Co dětem k štědrovečerní večeři?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 27.11.17 13:39
Co detem k stedrovecerni veceri?

Mozna hloupy dotaz, alez co davate detem normalne kapra? Loni jsem. dcerce osmahla. kousek lososa.co davate vy?(jedna se mi. hlavne o. kosti at muze jist sama) Jsem zastance klasiky, hrachova/rybi polevka, salat kapr.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 13:40

Jíme hrachovou polívku a pak řízky s bramborovou kaší, filety nebo manžel kapra s bramborovým salátem

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 27.11.17 13:41

Podle toho, kolik je jim let a co jí :)

Markéta80
Hvězda diskuse 40436 příspěvků 27.11.17 13:41

@Doe_Jane děti taky řízky a kaši :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 27.11.17 13:41

Lososa a pečené brambory. Kapra neděláme A na salát jsou ještě mrnaví. Kluci tři a jeden tok ;)

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 27.11.17 13:43

Tak mala ma 4.predtim mela brambory, loni uz trochu salatu.spis misto lososa, davate nek nejakou ceskou rybu?

peta81
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 27.11.17 13:44

Obe deti cca od roku a neco rybi polevku a rizek s br.kasi, salat jim nechutna. a kousek mnou zkontrolovane­ho kapra.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 27.11.17 13:44

Ano, proč bys jim nechtěla dát kapra? U nás to byla první ryba, kterou děti vůbec v prikrmu dostaly. Podle mě je tisíckrát lepší než nějaký losos z ruznych, často pochybných, aquakultur.

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 27.11.17 13:47

Já občas někoho poprosim, když jede do makra, o filet z kapra (bez kostí), sumečka nebo lososa, s dítětem mě tam nepustí. A ty dávám už odmala, ale zatím ne smažené

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 27.11.17 13:48

Děti dostaly a dostávají kapra. Nějak v tom nevidím problém. Na první Vánoce jim bylo půl roku, to nedostaly ještě nic, na druhé byly o rok starší a to už dlabaly kapra se salátem. :nevim: Kapra jim pokaždé obral (a obírá dodnes) manžel a salát dělávám tak, aby ho mohly i děti.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32880 příspěvků 27.11.17 13:48

Kluk jí brambory + kuřecí řízek a kousek lososa, platýze. Salát mu nechutná a kapra nikdo nejíme.

Monchichik
Kelišová 5407 příspěvků 27.11.17 13:50

Dala bych jim to, co jim chutná a co sní. U nás se kapr nedělá vůbec, nechutná nám a vadí nám ty kosti, děláme jen kuřecí řízky, salát mají rádi všichni.

mission84
Kecalka 445 příspěvků 27.11.17 13:53
Máme too podobně. Loni měl kluk půl roku tak měl svoje. Letos dostane s námi rybí polévku, smazenyho kapra a salát. Už stejne ji stejná jídla i smažený uz měl. Dneska zelnacku. :lol:
@Fima píše:
Děti dostaly a dostávají kapra. Nějak v tom nevidím problém. Na první Vánoce jim bylo půl roku, to nedostaly ještě nic, na druhé byly o rok starší a to už dlabaly kapra se salátem. :nevim: Kapra jim pokaždé obral (a obírá dodnes) manžel a salát dělávám tak, aby ho mohly i děti.
kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 27.11.17 13:54

Kapra kvuli kostem. Nechce se mi to obirat.chci aby jedla.sama.Ale ten. filet z. kapra z Makra je dobry tip.Rikam.jsem­.zastancem. klasicke. vecere, nechci to moc.menit.Mala neni frfna ji vse, i salat a ryby ma.rada.Jde spis o praktičnost s tema kostma

scentini
Závislačka 3457 příspěvků 27.11.17 13:54

Loni mela dcera uz kapra a poprve i se salatem. Letos bude mit zas, nema teda smazenyho. Delam v troube.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >