Co dnes s dětmi 5 let a 15 měsíců?

376
11.5.17 09:28

co dnes s dětmi 5 let a 15 měsíců?

Zdravím, mám na hlídání pětiletého kluka. bere antibiotika kvůli oušku. jeho maminka říkala že můžeme ven ale nesmí na sluníčko a nesmí se moc namáhat. s mým synem a tím kloučkem jsme tedy od úterý každý den zavření doma, max nákup.. už mi docela hrabe, syn žárlí, je protivný a venku je tak hezky.. kluka to taky už doma nebaví.. máte nějaký nápad kam s nimi mám jít nebo co s nimi dělat když nesmí na to sluníčko a dovádět? :nevim: jsme z Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24Martina
11.5.17 09:57

Co procházka v nějakým větším parku? Nevím odkud přesně jste, ale určitě v okolí nějaký mate :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
376
11.5.17 10:05

@24Martina no já právě nechápu to, že může ven, ale nesmí na sluníčko, což fakt svítí, a ještě že nesmí blbnout, ale co jiného dělá pětiletý kluk… :lol: a větší park tu máme, ale to je procházka tak na hodinu, dvě a pořád na sluníčku.. jsem zoufalá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
11.5.17 10:15

Nasednout na vlak a nekam popojet do lesa a zase zpet. Zalezi odkud jste.

Treba Klanovice. Zbraslav. Reporyje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
11.5.17 10:18
@emimka20 píše:
@24Martina no já právě nechápu to, že může ven, ale nesmí na sluníčko, což fakt svítí, a ještě že nesmí blbnout, ale co jiného dělá pětiletý kluk… :lol: a větší park tu máme, ale to je procházka tak na hodinu, dvě a pořád na sluníčku.. jsem zoufalá :lol:

To se asi nic moc delat neda. Leda vzit kšiltovku a hledat stín. Ani žádne hriste ve stínu nemate? U nas je dopoledne stín i na pisku :-D jsou přece mista kdy je stin dopoledne a odpoledne by se šlo zas jinam kde je stin :-D My jsme to tak dělavali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
11.5.17 10:26

@Alyss1 asi to nějak takhle dopadne protože z nich jinak vyrostu.. :lol: jsme z Vršovic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
11.5.17 10:31

@žabinka je tady několik hřišť v blízkosti ale všechny jsou na sluníčku.. jde o to, že jak má ty antibiotika tak maminka se bojí aby se na sluníčku neosypal aby mohl jít v pondělí do školky.. asi si uděláme výlet opravdu někam do lesa.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
11.5.17 10:31

@emimka20 když se berou atb, tak se na sluníčko nesmí. V parku jsou stromy, tak vzít deku, nějaký hry a utaborit se tam 8) dobrý nápad ma @Alyss1 :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
487
11.5.17 12:17
@emimka20 píše:
@žabinka je tady několik hřišť v blízkosti ale všechny jsou na sluníčku.. jde o to, že jak má ty antibiotika tak maminka se bojí aby se na sluníčku neosypal aby mohl jít v pondělí do školky.. asi si uděláme výlet opravdu někam do lesa.. :lol:

to je jasny, ono se asi neda delat nic, s antibiotikama bych to take neriskovala, tak co se zeptat te maminky, treba neco poradi :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama