Co funguje proti častému krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ketyt
Nováček 3 příspěvky 04.09.18 22:01
Co funguje proti častému krvácení

Zdravím,

prosím o radu. Poslední dva roky trpím častým a nepravidelným menstruačním krvácením. Mám jakoby podvojné krvácení, jedno je vždy po přibližně po 22 dnech a je pravidelné, ale druhé se mi objevuje například 5. den po skončení menstruace a trvá asi 4 dny. Pokud se neukáže 5. den po první menstruaci, tak se ukáže okolo 17. dne znovu (pokud ne přímo menstruace, tak alespoň špinění) a při námaze mě pobolívá v podbřišku. Měly jste obdobné potíže? Co Vám pomohlo? Abych mohla fungovat, beru Ascorutin 3 * 2 tablety vždy celé 3 týdny, ale to nic neřeší. Pomůže hormonální antikoncepce? Jaká? Jsou i jiné možnosti?

Děkuji

Reakce:

anikahen
Kecalka 211 příspěvků 04.09.18 22:07

Mela jsem to taky. Nejdřív jsem brala antikoncepci pro kojici,protoze jsem kojila. Ale nakonec po skončení kojení jsem si nechala zavést Mirenu a jsem téměř bez krvaceni. Max tak 2 hodiny slabé spinení v době menstruace. Mám ji zavedenou asi 7 měsíců.

lachtanice86
Kelišová 6465 příspěvků 04.09.18 22:18

@ketyt jo měla jsem to. Co ti na to řekl doktor?

ketyt
Nováček 3 příspěvky 04.09.18 23:07
odpověď

Teprve tam půjdu. Minule doktorka řekla, že tam nic divného nevidí, mám malý myom, ale hodně malý, prý to nemá vliv.

ketyt
Nováček 3 příspěvky 04.09.18 23:09
@anikahen píše:
Mela jsem to taky. Nejdřív jsem brala antikoncepci pro kojici,protoze jsem kojila. Ale nakonec po skončení kojení jsem si nechala zavést Mirenu a jsem téměř bez krvaceni. Max tak 2 hodiny slabé spinení v době menstruace. Mám ji zavedenou asi 7 měsíců.

Toho já se právě trochu bojím

lachtanice86
Kelišová 6465 příspěvků 05.09.18 06:18

@ketyt u mne to bylo složitější a šla jsem na laparo. Ale u tebe to může být jen nerovnováha

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >