Co je lepší výuční list nebo rekvalifikační kurz?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
1.5.22 00:52

Co je lepší výuční list nebo rekvalifikační kurz?

Zdravím,
Je mi dvacet let a můj sen je být jednou úspěšnou kadeřnicí a chtěla bych se k tomu nějak dopracovat jednou jsem již studovala tento obor v prvním ročníku našla jsem si k tomu vztah a bavilo mě to a naplňovalo, ale bohužel jsem nedokončila kvůli osobním problémům takže jsem se ničím nevyučila a tak jsem pracovala jako servirka, ale to mě nebavilo neměla jsem k tomu žádnej vztah pochopila jsem, že musím dělat práci která mě bude bavit.
Chtěla jsem se poradit, zda je pro mě lepší si dodělat školu tedy tu kadeřnici na tři roky a nebo by mi stačil rekvalifikační kurz zda bych se tak na práci vůbec chytla. :mavam: děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21867
1.5.22 05:20
@Hadria píše:
Zdravím,
Je mi dvacet let a můj sen je být jednou úspěšnou kadeřnicí a chtěla bych se k tomu nějak dopracovat jednou jsem již studovala tento obor v prvním ročníku našla jsem si k tomu vztah a bavilo mě to a naplňovalo, ale bohužel jsem nedokončila kvůli osobním problémům takže jsem se ničím nevyučila a tak jsem pracovala jako servirka, ale to mě nebavilo neměla jsem k tomu žádnej vztah pochopila jsem, že musím dělat práci která mě bude bavit.
Chtěla jsem se poradit, zda je pro mě lepší si dodělat školu tedy tu kadeřnici na tři roky a nebo by mi stačil rekvalifikační kurz zda bych se tak na práci vůbec chytla. :mavam: děkuji

Chapu dobre, ze mas pouze zakladni vzdekani? V tom pripade bych si dodelala skolu s vyucnim listem.
Jinak na to, abys byla dobra a zadana kadernice, ti staci rekvalifikacni kurz. Ve sluzbach jde predevsim o kvalitne udelanou praci bez ohledu na stupen dosazeneho vzdelani. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58780
1.5.22 06:01

Aha. Sen o kadeřnici tady dlouho nebyl :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9405
1.5.22 06:23

@Kelsey jako me to fascinuje, k cemu to je dobry? To neohrnuju nos, jen nechapu, co k takovyhle praci muze nekoho tahnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13339
1.5.22 06:27

@Hadria určitě výuční list a nástavbu s maturitou, at můžeš být úplně samostatná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2187
1.5.22 06:50

Kurz mám, jen jako doplněk k maturitě. Ale nic mi nedal. Za 3 měsíce tě toho naučí málo.
Raději školu, pokud chceš umět ostříhat víc, než 3 základní střihy a obarvit vlasy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.22 06:59
@Tarjei píše:
@Kelsey jako me to fascinuje, k cemu to je dobry? To neohrnuju nos, jen nechapu, co k takovyhle praci muze nekoho tahnout.

no popravdě volná pracovní doba a slušné peníze mají své výhody :-) znám i holku s maturitou, co si udělala rekvalifikační kurz a začala takto podnikat…

I moje máma občas říká, že se měla vykašlat na VŠ a jít dělat kadeřnici, prachy by měla stejný a zničený záda tak jako tak :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7222
1.5.22 07:07
@Tarjei píše:

Opravdu? Toto vubec nezní, že neohrnujes nos. Každeho baví neco jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
1.5.22 07:23

Mrkni na jednoleté obory. S námi na praxi byli dospěláci na jednoletém oboru ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9405
1.5.22 07:33

@Pidulka1991 jakoze co je na tom teda peknyho? Oddelas si zada, poridis si krecaky a sahas na cizi lidi. A dejchas chemicky vypary.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21867
1.5.22 07:34
@np10021 píše:
Mrkni na jednoleté obory. S námi na praxi byli dospěláci na jednoletém oboru ;)

To je jen pro ty, co maji maturitu. Ze si za rok dodelaji jen praktickou cast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
1.5.22 07:36

@cecetka Teď to čtu, že slečna není ani vyučená.. tak to jsem špatně poradila :) :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21867
1.5.22 07:38
@Tarjei píše:

Treba je to bavi, nejlepsi prace je ta, ktera je soucasne tvym konickem. Podobne jako kosmeticky, vizazistky. Tesi je, ze pomahaji zenam byt krasnymi.
Moje kadernice je sikovna, v praci si popovida s hromadou klientek (ano, i ty nemluvne samozrejme jsou). Ja sama se k ni tesim. Vetsinou jsme u ni dve klientky najednou a pokazde se dost zasmejene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21867
1.5.22 07:41
@Tarjei píše:
@Pidulka1991 jakoze co je na tom teda peknyho? Oddelas si zada, poridis si krecaky a sahas na cizi lidi. A dejchas chemicky vypary.

Zrovna pro tebe by to nemuselo byt spatne. Na ty 4 hodiny dopoledne.
https://www.emimino.cz/…m-to-461533/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9405
1.5.22 07:45

@cecetka mam po operaci krecaku, nejspis by to zase vylezlo…nemuzu dlouho stat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat