryhodneho??
  • budu doufat, ze me tedy nevezmou, donesu doporucenku na up a mohu se ihned z evidence odhlasit, aniz by nasledovalo vylouceni z evidence na pul roku?
  • nebo pokud bude pohovor az po 4.zari,kdy mam prijit na up s doporucenkou, mohu tam ten den tedy prijit a oznamit, ze pohovor bude tehdy a tehdy, ale ze se uz chci z up sama odhlasit? Nebude to vylouceni z evidence?
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31.8.20 15:09

Super uvažování, někdo platí 30 let 6stovek a pak bude dalších 30 let brát 10 000,– ale my sme svoloč, mladí zaplatěj, i pět tisíc na vánočky bude. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1587
31.8.20 15:11
@Anonymní píše:

Za nekolik malo let pujdu do duchodu, za sociku uz bych tam byla.Jsem se registrovala na up, a tam me hned ten den registrace dala dorucenku, mohla jsem si dokonce vybrat, mezi pekarnou, fabrikou, hotelem, vse delnicke profese. I kdyz mam ss vzdelani s maturitou.
Potrebuju byt na up kvuli placeni zdravka, tu st. svoloc neminim uz nijak podporovat, mam odplaceno uz 38 let, coz jsou odvody i zdravka a socpoj.,a vic ani n. Takze proto i ta registrace na up.

• jak nasimulovat, aby me nevzali - asi budu nesika, a co treba zdravi, karpaly apod.,nebo co jineho duveryhodneho??
  • budu doufat, ze me tedy nevezmou, donesu doporucenku na up a mohu se ihned z evidence odhlasit, aniz by nasledovalo vylouceni z evidence na pul roku?
  • nebo pokud bude pohovor az po 4.zari,kdy mam prijit na up s doporucenkou, mohu tam ten den tedy prijit a oznamit, ze pohovor bude tehdy a tehdy, ale ze se uz chci z up sama odhlasit? Nebude to vylouceni z evidence?

Moc tomu nerozumím. Píšeš, že potřebuješ být na ÚP kvůli placení zdrávka, a vzápětí zase, že se chceš sama odhlásit… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13672
31.8.20 15:14
@Anonymní píše:

Tak proč ses tam hlásila? Nechápu. Pises ze si tam kvůli placení zdravotního, ale pak ze se odhlasis. Tak tam nelez, plat si to sama a nemusíš stimulovat že si nesika.
Jinak ale stačí na pohovoru říct tohle a určitě tě nevemou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18387
31.8.20 15:15
@Chevrolet Spark píše:
Super uvažování, někdo platí 30 let 6stovek a pak bude dalších 30 let brát 10 000,– ale my sme svoloč, mladí zaplatěj, i pět tisíc na vánočky bude. :pocitac:

tobě odchází z výplaty pryč jen 6stovek? :think: a dalších 30let bude brát 10tis.? :think: kolik si myslíš, že paní je a kolika se dožije? :think:
Paní je evidentně něco kolem 60 let, má odpracováno o pár desítek let než ty, tak bych trochu brzdila…
Nakonec budeme těm důchodcům závidět a vyčítat jim každou korunu, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 15:16

@Moringa tak bohuzel ba tom nasem up me nenechaji dalsi4 roky, hned posilaj do prace, malo placene, kterou nikdo nechce delat, takze se musim prihlasovat a odhlasovat;
No a ta nase urednice asi ta to pak bere premie-za vydane doporucenky :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 15:17
@Chevrolet Spark píše:
Super uvažování, někdo platí 30 let 6stovek a pak bude dalších 30 let brát 10 000,– ale my sme svoloč, mladí zaplatěj, i pět tisíc na vánočky bude. :pocitac:

nano, ja sla na pracak ze stejneho duvodu a kdyz jsem tam videla ty mlade, uspesne manazery projektu pro 50+, tak jsem se rychle odhlasila a sla delat na dpc. Asi nemas vubec poneti, co jsme my oddelali. Jo a neplatila jsem 600 ale slusne tisice. Vydelavala jsem roky dost pres milion rocne.

• Citovat
  • Nahlásit
3265
31.8.20 15:18

Já jsem to asi nepochopila. Ty ses teď přihlásila na UP a do konce týdne se z něj chceš zase odhlásit? Proč? 8o :mrgreen:
Jinak si domluv termín schůzky tam, co máš tu doporučenku až po té schůzce na UP, kde se chceš odhlásit z evidence a nemusíš si vymýšlet nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18387
31.8.20 15:19
@Anonymní píše:
@Moringa tak bohuzel ba tom nasem up me nenechaji dalsi4 roky, hned posilaj do prace, malo placene, kterou nikdo nechce delat, takze se musim prihlasovat a odhlasovat;
No a ta nase urednice asi ta to pak bere premie-za vydane doporucenky :roll:

co předčasný důchod? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.20 15:20
@Keyllah píše:
tobě odchází z výplaty pryč jen 6stovek? :think: a dalších 30let bude brát 10tis.? :think: kolik si myslíš, že paní je a kolika se dožije? :think:
Paní je evidentně něco kolem 60 let, má odpracováno o pár desítek let než ty, tak bych trochu brzdila…
Nakonec budeme těm důchodcům závidět a vyčítat jim každou korunu, ne?

jo ono to tak dopadne, zatím proto dělají všechno možný. Mladý rodiny nikoho nezajímají. Ani rodiče samoživitelé. Nikdo nedá nikomu slevu na dojíždění do práce, nikdo nepřispěje lidem v nouzi. Sype se tam kde jsou voliči. Já totiž k volbám nepůjdu protože budu v práci. Tak bych čekala aspoň trošku ohledy ke společnosti a ne takový okázalý pohrdání. To sorry jako :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 15:20
@Anonymní píše:
nano, ja sla na pracak ze stejneho duvodu a kdyz jsem tam videla ty mlade, uspesne manazery projektu pro 50+, tak jsem se rychle odhlasila a sla delat na dpc. Asi nemas vubec poneti, co jsme my oddelali. Jo a neplatila jsem 600 ale slusne tisice. Vydelavala jsem roky dost pres milion rocne.

Jo, ta babice na tom up se me na drzo zeptala, pry proc se tam hlasim, jestli kvuli zdravku, tak jsem ji jen odpovedela, jestli se nesmim snad nahlasit na up?

Ale prosim k tematu a mym otazkam, dik

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 15:22

@Keyllah az za 4 roky, v 60 nejdriv :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
18387
31.8.20 15:24
@Chevrolet Spark píše:
jo ono to tak dopadne, zatím proto dělají všechno možný. Mladý rodiny nikoho nezajímají. Ani rodiče samoživitelé. Nikdo nedá nikomu slevu na dojíždění do práce, nikdo nepřispěje lidem v nouzi. Sype se tam kde jsou voliči. Já totiž k volbám nepůjdu protože budu v práci. Tak bych čekala aspoň trošku ohledy ke společnosti a ne takový okázalý pohrdání. To sorry jako :roll:

tak se tím zkus řídit :think: paní má odpracováno evidentně o hodně let víc než ty, státu taky odvedla víc, tak nevidím důvod proč by taky na něco neměla mít nárok. Že ti nevadí pobírači dávek? :think:
Takže až začneš závidět důchod, pokračuje přes invalidy, maminky na RD a MD…
A že nepůjdeš k volbám, že jsi v práci? :think: no znáš to, kdo nehledá výmluvu, cestu najde, je to jen o tobě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16242
31.8.20 15:24
@Anonymní píše:
Jo, ta babice na tom up se me na drzo zeptala, pry proc se tam hlasim, jestli kvuli zdravku, tak jsem ji jen odpovedela, jestli se nesmim snad nahlasit na up?Ale prosim k tematu a mym otazkam, dik

tak přijdeš na pohovor, dáš hlavu na stranu a řekneš e-e-e-e- já jsem paní Nováková a mám u vás pracovat - a to by bylo, aby to nevyšlo, ještě se při tom trochu třepej, ať to posichruješ, a pusu měj stále otevřenou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7270
31.8.20 15:25

Jenomze tady nikdo nechape, co vlastne chces, kdyz jednou chces byt na up a pak se hned odhlasovat.. A babici jsi mela normalne rict, ze ano, kvuli zdravku, cekam na duchod, treba by te nehrotila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama