Co je odečítaní při ovulačním testu?

Anonymní
21.1.20 20:27

Co je odecitani pri ovulacnim testu

Ahoj holky jsem tu nova. Snazime se s pritelem o miminko zacali jsme prakticky pred tydnem. Jsem po vysazení HA evry cca od září. Koupila jsem si ovulacni testy na 7 dní. Trošku to nechápu. V letáku se píše že výsledek se má odecitat do 10 minut. Po uplynutí 15 minut již výsledek neodecitejte. Nrvim ck odecitat :D :zed: vim ze jsem asi za trubku ale to ze je ovukacni test jsem zjistila az vcera. Moc dekuji za rady!! Hezky vecer vsem holky 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

628
21.1.20 20:35

No sila te druhe carky je platna 10min. Kdyz to zesili az po 10min, uz to neni platne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
21.1.20 20:56
@Kolarkaa píše:
No sila te druhe carky je platna 10min. Kdyz to zesili az po 10min, uz to neni platne

Ahaaa tak to jsem nepochopila tak to děkuji moc za vysvětlení:-) ještě se zeptám když tam mam opravdu nepatrne slabou carku tak ja vlastne nepoznam zda je to ored ovulaci nebo uz je po ze? Mela jsem MS 10.1. První den takže si myslím že jsem ji mít ještě nemohla ale nevím. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 21:00
@Lebedka99 píše:
Ahaaa tak to jsem nepochopila tak to děkuji moc za vysvětlení:-) ještě se zeptám když tam mam opravdu nepatrne slabou carku tak ja vlastne nepoznam zda je to ored ovulaci nebo uz je po ze? Mela jsem MS 10.1. První den takže si myslím že jsem ji mít ještě nemohla ale nevím. Dekuji

Úplně klidně mohla, každá žena má jiný cyklus. Ideálně zkus testovat celý cyklus, ať orientačně víš, kdy můžeš ovulaci očekávat. Řada žen ji pozná i bez testů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
21.1.20 21:09
@Kolarkaa píše:
No sila te druhe carky je platna 10min. Kdyz to zesili az po 10min, uz to neni platne
Ahaaa tak to jsem nepochopila tak to děkuji moc za vysvětlení:-) ještě se zeptám když tam mam opravdu nepatrne slabou carku tak ja vlastne nepoznam zda je to ored ovulaci nebo uz je po ze ? Mela jsem MS 10.1. První den takže si myslím že jsem ji mít ještě nemohla ale nevím. Dekuji
@Pruhovaný_mýval píše: Úplně klidně mohla, každá žena má jiný cyklus. Ideálně zkus testovat celý cyklus, ať orientačně víš, kdy můžeš ovulaci očekávat. Řada žen ji pozná i bez testů.

Tak od konce MS spolu spíme každý den nebo obden takže šance by tam kdyz tak byla. Vetsinou jsem ji myvala pred menstruacu cca 14 dní bych řekla. TAK uvidíme a ty ovulacni testy tedy zesiluji s pribyvajicimi dní k ovulaci jestliže dobře chápu takže teď to budu zkoušet každý den cca 5 dní vkuse a když se bude ta druhá čárka zesilovat, tak se blíží ovulaci ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
21.1.20 21:10
@Pruhovaný_mýval píše: Úplně klidně mohla, každá žena má jiný cyklus. Ideálně zkus testovat celý cyklus, ať orientačně víš, kdy můžeš ovulaci očekávat. Řada žen ji pozná i bez testů.

Tak od konce MS spolu spíme každý den nebo obden takže šance by tam kdyz tak byla. Vetsinou jsem ji myvala pred menstruacu cca 14 dní bych řekla. TAK uvidíme a ty ovulacni testy tedy zesiluji s pribyvajicimi dní k ovulaci jestliže dobře chápu takže teď to budu zkoušet každý den cca 5 dní vkuse a když se bude ta druhá čárka zesilovat, tak se blíží ovulaci ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
21.1.20 21:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem tu nova. Snazime se s pritelem o miminko zacali jsme prakticky pred tydnem. Jsem po vysazení HA evry cca od září. Koupila jsem si ovulacni testy na 7 dní. Trošku to nechápu. V letáku se píše že výsledek se má odecitat do 10 minut. Po uplynutí 15 minut již výsledek neodecitejte. Nrvim ck odecitat :D :zed: vim ze jsem asi za trubku ale to ze je ovukacni test jsem zjistila az vcera. Moc dekuji za rady!! Hezky vecer vsem holky 8)

já tě nepotěším, s ovulačními testy nemám dobré zkušenosti. V podstatě nikdy mi nevyšel pozitivní (mám 2 děti). Neříkám, že tobě to taky nebude fungovat, jen abys z toho nebyla vyděšená. A jinak pokud máte sex denně nebo obden, tak testování tím tuplem nemá cenu. Těhotná budeš dřív nežbys čekala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
21.1.20 21:31
@Sue2008 píše:
já tě nepotěším, s ovulačními testy nemám dobré zkušenosti. V podstatě nikdy mi nevyšel pozitivní (mám 2 děti). Neříkám, že tobě to taky nebude fungovat, jen abys z toho nebyla vyděšená. A jinak pokud máte sex denně nebo obden, tak testování tím tuplem nemá cenu. Těhotná budeš dřív nežbys čekala ;)

No ja tomu právě taky tu váhu asi moc přikládat nebudu.. co tak čtu za zkušenosti.. :lol: a podařilo se te to na poprvé? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
21.1.20 21:46

@Lebedka99 no, u první jo, to jsem ani nestačila testovat 8) na druhou jsme si chvíli počkali (pár měsíců), ale to jsem i kojila, takže bylo jasné, že to nepůjde hned (hlavně nebyl prostor tolik sexovat, proto ty testy).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
21.1.20 21:49
@Sue2008 píše:
@Lebedka99 no, u první jo, to jsem ani nestačila testovat 8) na druhou jsme si chvíli počkali (pár měsíců), ale to jsem i kojila, takže bylo jasné, že to nepůjde hned (hlavně nebyl prostor tolik sexovat, proto ty testy).

Jo tak to chápu. No mám teď dva dny křeče v podbřišku tak uvidime co z toho bude :heart_eyes: děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 22:17
@Lebedka99 píše:
Tak od konce MS spolu spíme každý den nebo obden takže šance by tam kdyz tak byla. Vetsinou jsem ji myvala pred menstruacu cca 14 dní bych řekla. TAK uvidíme a ty ovulacni testy tedy zesiluji s pribyvajicimi dní k ovulaci jestliže dobře chápu takže teď to budu zkoušet každý den cca 5 dní vkuse a když se bude ta druhá čárka zesilovat, tak se blíží ovulaci ano?

Přesně tak. respektive ta čárka musí být stejně silná nebo silnější než čárka kontrolní. Když se tohle objeví, cca do 12 - 48 hodin nastane ovulace. V ideálním případě. Jakože pokud jste pokryli celý cyklus sexem ob den, asi nemá úplně smysl nějak ďábelsky testovat. Ale je zajímavé zjistit, jestli nemáš cykly třeba anovulační.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
21.1.20 22:28
@Pruhovaný_mýval píše:
Přesně tak. respektive ta čárka musí být stejně silná nebo silnější než čárka kontrolní. Když se tohle objeví, cca do 12 - 48 hodin nastane ovulace. V ideálním případě. Jakože pokud jste pokryli celý cyklus sexem ob den, asi nemá úplně smysl nějak ďábelsky testovat. Ale je zajímavé zjistit, jestli nemáš cykly třeba anovulační.

Tomu rozumím no. Tak já to budu testovat teď z důvodu abych věděla přibližně u mě nastává. Z nechranenym sexem jsme začali vlastně od nějakého 15.1. Tak uvidíme. Začínám vnímat křeče v břiše:D ale ty si asi vsugerovavam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 22:31
@Lebedka99 píše:
Tomu rozumím no. Tak já to budu testovat teď z důvodu abych věděla přibližně u mě nastává. Z nechranenym sexem jsme začali vlastně od nějakého 15.1. Tak uvidíme. Začínám vnímat křeče v břiše:D ale ty si asi vsugerovavam :D

Hehe, já taky. Se snažíme první měsíc, a já už si i zaražený prdy vysvětluju jako jasnej příznak těhotenství. Ten ovulační test mi přijde jako celkem zajímavá metoda něco se o svém těle dozvědět. A jak jinejm holkám vychází tak nějak pofidérně, tak mě teda naprosto učebnicově. Ale ne 14. den cyklu, ale 8. Každý tělo je fakt jiný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
21.1.20 22:43
@Pruhovaný_mýval píše:
Hehe, já taky. Se snažíme první měsíc, a já už si i zaražený prdy vysvětluju jako jasnej příznak těhotenství. Ten ovulační test mi přijde jako celkem zajímavá metoda něco se o svém těle dozvědět. A jak jinejm holkám vychází tak nějak pofidérně, tak mě teda naprosto učebnicově. Ale ne 14. den cyklu, ale 8. Každý tělo je fakt jiný

Cyklus začíná prvním dnem menstruace? :D vim ze jsem asi blbá ale doposud jsem to neřešila nějak… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 22:48
@Lebedka99 píše:
Cyklus začíná prvním dnem menstruace? :D vim ze jsem asi blbá ale doposud jsem to neřešila nějak… :nevim:

V pohodě, taky bych nevěděla, jen jsem v oboru študovaná :-D Přesně tak, první den menstruace je první den nového cyklu. Ovulace probíhá obvykle od cca 10. do 20. dne v závislosti na délce cyklu. Ale každá ženská to má fakt hrozně individuálně. No a pak kolikrát stačí nějakej průjem nebo horečka a cyklus se rozhodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama