Co je nejlepší na strie???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marketkaa
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 19.07.05 13:46
Co je nejlepší na strie???

Ahoj holky nyní jsem v 10 týdnu těhotenství a chci se už začít mazat něčím abych neměla strie.Jenže na trhu je toho tolik že nevim co je asi tak nejlepší?Koupila jsem si Elasti-Q a děsně mi to srmdí :( tak nevim co dál zkusit?Budu vděčná za každou radu :)

Nejnovější recenze z kategorie Péče o tělo

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 19.07.05 13:54

Ahoj Markét,
já jsem používala Bonelu, nevoněla zle a ani nebyla závratně drahá, tak cca 70 korun, a strii nemám jedinou. Ovšem zázračnému krému bych to nepřičítala, kamarádka používala stejný a má jednu vedle druhé :x Bohužel, pokud k tomu máš sklony, tak můžeš mazat třeba panenskou krví :D , a strie se Ti udělají, je to nespravedlivé :? :evil:

Tak ať patříš mezi ty šťastné!

Šárka

Beruna
Kecalka 132 příspěvků 19.07.05 13:57

Ahoj, já jsem používala:Biotherm Biovergetures
Stretchmark Smoothing Concentrate (cca 900Kč), ale spotřebovala jsem jenom dva ks.Mazala jsem se ale až tak od 3 měsíce, nevim je to tam napsaný, sice je trochu dražší, ale kuži máme jenom jednu a laserové zákroky jsou o dost dražší :lol: jo a na břiše ani prsou nemám vůbec nic a krém příjemně voní :lol:

Jendys
Kecalka 486 příspěvků 19.07.05 14:07

Ahoj Beruno,
v prvním těhotenství jsem mazala bříško avonským krémem proti striím (asi 500 Kč), neudělala se ani jedna, takže jsem si ho pořídila i na začátku druhého těhu. Ale taky jsem si říkala, že asi ke striím nemám sklony, když se v prvním těhu nic nevytvořilo a trochu jsem to mazání flákala. Jenže kolem 13. týdne se mi začalo zdát, že se přece jen tentokrát začínají dělat. Na doporučení tady z diskuzí jsem v lékárně koupila Bonelu a mazala nejmíň 5× denně (měla jsem na břiše dost suchou kůži) v silné vrstvě. Asi po týdnu ty náznaky strií zmizely, mažu stále, už jen 2× denně (jsem 32.tt) a strie zatím žádná. Důležitá je pravidelnost a nenechat kůži vyschnout, to má větší tendenci praskat. Přestože Bonela patří k těm nejlevnějším, můžu ji jen doporučit.
 Jendys

Jendys
Kecalka 486 příspěvků 19.07.05 14:09

Jé, pardon, omlouvám se, nějak se mi popletly jména, mělo to být samozřejmě adresované tazatelce, čili Markétce.
 Jendys

Berca
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 19.07.05 14:24

Zdravím Markétko,
mě teda Elati-Q zase naopak moc hezky voní :). Už jsem vymazala 1 balení a mám doma další 2, což mi do konce těhu stačí. Občas to střídám se zpevňujícím těl. krémem Nivea Q10. Ten Ti můžu moc doporučit.
To těhu letí,co ?
Zdraví Berča :D

Yasmin
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 19.07.05 15:07

Ahoj Marketko,
tak to jsem ráda,že nejsem sama, komu Elasti-Q - smrdí !!! Mě připomíná houby,fuj…ale bohužel jsem si u svojí mamči objednala 2ks k narozeninám,tak je musím vypotřebovat.Vyhodit je,to je mi zase líto.A asi tě zklamu,ale mažu 2× denně už od 8tt a strie se mi začaly objevovat na bocích.Nicméně to nevzdávám a mažu dát.Třeba se tak nerozjedou…doufám.

pa,pa Yasmin 20+4

betynka01
Kecalka 143 příspěvků 19.07.05 15:09

Ahoj já jsem používala českou Bonelu napřed jsem myslela že to asi nebude kvůli ceně nic moc, ale bříško jsem měla dost narostlé, mazala jsem každý den nebo i obden a nemám ani jedinou strii :P Takže na Bonelu nedám dopustit. Má ale pak mazat i v šestinedělí.

petratra
Kecalka 116 příspěvků 19.07.05 15:14

Ahoj. Já jsem používala Emulzi proti striím od Avonu od 2. trimestru a ještě teď 4. měsíc po porodu ji používám a myslím, že kdybych ji neměla a nemazala, dopadla bych bledě. Petra

pavlas
Kecalka 327 příspěvků 19.07.05 15:41

Ahoj
moje paní gynekoložka mi říkala, že pokud má někdo sklony ke tvoření strii, nepomůže žádný „zázračný“ krém. Doporučila mi pouze promazávat břicho jakýmkoliv krémem. Používala jsem obyčejnou modrou indulonu a strie jsem neměla ani jednou.
Takže asi opravdu záleží na elesticitě Tvé kůže.
 Pavla

kudlacek
Stálice 65 příspěvků 19.07.05 15:53

ahoj holky, tak ja se taky pripojim…jsem po dvou tehotenstvich a zaver…totalne rozpraskane bricho. Mazala jsem bilou vazelinou, pravda, ne prilis pravidelne. Do osmeho mesice se nic nedelo a jakmile se mi zacalo brisko rapidne zvetsovat tak se to rozjelo. Je pry to geneticke a faktem je, ze ma mamka i babicka maji bricho popraskane taky. Takze..kdo vi:-)

Lejla
Kecalka 319 příspěvků 19.07.05 15:58

Ahoj Markétko,
taky jsem používala Bonelu a při prvním těhotenství ani náznak a při druhém(i když jsem mazala naprosto stejným způsobem)mám poměrně dost popraskaný břicho.Tak nevím,čím by se to dalo ovlivnit.
Pa L.

Veronika26
Kecalka 453 příspěvků 19.07.05 16:00

Můžu vřele doporučit ricinový olej , který je k dostání v lékárnách a malá lahvička stojí okolo 30 Kč. Je velice mastný a kůži Ti opravdu dobře promastí. Je levný a zároveň opravdu účiný.
Dále používám od začátku těhu krém Elasti Q a mám jej ´jedno balení na jeden měsíc. Mažu se opravdu poctivě, někdy i 4 krát denně.
Je opravdu důležité, aby jsi se mazala několikrát denně.

Veronika + Nika 32 tt

Ayrinka
Kecalka 150 příspěvků 19.07.05 16:06

Ja si myslim, ze okrem tej genetiky dost zalezi aj na velkosti bruska. Ja som mazala olejom od Weledy od 3mesiaca (skor totiz vobec nebolo vidiet ze sa nejako zvacsujem :) ) Strie nemam. Priatelka ma popraskane cele brucho :cry: . Mozno aj preto ze nemazala no v deviatom mesiaci mala brusko raz take ako ja. Tak ktovie :?

Iriss
Kecalka 300 příspěvků 19.07.05 17:10

Ahoj Marketko,

já jsem při prvním těhu mazala Bonelou, ale určitě alespoň 2× denně, ke konci těhu jsem mazala pořád a čímkoliv, svědilo mě bříško. Výsledek ani jedna potvůrka. O druhém těhu se říká, že když nebyly strie poprvé, že se větš. neobjeví. Koupila jsem si držší Elasti-Q a mě teda taky nesedl, nevoněl mi, o to by tak nešlo, ale už ve 3.měsíci jsem měla strašně suché bříško a mazání tímhle mi nepomáhalo, a navíc se mi zdálo že se mi tam jedna potvora začala klubat. Vrátila jsem se k levné Bonele a bylo po problému, dokonce mi zmizla i ta prsklinka. Nechápu to, ale asi byla jen na povrchu. Takže Bonela, Bonela, Bonela!!! :lol:

Iriss+2svišti

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama