Co já už s ním mám dělat? Už jsem z něj nešťastná :(

Anonymní
13.5.17 18:12

Co já už s ním mám dělat? Už jsem z něj nešťastná :(

Přeji dobrý den. Můj manžel je hodný člověk, doma mi maximálně pomáhá a pro dceru je úžasným tátou, ale co se týče jiných věcí jsem z něj nešťastná. Když jsme se poznali pracoval u soukromníka za nějakých 11000. Když jsem po dvou letech otěhotněla musely jsme ho vyloženě měsíce nutit najít si lépe placenou práci. Pořád jsme jen slyšeli, že má smlouvu na neurčito a tu mu jinde nedají. Takže jsme mu tu práci nakonec musely hledat my. Já a moje 60ti letá babička jsme seděly hodiny u počítače a posílali životopisy. Nakonec jsme mu jí našly, šel na pohovor a vzali ho. Do práce chodil poctivě, ale pak se mu projevily karpaly a musel postupně na dvě operace což se protáhlo na rok nemocenské. Z té původní ho kvůli tomu vyhodili. Takže nastalo nové hledání. A opět to samé. Sice si k tomu sedne a dívá se, já mu sestavila životopis, ke kterému stejně bylo milion výhrad a motivační dopis. Ale to je pořád jen to ne a to taky ne, na tři směny nepůjde, protože máme 2+1 a on by se při dceři nevyspal na noční(spíme v obýváku), stačí když je v inzerátu uvedeno řidičák výhodou tak už taky ne, protože on ho nemá. Je tu poblíž velká firma, ráno se vzbudím a už slyším, že tam se ani hlásit nebude, protože četl na netu, že si lidé stěžují na buzeraci. U nás ve městě je průmyslový park s 5ti firmami. Když mu řekneme ať sedne na bus a jede tam a obejde personální oddělení těch firem a zeptá se tak jako k čemu to bude, díval se na net a žádnou práci teď nenabízí. Ale nedá si vysvětlit, že když tam zajede a nechá tam životopis během týdne se to může změnit a mohou se mu ozvat. Prostě ne vše je na nic, nic nejde, my všechno víme nejlíp. Takže ho asi budeme muset na střídačku naložit na záda a odnést ho tam nebo nevím. A to je i se vším ostatním. Před dvěma lety jsme se stěhovali, říkám mu běž zrušit internet ze starého bydliště (zde je jiný poskytovatel) a firma starého sídlí deset minut od nás. Ne na co on říkal TECHNIKOVI, jak byl u nás něco tenkrát opravovat, že se budeme stěhovat, takže oni to tam věděli. A proto teď po dvou letech kdy to nebylo zrušeno přišla předžalobní výzva k zaplacení několika tisíc, které prostě nemáme. Ale on je neohrožený, nikdy se mu nemůže nic stát, všechno je zbytečné a na co by to dělal. O nic prostě nemá zájem, rok po tom co jsme tu bydleli jsem ho poslala na poštu něco zaplatit složenkou a on místo naší adresy napsal ulici mojí babičky a naše číslo popisné. Prostě po roce ani nevěděl kde bydlí. Nemluvě o tom, že byt jsem vyběhala já s třítýdenním miminkem a on ho viděl až jsem měla v ruce klíče a strčila mu pod nos nájemní smlouvu. Prostě o nic se nezajímá, nic mu nehrozí, všechno moc hrotím a co by se mohlo stát, on je prostě neohrožený a když něco řeknu, nesouhlasím s ním a nebo řeknu, že nemá pravdu tak je zle, je hnusnej a řve. Takže prostě lautr vše musím zařizovat sama, dítě z prvního manželství si vzal naposledy o Vánocích, ale v očích jeho rodiny, tchyně a ex jsem svině co mu brání si ho brát a nechce ho tu a podobné lahůdky. Už jsem z něj fakt nešťastná :( on je fajn do doby než něco musí nebo má řešit či zařídit. Momentálně je jeho největší starost sledovat mistrovství světa v hokeji a běda když mu uteče kousek zápasu… Proboha co já s ním mám dělat ať se vzpamatuje?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
13.5.17 18:17

No děvče, přímně, z toho by mě naprosto, ale naprosto švihlo. Nedávám lidi, co se flákají doma, nic nedělají, nepracují, práci nehledají a ještě mají plnu hubu výmluv. Tohle já bych prostě nedala, já bych pěnila 24 hodin denně. Nechápu, že prostě dospělý chlap nenastoupí kamkoliv do práce a při tom nehledá třeba lepší a jen se vymlouvá.

Nechápu, jak můžeš napsat, že je skvělý manžel a otec, když se nestará ani o vlastní dítě.

Radu nemám, já bych mu dala těžce nůž na krk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
13.5.17 18:18

Takže je nezaměstnaný a sedí doma? z čeho žijete? bože takový nezájem cokoli dělat a ještě neschopný a nezodpovědný… Upřímně, radši bych byla sama.

• Nahlásit
  • Citovat
9124
13.5.17 18:20

Bohužel, s ním neuděláš nic. Prostě takový je a je to jeho vnímání světa, ty ho akorát tlačíš, aby dělal to, co chceš a jak chceš ty. Můžeš udělat akorát jednu věc a to smířit se s tím nebo odejít. Bohužel. Nemůžeš člověka měnit podle toho, jak chceš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
13.5.17 18:22

Někdo prostě není na praktický život.. a toho asi nelze předělat. Bylo to tak vždy? Jak se k němu chovali rodiče? Nedělali vše za něj v dobré víře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
743
13.5.17 18:27

Tohle je silene, jestli je dle tebe dobry otec a doma pomaha, tudiz umi zastat, domaci prace…ty jsi tedy na rodicovske? Chapu dobre? Tak at on je na rodicaku a ty bez do prace, praci najdes snaz nez on s tim jeho pristupem… Ja bych to asi tak udelala, pokud by to teda nebylo mesicni miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19200
13.5.17 18:28

Maximálně Ti pomáhá? Zakladatelko, máš doma druhé dítě. Já bych si o takového chlapa neopřela ani kolo. Natož abych si s ním pořídila dítě. Neschopní lidé mě iritují.
Co dělat? Našla bych si asi práci sama, vrazila mu dítě, ať teda hlídá, když není schopen a hlavně ochoten najít si práci a živit rodinu.
A pokud by se neprobral do té doby, než by dítě šlo do školky, tak bych ho asi vypoklonkovala. Skvělého tatínka jí může dělat i bez toho, aniž by jsi ho měla uvázaného jako kouli u nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
13.5.17 18:34
  • nezodpovedny
  • nezamestnany
  • neschopny cokoliv vyridit
  • nezajimajici se o dite z prvniho manzelstvi
  • vztekly
  • sedici doma na zadku
  • liny makat, hledat praci
  • bez ridicaku

Hele, to zni jako hrdina vsech zenskych vlhkych snu :mrgreen:. Jmenem vsech zen ti dekuji, ze ses ho tak slechetne ujala. Vyhlasime na tebe sbirku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22064
13.5.17 18:35
@Anonymní píše:
Přeji dobrý den. Můj manžel je hodný člověk, doma mi maximálně pomáhá a pro dceru je úžasným tátou, ale co se týče jiných věcí jsem z něj nešťastná. Když jsme se poznali pracoval u soukromníka za nějakých 11000. Když jsem po dvou letech otěhotněla musely jsme ho vyloženě měsíce nutit najít si lépe placenou práci. Pořád jsme jen slyšeli, že má smlouvu na neurčito a tu mu jinde nedají. Takže jsme mu tu práci nakonec musely hledat my. Já a moje 60ti letá babička jsme seděly hodiny u počítače a posílali životopisy. Nakonec jsme mu jí našly, šel na pohovor a vzali ho. Do práce chodil poctivě, ale pak se mu projevily karpaly a musel postupně na dvě operace což se protáhlo na rok nemocenské. Z té původní ho kvůli tomu vyhodili. Takže nastalo nové hledání. A opět to samé. Sice si k tomu sedne a dívá se, já mu sestavila životopis, ke kterému stejně bylo milion výhrad a motivační dopis. Ale to je pořád jen to ne a to taky ne, na tři směny nepůjde, protože máme 2+1 a on by se při dceři nevyspal na noční(spíme v obýváku), stačí když je v inzerátu uvedeno řidičák výhodou tak už taky ne, protože on ho nemá. Je tu poblíž velká firma, ráno se vzbudím a už slyším, že tam se ani hlásit nebude, protože četl na netu, že si lidé stěžují na buzeraci. U nás ve městě je průmyslový park s 5ti firmami. Když mu řekneme ať sedne na bus a jede tam a obejde personální oddělení těch firem a zeptá se tak jako k čemu to bude, díval se na net a žádnou práci teď nenabízí. Ale nedá si vysvětlit, že když tam zajede a nechá tam životopis během týdne se to může změnit a mohou se mu ozvat. Prostě ne vše je na nic, nic nejde, my všechno víme nejlíp. Takže ho asi budeme muset na střídačku naložit na záda a odnést ho tam nebo nevím. A to je i se vším ostatním. Před dvěma lety jsme se stěhovali, říkám mu běž zrušit internet ze starého bydliště (zde je jiný poskytovatel) a firma starého sídlí deset minut od nás. Ne na co on říkal TECHNIKOVI, jak byl u nás něco tenkrát opravovat, že se budeme stěhovat, takže oni to tam věděli. A proto teď po dvou letech kdy to nebylo zrušeno přišla předžalobní výzva k zaplacení několika tisíc, které prostě nemáme. Ale on je neohrožený, nikdy se mu nemůže nic stát, všechno je zbytečné a na co by to dělal. O nic prostě nemá zájem, rok po tom co jsme tu bydleli jsem ho poslala na poštu něco zaplatit složenkou a on místo naší adresy napsal ulici mojí babičky a naše číslo popisné. Prostě po roce ani nevěděl kde bydlí. Nemluvě o tom, že byt jsem vyběhala já s třítýdenním miminkem a on ho viděl až jsem měla v ruce klíče a strčila mu pod nos nájemní smlouvu. Prostě o nic se nezajímá, nic mu nehrozí, všechno moc hrotím a co by se mohlo stát, on je prostě neohrožený a když něco řeknu, nesouhlasím s ním a nebo řeknu, že nemá pravdu tak je zle, je hnusnej a řve. Takže prostě lautr vše musím zařizovat sama, dítě z prvního manželství si vzal naposledy o Vánocích, ale v očích jeho rodiny, tchyně a ex jsem svině co mu brání si ho brát a nechce ho tu a podobné lahůdky. Už jsem z něj fakt nešťastná :( on je fajn do doby než něco musí nebo má řešit či zařídit. Momentálně je jeho největší starost sledovat mistrovství světa v hokeji a běda když mu uteče kousek zápasu… Proboha co já s ním mám dělat ať se vzpamatuje?

Nevím, v jakém žiješ regionu a jaké jsou tam platy, ale 11000 je zoufale málo. Pokud z toho jestě platil alimenty…Podle mě ho nezměníš, ale jestli se nechá dokopat do nějaké práce, tak si můžeš gratulovat. Jestli práce je a on jen brblá, nic úžasného na něm není. Jako zodpovědný otec dvou dětí se nechová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
13.5.17 18:38

Takze, nez prislo miminko, zminila jsi se manzelovi, ze na zalozeni rodiny bere malo penez? Proc jste nevyresili nejdriv praci a pak miminko? Nebo to bylo neplanovane? Na me ten zacatek pusobi totiz tak, ze jsi otehotnela a nasledne do nej zacla klavirovat, at si najde neco jineho. Z jeho odpovedi soudim, ze je typ radsi za min, ale mit klid. Z prace byl vykopan a dotlacen do jine, kterou odnesl na zdravi a jeste dostal vyhazov. A ted zase do nej klavirujes. Jestli v nem nebubla vztek, ze mohl mit svy jisty, kdyby zustal kde byl. To ostatni je proste neprakticnost, to ho nepredelas, nezbude, nez se smirit a delat si to po svem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6105
13.5.17 19:04

Mohla by jsi mi uvest priklady, z ceho usuzujes, ze doma maxinmalne pomaha a je skvelym otcem? Opravdu by me to velmi zajimalo, protoze tomu neverim. Kolik bere jsi vedela, to ze se nestara o sve prvni dite taky. Uprimne to ti neni trapne takhle chlapovi shanet praci, kdyz on o to ocividne nestoji? Vzdyt ty si ho vyslovene vychovavas jako decko. Kdyz je doma tak uzasny, tak jdi do prace a on zatim doma uvari a uklidi a postara se o dite, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.17 19:09

Dítě jsme chtěli a to, že jakmile se zadaří bude muset hledat lépe placenou věděl a souhlasil s tím. A až to nastalo byl to strašný problém. Ale on si prostě neporadí s ničím. Vše děláme za něj. Buďto já, babička a moje máma. Budu se o všechno asi muset postarat sama, protože on zřejmě ne. On čeká až někdo asi přijde za ním domů, ukloní se, nechala si od něj nadiktovat co by teda chtěl v práci dělat a potom tedy možná. Rok ho žádám o výměnu baterie v kuchyni, která každou chvíli vyletí a voda je všude. Dokonce jsem jí jela koupit, má u ní manuál. Odpověď? Já tu nic dělat nebudu, mění to moje (družstevní byt) a dost jsem se nadělal na minulém bytě. Jo, vymaloval a v jedné místnosti nalepil stropnice. I ten dluh za ten net budu zase muset řešit já za něj…ale on je spokojenej. Mojí prarodiče nám zase z důchodu náplní mražák, já se opět propadnu hanbou a zase nám bude hezky…

• Nahlásit
  • Citovat
14653
13.5.17 19:14
@Anonymní píše:

Upřímně? Je to o výběru partnera. Takového jsi si ho vybrala za manžela a tátu svých dětí. Nevěřím, že se změnil až po svatbě. Proč se s ním asi rozešla jeho předešlá partnerka, že? Pokud tady vůbec něco pomůže, tak to je opravdu nůž na krk. Buď vezme pořádnou práci, a začne se opravdu starat a chovat, jak se na dospělého chlapa sluší, nebo ho tam budete muset nosit na zádech, nebo ho poslat do oběhu, a poohlídnout se po někom lepším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.17 19:14

Švagr na tom byl obdobně… V práci mu oficiálně přiiznávali minimum a plus mu k tomu dávali něco na ruku.. Všichni jsme mu říkali, jaká je to blbost… No první zádrhel přišel s tím, když byl ale měsíc na neschopence a dostal asi 4000,– jelikož se to vypočítalo z toho, co mu oficiálně dávají že… No a vše vygradovalo ve chvíli, kdy zjistil, že by se ségrou chtěli bydlet ve svém a neuvěřitelně moc se jim zalíbil byt, jenže!!! Hypotéku jim prostě nikdo nedal, jelikož ségra jen rodičák a on neměl 15 000 čistého/měsíčně. Rozeslal životopisy, šel na pohovory, pak to řekl v práci, tak mu přidali nakonec… Takže, co tím chci říci, dokud to nepochopí a nebude chtít sám, tak prostě bez šance.. A co kdyby šel on na rodičák a ty do práce? Nebo mu prostě řekni, že od Tebe nedostane ani 1,– že máš málo sama pro sebe a dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
6105
13.5.17 19:15
@Anonymní píše:
Dítě jsme chtěli a to, že jakmile se zadaří bude muset hledat lépe placenou věděl a souhlasil s tím. A až to nastalo byl to strašný problém. Ale on si prostě neporadí s ničím. Vše děláme za něj. Buďto já, babička a moje máma. Budu se o všechno asi muset postarat sama, protože on zřejmě ne. On čeká až někdo asi přijde za ním domů, ukloní se, nechala si od něj nadiktovat co by teda chtěl v práci dělat a potom tedy možná. Rok ho žádám o výměnu baterie v kuchyni, která každou chvíli vyletí a voda je všude. Dokonce jsem jí jela koupit, má u ní manuál. Odpověď? Já tu nic dělat nebudu, mění to moje (družstevní byt) a dost jsem se nadělal na minulém bytě. Jo, vymaloval a v jedné místnosti nalepil stropnice. I ten dluh za ten net budu zase muset řešit já za něj…ale on je spokojenej. Mojí prarodiče nám zase z důchodu náplní mražák, já se opět propadnu hanbou a zase nám bude hezky…

Aha, takze baterii nevymeni. Dobre, tak co dela? Myje nadobi, vytira nebo jak? Ja jen porad narazim na to tvoje, ze doma maximalne pomaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama