Co funguje proti pavoukům?

347
30.5.16 22:47

Co funguje proti pavoukum?

Prosim nemate nekdo typ, co na pavouky, aby tolik nelezli do baraku?

Sme nove prestehovany do baraku se zahradku a ja tu kazdy den nejakyho mam, uz z toho ani v noci kolikrat nespim jak se bojim, ze mi polezou kolem hlavy i prcka co spi se mnou ;(

Neexistuje nejaka „vune“ co jim vadi? Ze bych palila v aromalampicce nebo neco takovyho?

Dekuji, mam fakt fobii a jen tak se s tim nesmirim :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1143
30.5.16 22:55

Vystříkat celý dům biolitem, a pak nastříkat z blízka přímo na místa, kudy by se mohli dostávat do baráku…ale chce to pak hodně vyvětrat, kor pokud máte doma malé dítě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
30.5.16 23:06

@Agiba nám teď začali hrozně lozit do bytu a já mám taky fobii. Jednou jsem dokonce vyskočila z auta, protože tam byl pavouk :oops: (naštěstí jsme teprve vyjížděli z parkoviště). Chlap koupil Orion. Je to přímo na pavouky. Potom s tím výstříkal všechny kouty a škvíry a od té doby zatím klid. Jinak jsme měli pavouka co dva dny :( :cert: navíc ten orion moc nesmrdí, mě docela i voní, ale určitě pořádně vyvětrat. Na baráku jich musí být hafol 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26560
30.5.16 23:09

Postrik. Nechala jsem delat na chate a vydrzel cca 2,5 roku. Ted jsem nechala delat znovu. Pan je z plzne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
30.5.16 23:11

Poridit site do oken a biolit, mam oboje a diky tomu stale ziju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626
30.5.16 23:15
@tlustyhrosik píše:
Poridit site do oken a biolit, mam oboje a diky tomu stale ziju.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
30.5.16 23:18

@tlustyhrosik síťky máme taky a stejně se tady ty potvory škaredé objevují :( :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15347
30.5.16 23:41

Mám taky šílenou fobii. Nastěhovali jsme se do starého domu a bylo to šílený! Ty potvory tady byly tak velký, že z nich měli respekt i lidi, co se pavouků nebojí. Nechtěli jsme je zabíjet, vyzkoušeli jsme odpuzovací postřiky, ultrazvukové plašiče, muž pavouky odvážel na pole a pouštěl je tam, ale ty bestie vždycky našli cestu domů. Na podzim jsem chodila po domě s koštětem v ruce, denně jich tu bylo i pět. Velký jako krabička sirek. Pak mi došla trpělivost a chtěla jsem žít v domě, kde se budu cítit dobře. Tak jsem je začala likvidovat. Osvědčil se mi Raid. Zabíjí je rychle. Bylo mi jich líto, ale prostě to už jinak nešlo. Zlikvidovali jsme je a máme klid. Venku je nechávám žít, do sklepa chodí jen můj muž, ale jak mi překročí práh domu, beru Raid. Docela mě pobavilo, že na Biolitu proti pavoukům je obrázek křižáka. Já se totiž tak bojím pavouků, že jsem ten obrázek musela přelepit, jinak bych to nevzala do ruky :D. Navíc se biolit neosvědčil. Pevný nervy a bojuj! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
31.5.16 00:34

Fuj potvory jedny…ale je fajn, že nejsem sama, která při pohledu byť na centimetrového pavoučka má hysterický záchvat :mrgreen: minule byl jeden v koupelně (ta miniaturní v paneláku) s těma dlouhýma nohama tak jsem hrdinka ječela kolem 11 večer na celý vchod, statečně mokrá z vany vylezla na pračku a přitom na něj z dálky pálila lakem na vlasy :mrgreen: :mrgreen: a samozřejmě, že mému drahému když ho chtěl zneškodnit někam zdrhnul :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1191
31.5.16 00:43
@Mexie píše:
@tlustyhrosik síťky máme taky a stejně se tady ty potvory škaredé objevují :( :cert:

tak to nechapu, ja mam site v oknech nekolit let a stalo se mi dvakrat, ze uplne malej prolezl do bytu, kdyz jsem sla na balkon a nezavrela hned dvere, jinak vubec nic, zadny hmyz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
31.5.16 01:10

@tlustyhrosik oni nelozí oknem. Síťkou neproleze nic, ale v paneláku z různých koutků třeba za záchodem, stupačkama :nevim: nevím kde se ty svině berou. Chlap vystříkal tím Orionem všechny temné kouty a zatím je klid. Snad to vydrží. Mám pocit, že je přitahuju :D kam vlezu tak je pavouk. Nejčastěji vyleze po zdi za sedačkou a zrovna v místech jde sedím. Ale naštěstí mám úžasného chlapa po mě chrání. Posledně mi řekl, že se mu blbě sedí ať si vyměním na chvilku místo. Došlo mi to až přišel se sprejem, že mi lezl nad hlavou pavouk :lol: je to hrdina :srdce: :lol: :lol: bohužel tohle je jedna z věcí kvůli které nechci nikdy do baráku. Tam těch potvor je :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
31.5.16 01:14

@nela812 To já jsem byla na fotbalovém zápase a lezl mi po tričku. V tom záchvatu mě nenapadlo nic lepšího než se vysléct a začít po tričku skákat :oops: :zed: Předvedla jsem tehdy bezva podívanou :roll: :D Stát se mi to znovu…nereagovala bych asi jinak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
31.5.16 01:15

@Janli a mrtvý ti nevadí??? Mně totiž daleko víc vadí ty mrtvý pokroucený… áááá jenom to píšu a otřásám se, bléé :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9948
31.5.16 01:21

Také úplně nesnáším pavouky a ještě blbé je, že nevidím, takže prostě na ně můžu kdekoli a kdykoli sáhnout a pavučiny to je také pěknej hnus, mimčo nám teď leze, všude sahá tak jen doufám, že na ně nebude sahat, minule sme měli pavouka v takové té odtokové díře v umyvadle, ta která je na straně umyvadla kdyby přetékalo tak tam tudy voda odteče ne odpadová díra normálně tam prý čuměl na muže, ten vzal postřik a on se klidil dovnitř, tak tam stříknul a ten sprosťák normálně z posledních sil vylézal ven tak ho pak se starším synem dodělali, prý měl strašně dlouhé hubené nohy fuj, jen si to představím, dřív sem viděla, tak vím, jak ty nestvůry vypadají a je mi fakt blbě, navrhnu ty síťky, ale nevím, zda to půjde když máme okna co se jakoby vyklápějí ven to už raději mouchy, vosy včely ty jsou alespoň slyšet..A vždy se bojím, že něco vyleze ze záchodu či budu mít ve skleničce na stole..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
31.5.16 02:01

Už třetím rokem strikam na jaře a na podzim přípravkem K-Othrine. Je to podobne jako používají deratizeri ale za o hodně menší peníz, kupuji přes net cca.za 220 Kč. Vydrží tak půl roku. Bez toho bych asi nemohla existovat, funguje spolehlive:-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama