Co je dobré podávat na odkašlávání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Duby
Stálice 60 příspěvků 14.07.18 22:30
Co je dobre podavat na odkaslavani ?

Ahojda, synek prodelal virosu. Kasel, ryma…ted jeste tzv. chrci na pruduskach. Co lze zkusit podat? Diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 14.07.18 22:33

Stopkasel? :think:

cell
Echt Kelišová 8055 příspěvků 14.07.18 22:39

@Duby : takže vlhký kašel. Nepíšeš, jak staré je dítě. Z volně prodejných třeba Prospan, Bronchipret, ACC, Mucosolvan junior… z léků na recept nejlepší Erdomed. Hodně pít, více pod hlavu, moc dobrá je cibulová šťáva po lžičkách. Také nakrájet cibuli na talířek a nechat ji v místnosti, kde syn nejvíce pobývá

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 14.07.18 22:41

Ja dávám dětem Stopkasel od Dr.Weiss - je na vsechny druhy kašle, a dětem zabírá opravu fantasticky. A ja nemusím mit lekarnicku plnou léku na několik druhu kašle :lol:

Caboverde
Kecalka 168 příspěvků 14.07.18 22:43
@eviku-miluna píše:
Stopkasel? :think:

Stopkašel je dobrý možná tak na suchý kašel, i když na něm píšou, že je na vlhký i suchý. Naše pediatrička tvrdí, že je k ničemu. Já bych se přimluvila za Mucosolvan Junior, podle popisu to vypadá spíš na vlhký kašel. Klidně bych k tomu mazala psím sádlem.

Caboverde
Kecalka 168 příspěvků 14.07.18 22:46

@Marie432875 Je absolutně k ničemu, dcera se díky němu propracovala ve čtyřech a půl letech k prvním antibiotikům. Je to stejný shit jako Hedelix a podobné.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 14.07.18 22:49
@Caboverde píše:
Stopkašel je dobrý možná tak na suchý kašel, i když na něm píšou, že je na vlhký i suchý. Naše pediatrička tvrdí, že je k ničemu. Já bych se přimluvila za Mucosolvan Junior, podle popisu to vypadá spíš na vlhký kašel. Klidně bych k tomu mazala psím sádlem.

Ja s nim mam dobre zkusenosti a diteti zabira.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 14.07.18 22:50
@Caboverde píše:
@Marie432875 Je absolutně k ničemu, dcera se díky němu propracovala ve čtyřech a půl letech k prvním antibiotikům. Je to stejný shit jako Hedelix a podobné.

Ale prdlacky. To, ze jednomu diteti nezabere, jeste neznamená, ze je to shit. Mimo jiné, mým dětem zabírá i hedelix. Ja se jako dite 2× dopravovala pres antibiotika k zápalu plic, no léčba neskutecne zdlouhava. Kdyz se schylovalo po třetí, zoufalá mamka zkusila i zatracované homeo (kterému sama nevěřila) a ejhle, byla jsem vylecena. Me zabralo vždycky, mým sourozencům nikdy. To jen tak do debaty, ze nezabírá vsechno všem.

Caboverde
Kecalka 168 příspěvků 14.07.18 22:57
@eviku-miluna píše:
Ja s nim mam dobre zkusenosti a diteti zabira.

Stopkašel je dobrý možná tak na podporu imunity jako prevence, ale radit ho někomu na vlhký kašel je prostě mimo. Ještě tak u lehkého nachlazení bych to brala v potaz. Jeho propagaci tady na webu jsem si všimla už dávno. Nejlepší by bylo, kdyby si zakladatelka zavolala k jejich dětskému lékaři, když si neví rady. Naše pediatrička má dlouholetou praxi a nemám důvod jí v tomto případě nedůvěrovat.

Caboverde
Kecalka 168 příspěvků 14.07.18 23:04

@Marie432875 Homeopatika, esoterika, léčitelé a podobné nesmysly mi nesmí přes práh domu. Neshodneme se, a nemá smysl, abychom se vzájemně urážely.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 46 inzerátů 14.07.18 23:08

@Caboverde kazdej pediatr poradi neco jinyho a kazdymu zabira neco jinyho. Ja psala, ze nam zabira a jsem s nim spokojena. Tecka. Ty si ver svymu pediatrovi, ja budu verit tomu svymu a hlavne svym zkusenostem. Ty jsi ji poradila svuj osvedceny lek a ja svuj. Zakladatelka se sama rozhodne co poridi, treba neco uplne jinyho. Nikdo tady ten sirup nepropaguje, jen je s nim asi spokojeno vic maminek nez ja a @Marie432875 .

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16379 příspěvků 14.07.18 23:10
@Caboverde píše:
@Marie432875 Homeopatika, esoterika, léčitelé a podobné nesmysly mi nesmí přes práh domu. Neshodneme se, a nemá smysl, abychom se vzájemně urážely.

ok, ty máš tento názor, beru :think: Ale proč napadáš holky, kterým se přírodní léčba osvědčila? Od toho je tu veřejná diskuse a ony mají právo vyjádřit svůj názor stejně jako ty.

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16379 příspěvků 14.07.18 23:13

Zakladatelko, já jsme též pro přírodní léčbu než do sebe cpát chemii. Kromě cibulového výluhu (pocukrovaná cibule pustí štávu) se nám osvědčila na odkašlávání Vincentka, ale je v ní hodně minerálů, takže s mírou :D Dývkování je na lahvi. Další dobrá věc je tymiánový (mateřídouškový) sirup, můžeš si ho udělat i sama, recepty najdeš na internetu.

Caboverde
Kecalka 168 příspěvků 14.07.18 23:24

@pe-terka Nikoho nenapadám, nebuď i ty zbytečně hysterická, je to úsměvné. Proti bylinkám, česneku, cibuli nebo domácímu jitrocelovému sirupu nic nemám. Jen proti jejich parodii v podobě produktů různých farmaceutických firem. Mimo jiné mám v rodině kořenářku.

Caboverde
Kecalka 168 příspěvků 14.07.18 23:30

@pe-terka Ne každý dává rovnítko mezi bylinkářství a homeopatika :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >