Co je nejúčinnější na vši?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PHV
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 01.02.19 07:12
Co je nejúčinnější na vši

Ahoj holky tak včera jsem si je objevila v hlavě a dcera je má taky :poblion: :poblion: :poblion: Co je v dnešní době nejúčinnější? Aby to zabilo i hnidy? Pamatuju sihze se používal dříve Diffusil H, ale teď mi to na netu píše všude že je nedostupný, tak už se asi nedělá. A je to tolik přípravků, že nevím co opravdu kupovat a co jsou vyhozený peníze :nevim: Vůbec nevím kde jsme k tomu přišli a přijdu si jak největší prašivec :lol: :poblion: Takže čím je účinně zlikvidovat? :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Fíková
Kelišová 5658 příspěvků 01.02.19 07:17

Nám nakonec nejvíc pomohla francovka sníchaná s olejem, nechat to tak 20 min pod igelitem působit, pak smýt a vyčesávat a vyčesávat všivým hřebenem. Za týden to pro jistotu zopakovat. Ty přípravky jsou dost drahé a hubí jen vši, hnidy ne. Ten alkohol ve francovce by měl zlikvidovat i hnidy.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 19 inzerátů 01.02.19 07:20

My je měli v létě, koupili jsme lotio-šampon proti vším a hnidám u dr. Maxe, je to vlastně olejicek a zabral dobře.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 01.02.19 07:40

Normální šampón proti vším a hřeben všiváček. Žádné čáry nejsou potřeba, nevím, proč je kolem toho takové haló kolikrát

Alžběta92
Stálice 68 příspěvků 01.02.19 07:43

Pamatuji si, že jsem to měla v dětství a vyzkousili jsme toho plno a hnidy zůstávaly. Nakonec mi mamka zehlila vlasy, aby se hnidy spálil. Chodila jsem do sedmé třídy a připadala jsem si jako prasivec.

Tarjei
Závislačka 4408 příspěvků 01.02.19 07:44

Staci vsivakem nad vanou parkrat za den vycesat a hotovo, vyceses tim dospely, dolihnou se z hnid, vyrostou, vyceses a za týden jsou pryc vsechny.

PHV
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 01.02.19 07:53

Já jsem to pravé včera zkoušela ale nevyčesala jsem vůbec nic, asi to dělám nějak blbě :zed: našla jsem dvě když jsem se normálně koukala rukou před zrcadlem a můj našel dvě hnidy,ale spíš jich víc přehlédl :nevim: budu česat a česat no

Tarjei
Závislačka 4408 příspěvků 01.02.19 07:57

@PHV stoupni si k vaně, predklon se a tim vsivakem jed od korinku v jednom zatahu ke konci vlasu. A znova a znova. Pokud mas delsi vlasy, predtim rozces kartacem, at si moc nerves vlasy. Ja mam vlasy na lopatky a takhle jsem vsi za par dni fakt zlikvidovala.

Marcam
Kelišová 5088 příspěvků 01.02.19 08:00

Ve zverimexu koupený sprej na blechy,stačí jednou nastříkat.Cena 80kč

Marcam
Kelišová 5088 příspěvků 01.02.19 08:01

@PHV ten sprej je bývalý difuzil,jen na lidi je zakázaný

PHV
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 01.02.19 08:03

@Tarjei takhle jsem to dělala ale právě že tam bylo milion vlasů a brouci žádný :lol: natož nějaký hnidy :nevim: líp je rozčešu :hug:
@Marcam sprej na blechy tu mám, respektive na povrchy ale jelikož jsem 30TT tak to nechci moc riskovat, včera jsem si umyla hlavu psím šamponem vhodným pro březí feny :pankac: :lol:

Marcam
Kelišová 5088 příspěvků 01.02.19 08:06

@PHV no nám to doporučila ředitelka ve škole,která je sama několikrát chytla a je už zoufalá ;)

PHV
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 01.02.19 08:08

@Marcam a jak se jmenuje? Já tu mám jen biokill a to asi nebude ono :D

mi.anetka
Kecalka 386 příspěvků 1 inzerát 01.02.19 08:09

Někde jsem četla „recept“ z olivového oleje (už si nepamatuju postup ale určo se to dá najít), sice to zničilo ručník, vanu jsem pak drhla, aby se neklouzala ale zabralo to, no a prostě česat a česat několikrát za den. Nejlépe i rozprášit vodu nebo ten olejíček na vlasy a pak jsou dole raz dva.

PHV
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 01.02.19 08:13

@mi.anetka jeee no vidíš, ten olejicek na vlasy mám, tak já je tím zmastím a pak budu česat :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >