Reklama

Botičky - jaké nejlepsi NA DOMA ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerinah
Stálice 77 příspěvků 24.09.10 13:37
Co je nejlepsi NA DOMA ?

Zdravim,
a omlouvam se, ze zakladam tuto dikuzi :cry:
Precetla jsem toho na toto tema hodne, ale porad se nemuzu rozhodnout, co mam koupit malemu na doma?
Ted uz jednoznacne chodi, skoro vubec uz neleze.
Na ven jsem koupila Superfitky, to jsem nevahala investovat tolik penez, a jsou vazne uzasne!!
Ale co na doma??? 8-o
Mam koupit sandalky s tuzsi podrazkou?
Nebo obycejne backurky s zirafkou?
Libily by se mi backurky od Fare, prijdou mi mekkci, nez sandalky, ale nemuzu je tady v Praze sehnat..A jen pres net to kupovat nechci, chci je vyzkouset..
Prosim jeste jednou o rady a nazory.
Predem moc dekuju :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17042 příspěvků 24.09.10 13:42

my máme zatím sandálky z léta a pak plánuju právě ty Fare, taky je tu nemůžu sehnat, ale asi to risknu přes net. Ostaní bačkorky mě bohužel neoslovily :nevim:

Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 24.09.10 13:46

neurolozka nam minuly tyden striktne papuce zakazala.
rikala pevne boty,bud plne, co mame na ven nebo sandalky,ale aby mely plnou spicku

momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 24.09.10 13:56

Ahoj,my taky budem muset koupit něco na doma,malej se staví,a rehab. nám to doporučila,říkala kotníkové,pevná pata a asi i kožené.Máme se kouknot u Baťi,ale netuším,jestli něco takového je na způsob bačkůrek :think:

rencin 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.10 13:56

http://eshop.klubmesicek.cz/…nny-obchod/1

tenhle obchod ma i znacku FARE a ma kamennou prodejnu na Praze 8..

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 24.09.10 14:09

Taky pomalu začínáme chodit,ikdyž máme trochu problém.CHodím cvičit vojtovku a fyzioterapeutka říkala pevnou,kotníčkovou obuv-já jsem teď koupila Essi.

nnada
Závislačka 2725 příspěvků 24.09.10 14:17

Zajímavé, u ortopeda jsem dostala jednoznačnou odpověď - na doma žádnou obuv, optimální jsou silnější ponožky, od pediatra - bačkůrky, ale nesmí být kotníčkovéé, a na závěr od neurologa - pouze kotníčkové plné boty. Vše je odůvodněné a odborně podložené, jak mám vybrat? :-)

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 24.09.10 14:43

Já to taky řeším a nevím si nějak rady.máme doma bačkůrky takový ty látkové s trošku pevnějším kotníčkem,ale zachvíli mu budou malé.Pak máme ještě sandálky z léta,ale taky už mu jsou akorát ,takže momentálně chodím v ponožkách s těma protiskluzkama­.A nevím co koupit,protože každý říká něco jiného.
Myslíte,že jsou teda dobré koupit nějaký sandálky s trošku měkčí podrážkou?

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 24.09.10 14:46
Ahoj a máš tyhle bačkůrky vyzkoušené?Jsou dobré?
rencin píše:
http://eshop.klubmesicek.cz/…nny-obchod/1tenhle obchod ma i znacku FARE a ma kamennou prodejnu na Praze 8..

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 24.09.10 14:48

my mame na doma tlusty pleteny ponozky protiskluzovy ktery dam jeste na puncosky a dobry :wink:

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 24.09.10 14:55

My chodíme doma ve fuseklích, a vždycky chodil. Od té doby, co chodí opravdu sám, stejně stráví v botičkách spoustu času venku, tak ať mu doma ta noha taky trochu větrá…
Doktoři se neshodnou, i když mně zrovna dětská i rehabka na plavání řekly, že doma klidně v ponožkách. Když mi přijde od podlahy zima, máme sandálky.
Jak tu někdo psal, že když sandálky, tak aby měly pevnou špičku, na to jsem se ptala několika dr. i v obchodech, všichni mi řekli, že je to fajn, protože dítě si tak snadno neukopne prst, ale pro nohu to prý žádný význam nemá :nevim: .

rencin 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.10 14:56
petra79 píše:
Ahoj a máš tyhle bačkůrky vyzkoušené?Jsou­ dobré?
rencin píše:
http://eshop.klubmesicek.cz/…nny-obchod/1tenhle obchod ma i znacku FARE a ma kamennou prodejnu na Praze 8..

Ahoj, promin, zapomnela jsem upresnit, ze to byla reakce pro zakladatelku, ktera psala, ze tuhle znacku nemuze sehnat v Praze a ja jsem mela pocit, ze jsem nekde ten obchod videla, tak jsem mrkla na net a nasla tohle, tak ji to sem davam :) Ja sama deti jeste nemam, takze nemam ani vyzkouseno :)

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 24.09.10 14:59

aha,tak já jsem taky z Prahy,ale Prahu 8 mám přes celou Prahu tak to se mi nechce.

rencin 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.10 15:01

http://www.fare.cz/…/view/97/76/

Tak tady to je! A hlavni prodejna je v Husitsky na Zizkove, ja vedela, ze tu znacku odnekud znam, jezdim kolem do skoly :) Tak snad to nekomu pomuze :)

katerinah
Stálice 77 příspěvků 24.09.10 15:40

Holky,
moc dekuju za nazory :kytka:
Ja prave taky slysim od kazdeho odbornika jiny nazor :-x
Kdyz se na to divam selskym rozumem, a protoze maly nema s nohama zadne problemy, tak je nekolik moznosti: 1)klasicke latkove backurky (maji tvrdsi tenkou podrazku) - ty jsme nosili jako deti,a nohy mam v poradku, tak predpokladam, ze nebudou spatne, ale nejak se mi proste nelibi 2)sandalky - prijdou mi na doma moc masivni, ikdyz treba od Sante se mi docela libi 3)backurky od Fare
http://katalog.fare.cz/…c0b0c437.jpg - ty jsou prave neco mezi, jsou latkove, pevna pata, ohebna podrazka a maji i vetrani, zdaji se mi proste nejlepsi …ale nejsem odbornik, jen hadam :-?

A diky za tipy prodejen, ja nebyla uplne ve vsem prodejnach v Praze, ale jeste zkusim tu na Zizkove, tam by mohl byt vetsi vyber..

Tak uvidm, az je vyzkousim a budou malemu sedet, asi zvolim tyto od Fare.

Tak jeste jednou dik, Katka

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >