Co je nejhorsi na IVF prosim o info?

15.1.20 12:35

Co je nejhorsi na IVF prosim o info?

Zdravim,
mam zacit s injekcemi. Chela bych vedet co je na IVF nejhorsiho… a jak jste zvladali injekce.

Dekuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1455
15.1.20 12:44

@ipupartep úplně nejhorší? Čekání na to, kdy si můžeš udělat test, aby jsi věděla, jestli to vyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3107
15.1.20 12:45

Nejhorsi asi nervy, kolik peknych embryi se udrzi do pateho dne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1058
15.1.20 12:46

Nejhorší je, když ti to ne a ne vyjít :( Jinak pro mě byl zatím ze všeho nejhorší KET :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1982
15.1.20 12:48

Pro každého asi něco jiného, protože v každé fázi se může něco pokazit s čím člověk nepočítá. Prakticky až do doby, kdy nedržíš zdravé miminko v náruči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12389
15.1.20 12:48

Čekání - na počet folikulů, na počet odebraných vajíček, na počet oplodněných vajíček, na počet embryí třetí den a pátý den, na výsledek PGD - to je výživný- trvá měsíc, na výšku sliznice před ket a jako nejlepší - čekání na výsledek testu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49101
15.1.20 12:52

Čert vem injekce, ale to čekání. Ta ohromná naděje a pevná víra, že tentokrát už určitě a potom pád na hubu, když to neklapne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 12:56

Nejhorsi na IVF je podle me risk hyperovulacniho syndromu.
Mela ho moje kamaradka a odvezli ji do nemocnice se strasnymi bolestmi chudera.
Neni to asi zadny med.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5571
15.1.20 12:58

Pro mě bylo nejhorší se s IVF vůbec smířit. A jak píše @ugluk, pád na hubu (v našem případě když po ukázkovém protokolu embrya odcházela jedno po druhém a nikdo nedokázal říct proč). Injekcí jsme se bála, protože jsem stará hysterka a nakonec jsem si je píchala s velkou bravurou. Neboj, zvládneš to!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
15.1.20 13:00

Nejhorší je zjištění, že to nevyšlo. Injekce mi nevadily ani narkoza.. To se dá vše v klidu přežít.. Spíš horší je to když je málo vajíček, když se nevyvyji a není co zamrazit a vy spoléhate aspoň na to jedno embryo, co vám zavedli.. A po pár dnech menstruace. Takže posílam sílu a přeji štěstí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 13:15

@Ba-stet no to ja jsem taky hrozna hysterka… mam si pichat tri injekce denne a to nevim, kam si budu pichat ty posledni… uz ani nevim jestli jsem nachlazena a nebo to mam vsechno od nervu… dva dny jsme prolezela, protoze mi bylo hrozne a odedneska mam zacit aplikovat injekce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
991
15.1.20 13:27

@ipupartep pro mě je nejhorší čekání a pak zklamání, se kterým musíš trochu počítat. Injekcí, narkózy a transferu embrya se vůbec neboj. Nebolí to. Možná je vše trošku nepříjemný, ale po čase to neřešíš. Přeju hodně síly a štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
356
15.1.20 13:31

Nejhorší bylo neustálé čekání, na vyšetření, na výsledky z nich… přišlo mi to nekonečné, ale fyzicky mi bylo dobře, hormony a léky jsem snášela dobře a dařilo se mi zůstat po celou dobu pozitivní, ale těžko říct, jak bych to vnímala, kdyby se to nepovedlo hned napoprvé. Moc vám přeji, ať Vás čeká stejně jako nás hladký průběh, zakončený zdravým miminkem v náručí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5571
15.1.20 13:34

@ipupartep Já prošla studií a taky jsem si jednu dobu píchala tři denně a bylo to fakt v pohodě. Co a kam si budeš píchat? Máš dlouhej protokol? Ty jehly jsou tenounký a krátký, mně nedělaly ani modřiny (a to se mi normálně modřina udělá, i když mě někdo vezme pevněji za ruku nebo na mě skočí malý pes). Ta první injekce je nejhorší, než se odhodláš - udělej si na to čas a klid. Pak uvidíš, že to nic není a už to bude rutina. Mně nejvíc vyhovovalo chytit špíček a pevně stisknout (trochu ho tím umrtvit) a pomalu vstřikovat. Když to trochu štípalo, klidně počkat. Kamarádce naopak - ta píchala s rozmachem a prudce. Najdeš si svůj styl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
15.1.20 13:43

Teď jsem si vzpomněla, že bylo hrozny při každém IVF jsem dostala strašny střevní a žaludeční potíze.. Asi z Prednisonu.. To jsem myslela, že je po mně.. Ale pořád nejhorší pocit byl při negativním testu. (teď jsem těhotná dokonce z IUI a clostylbegytu :mrgreen:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama