Co dětem k vánocům? Konkrétně kluk 9 let?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
469
12.10.21 14:59

Co dětem k vánocům? konkrétně kluk 9 let????

Třeba někdo řeší stejnou otázku :-) jsem bezradná :( telefon, tablet má používá minimálně je to venkovní dítě furt běhá venku. Lega má spoustu vždy sestaví a už ho nezajímá :roll: Přivítám jakoukoli radu co máte u takhle velkého dítka osvědčené :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2756
12.10.21 15:13

Naše děti od doby, co se naučily psát, píšou dopis Ježíškovi. No a ten si z toho vybere, co přinese…:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11968
12.10.21 15:17

A co chce on? Já dnes psala do diskuze pro sedmiletého, že u nás vede Gravitrax. Syn to odkoukal u bratranka, kterému bude 10 a pořád ho to baví a dokupuje si dílky i z kapesneho. Když se potkají, tak se spolu na bratrankove mobilu i dívají na videa na youtube a čerpají inspiraci pro další dráhy. Řekla bych, že synovec už toho má doma tak za deset tisíc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
12.10.21 15:35

U nas leti fortnite, tzn. vsechno s tim spojene, jako tricka, povleceni, penezenky atd. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71482
12.10.21 15:38
@hubikanetka píše:
Třeba někdo řeší stejnou otázku :-) jsem bezradná :( telefon, tablet má používá minimálně je to venkovní dítě furt běhá venku. Lega má spoustu vždy sestaví a už ho nezajímá :roll: Přivítám jakoukoli radu co máte u takhle velkého dítka osvědčené :potlesk:

Tak jestli je venku, tak něco na ven, na sport. Náš furt jezdí a v tomdle věku jezdil na koloběžce, skateboard, inline brusle, hokejku, míč na basket, volleyball. Radost mu udělaly audioknížky( třeba Časodějové, eragon, Narnie, Harry Potter). nebo nějakou venkovní šifrovací hru od Cryptomanie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12656
12.10.21 15:49

Tak moje tipy pro syna…Kolobezka freestyle, radiomagnetofon, pohádky Hurvínek na cd, povlečení Simpsons, mikina od youtubera :roll: :mrgreen:,hrneček avengers, Gravitrax stavebnice, sluchátka, pyžamo, encyklopedie, glóbus, dalekohled, Pokémon kartičky, boby…Víc mě teď nic nenapadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18043
12.10.21 15:50

@hubikanetka My budeme letos kupovat boxovací pytel a rukavice. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10019
12.10.21 15:57
@Capricorn61 píše:
U nas leti fortnite, tzn. vsechno s tim spojene, jako tricka, povleceni, penezenky atd. :lol:

U nás Minecraft, upřímnou soustrast :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
12.10.21 16:02

@Jahudka82 To jelo kdysi, ted vic fortnite :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4468
12.10.21 17:46

My loni devitiletemu kupovali kolobezku a helmu. Hrozně si to přál.
A hraje fotbal, tak rukavice brankarsky a dres.
Záleží, co syna baví a co má a nemá.

Takový neutral dárek pro sportovního kluka je pěkná teplakovka z funkčního materiálu. U nás vše musí být Adidas. Ale asi ne každý kluk to bere jako dárek. Náš naštěstí chce i oblečení :lol:
Plus nějaká pěkná lahev na pití mě napadá. Batoh na ven, ledvinka… víceméně vše se dá pořídit s nějakým oblíbeným motivem. My teď jako bolestný po operaci kupovali mikinu Playstation :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54212
12.10.21 17:55

@hubikanetka to si snad vymyslí sám ne ;) Dcera už sepisuje dopis :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10019
12.10.21 21:55
@Capricorn61 píše:

Myslíš u vás nebo obecně? U kluka ve třídě na Minecraftu ujíždějí pořád dost, ale jestli vy jste už starší, ty preference se jim mění, no :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
12.10.21 21:58

@Jahudka82 Tak minecraft sice taky neomrzel, ale kdyz ma na vyber minecraft nebo fortnite, sahne po fortnite. Tim myslim i po vecech :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10019
12.10.21 22:24
@Capricorn61 píše:
@Jahudka82 Tak minecraft sice taky neomrzel, ale kdyz ma na vyber minecraft nebo fortnite, sahne po fortnite. Tim myslim i po vecech :mrgreen:

Tak já si myslím že už něco na téma Fortnite u kamarádů určitě taky viděl, ale nějak o tom ani nemluví, nekouká třeba na YouTube, takže ho to asi nějak extra nezaujalo. Třeba to přijde ještě, nechám se překvapit :mrgreen: :mavam:

U nás se sjíždí dost i ten blaznivej Fizzy a jeho výzvy, vc. hitu Zombie planeta, už s ním na to kouká i ta mladší, z toho vždycky rostu až do stropu, ale ty jejich hadry naštěstí nevyžaduje - ovšem co není, může brzy být samozřejmě… No jsem zvědavá, co si u Ježíška objedná… ;) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10019
12.10.21 22:32
@Capricorn61 píše:

Jo a náš ještě s klukama sbírají Pokémony - ty kartičky co se vyměňujou. To tahá po kapsách furt, ale to už tu taky někdo jako tip zmiňoval.

Ještě mě napadlo pro outdoorové typy, skauty apod. nějakej solidní nožík zavírací třeba, můj kluk jezdí rád s tátou na čundry, tak z toho byl nadšenej (dostal k narozeninám před létem + nový batoh). A samozřejmě miluje maskacovy ohoz. V decentnější verzi má i školní batoh, k němu jsme sehnali ve stejném designu i penál a desky, dokonce i notýsek (vše v 1 obchodě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat