Co do porodnice při císaři a pokud nebudete kojot

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.6.22 20:06

Co do porodnice při císaři a pokud nebudu kojit

Dobrý den, co si prosím zabalit do porodnice? Něco jsem si přečetla ale jdu na plánový císař a kvůli zdravotním důvodům vím že nebudu kojit (s lékařkou jsem domluvená že mi hned v porodnici dají léky na zastavení laktace). Takže nevím co přesně si vzít? 🤷 🤦 😊Děkuji za každou radu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
226
4.6.22 20:32

Já si nemusela brát nic zvláštního. Jen jsem s sebou měla UM aby někdo neřekl že nechci kojit a vyziram je :D nebylo ale potřeba vše tam měli a nikdo neměl žádný řeči :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7877
4.6.22 20:42

Zeptala bych se v porodnici. Muzou mit nastavene, ze se pouziva pouze UM z jejich zasob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
950
4.6.22 21:44

Jen to co píšou na stránkách nemocnice. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2341
5.6.22 07:22

Byla jsem po CS a nekojila jsem. Stačily mi jen klasické věci. Kosmetika (včetně poporodních vložek), jednorázové kalhotky a pro miminko pleny a vlhčené ubrousky. Papuče a 2 ručníky.
Um mi dávala porodnice.
Jinak víc není fakt potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4860
5.6.22 08:31
@anetakostalkova píše:
Dobrý den, co si prosím zabalit do porodnice? Něco jsem si přečetla ale jdu na plánový císař a kvůli zdravotním důvodům vím že nebudu kojit (s lékařkou jsem domluvená že mi hned v porodnici dají léky na zastavení laktace). Takže nevím co přesně si vzít? 🤷 🤦 😊Děkuji za každou radu 😊

Seznam bývá na stránkách porodnice, hlavně kup kompresní punčochy, když jdeš plánovaně. Jinak UM budou mít asi svoje, to si kdyžtak vezmi, max necháš zavřené. To nevím, jak to funguje s UM. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat