Co doporučíte na odvodnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 09:43
Co doporučíte na odvodnění?

Ahoj, co mi doporučíte na odvodnění? děkuji
Prosím anonym, nemusí rodina vědět že chci zhubnout :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 16.01.19 09:45

Tak to by mě taky zajímalo :think:

Diana69
Kecalka 328 příspěvků 16.01.19 09:47

Pro balance tabletky..kdyžtak napište do SZ ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 12111 příspěvků 16.01.19 09:51

Koprivovy čaj :)

Z.jev
Závislačka 3269 příspěvků 16.01.19 09:59

Zkus to přírodní cestou, odvodnění pomáhá třeba meloun, borůvky, jablka… taky různé bylinky, např. libeček, bez, kopřiva atd. Taky samozřejmě omezit sůl - sodík zadržuje v těle vodu (naopak draslík pomáhá tělo odvodnit).

Gina
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 16.01.19 10:09

Znatelné odvodnění jsem pociťovala vždy po lymfodrenáži - chodila jsem na 3/4 hodinové „ležení“, kdy na tebe navléknou speciální kalhoty a přistroj v různém intervalu stlačuje a masíruje tělo. Vždy následující den-dva jsem chodila často na wc na malou a vždy mi téměř začal padat prstýnek z prstu, který se jinak ani nehne.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 16.01.19 10:15

Já jsem dříve užíval Indap, nyní Loradur. Ovšem odvodněním se sníží tělesná hmotnost na několik hodin max. dní, prostě se napijete a je to zpět. Jinak pít málo není zdravé, to snad vědí i malé děti. A i s léky na odvodnění se dá úspěšně tloustnout, vím z vlastní zkušenosti. Pod pojmem zhubnout si většina lidí představuje ztrátu tuku a no to je hlavně nežrat a trochu víc se pohybovat.

Andulinkaa1
Povídálka 32 příspěvků 16.01.19 10:20

Mně pomohla Forfemina Slim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 10:26

@Andulinkaa1 tu sem měla a nic..
Pro všechny…já držím dietu,ale tu proteinovou(py­tlíky) ,zhubla sem 3kg za 2týdny,cvičím,cho­dím na procházky.Piju cca 2,5l vody,občas 1kávu děnně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 10:29

@Z.jev boruvky jsou u keta povoleny,tak díky :-)

brisco
Závislačka 3197 příspěvků 16.01.19 10:34
@Anonymní píše:
Ahoj, co mi doporučíte na odvodnění? děkuji
Prosím anonym, nemusí rodina vědět že chci zhubnout :-)

Proč myslíš, ze máš v těle nějakou vodu navíc? :think:
Nefungují Ti ledviny? V těhotenství nebo v určité fázi cyklu má ženské tělo víc vody, ale to je dočasné. Můžeš omezit sůl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 10:36

@brisco podle speciální váhy,mám v těle 47%vody.Mám nadváhu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33894 příspěvků 1 inzerát 16.01.19 10:42

Nepřesolovat, jíst dostatek zeleniny, třeba dobré na odvodnění jsou cukety, dýně. Pít kopřivový a červený čaj, občas si dát kávu. To by mělo stačit, pokud jsi zdravá a chceš udělat jen nějaká dietní opatření. Určitě neužívej žádná diuretika, pokud ti je nepředepíše lékař z důvodu nějakého onemocnění. Dále k výživě během hubnutí zkus napsat do této poradny .

Elza56
Kecalka 135 příspěvků 16.01.19 10:44

Jist meloun, okurku, banány. Omezit sůl, tedy i uzeniny, polotovary, konzervy. Pít bylinkové čaje, např. Lymfatický od Grešlika. A samozřejmě pohyb, aspoň několik minut rychle chůze.

Premek_Orac
Závislačka 4664 příspěvků 16.01.19 10:52

Zelený čaj.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >