Co je oblast bikin?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.4.21 20:36

Co je oblast bikin?

Krásný večer,

chtěla bych objednat Philips Lumeu a píší tam, že je vhodná na oblast bikin.

Myslí tím pouze oblast třísel nebo celé intimní partie? Hledala jsem všude možně ale nikde jsem nenašla co to vlastně ta oblast bikin je 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4328
15.4.21 21:13

Oblast bikin je logicky to, co je vidět, když si ty bikiny obliknes, takže třísla. Jestli to můžeš používat kompletně na celý spodek, tak to asi budeš muset vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3978
15.4.21 21:23
@darekp píše:
Oblast bikin je logicky to, co je vidět, když si ty bikiny obliknes, takže třísla. Jestli to můžeš používat kompletně na celý spodek, tak to asi budeš muset vyzkoušet.

No vidíš, a já bych zrovna řekla pravý opak. Že oblast bikin je to, co je schované, když bikiny oblékneš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10079
15.4.21 21:43
@Murka píše:
No vidíš, a já bych zrovna řekla pravý opak. Že oblast bikin je to, co je schované, když bikiny oblékneš :D

Oblast bikin jsou, dle mě, to.co vykukuje ze spodního dílu plavek.
Se koukni na recenze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26570
15.4.21 21:47
@Anonymní píše:
Krásný večer,

chtěla bych objednat Philips Lumeu a píší tam, že je vhodná na oblast bikin.

Myslí tím pouze oblast třísel nebo celé intimní partie? Hledala jsem všude možně ale nikde jsem nenašla co to vlastně ta oblast bikin je 8o

Třísla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
15.4.21 22:18
@Murka píše:
No vidíš, a já bych zrovna řekla pravý opak. Že oblast bikin je to, co je schované, když bikiny oblékneš :D

Tak proč by se pak vůbec požívalo to spojení ‚oblast bikin‘? To by se rovnou mohlo říkat a psát intimní partie… Oblast bikin je to proto, že když si obliknes plavky, tak většinou nechceš, aby lidi viděli, jak ti z nich čouhá bobr, ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9722
15.4.21 22:24

Používám to komplet na vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu