Co doporučíte z DM ze zdravé výživy?

1382
13.3.17 19:45

Co doporucite z DM ze zdrave vyzivy?

Ahoj,
zajima me, co nakupujete v DM ze zdravych veci, co se vam osvedcilo :D Jaka jsou treba jejich rostlinna mleka a ruzne mouky a jak se pohybuji cenove?
Diky za tipy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13.3.17 19:53

@Carmen6 dobré je jejich rýžové mléko, nevím kolik přesně stálo, ale cenově vyšlo levněji než v jiných prodejnách, jinak tam občas koupím něco spíš na mlsání :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
13.3.17 19:57

@Carmen6 ty mléka kupovala kámoška, myslím kokosové atd. Sice cena dost vysoká, ale chutnalo ji to, pila to hlavně kvůli kojení alergika. Já si tam koupila takové kakaové hrudky a ty byly boží mňam. A taky jsem měla něco jakoby kokosové bounty a teda bylo to taky výborné:) Ale osobně bych si ostatní zdravé potraviny (obiloviny atd.) nakoupila ve speciálních prodejnách se zdravou výživou. Řekla bych, že v DM to mají předražené, ale zase některé ty věci ve zdravé výživě nekoupíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15061
13.3.17 20:00

Rostlinná mléka mají sice levná, ale jsou s nízkým obsahem bílkovin oproti těm drahým

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
13.3.17 20:03

Kupovala jsem si tam takový kakaový nápoj v prášku s konopným seminkem, dá se to přidat i do kaší apod. jako normální kakao nebo tak. Je to super věc i když máš na něco chuť :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
940
13.3.17 20:06
@Růžový motýl píše:
@Carmen6 dobré je jejich rýžové mléko, nevím kolik přesně stálo, ale cenově vyšlo levněji než v jiných prodejnách, jinak tam občas koupím něco spíš na mlsání :)

Taky kupuju jejich rýžové mléko, je levnější než ve zdravé výživě, stojí myslím 43Kč, i tak je to pálka, ale já mám alergii na kravské :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1881
13.3.17 20:15

Jablkove pyre, pomazanky (dynova atd.),cokolady, coko tycinky, bio rostlinny olej…zdrave bio chipsy, dzemy…maji dobre susene plnene testoviny se syrem, zeleninou…bio ledovy caj a obcas rostl. mleko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama