Co je podle vás láska?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 13:13

Co je podle vás láska ?

Ahoj, zajímalo by mě co si vy představíte pod pojmem láska, jak ji vlastně vnímate? Pozor myslím lásku jako lásku NE zamilovanost ;)
Pro mě znamená přátelství, důvěra, podpora a opora v mém příteli.
Zajímá mě to proto, že každý to vnímá nebo cítí jinak :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
195
7.11.21 13:18

Laska je podla mna presne to, o com sa neda diskutovat. To sa zije:)
Ale ked citis, ze priatelstvo, dovera, podpora v tvojom priatelovi dava tvojmu zivotu a nasledne jeho zitiu (zrkadlis mu to) nejaku vyssiu, pridanu hodnotu, asi to je laska. Teda z mojho pohladu.

Příspěvek upraven 07.11.21 v 13:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
7.11.21 13:20

Když máš v tom druhém svoje „bezpečné místo“ a považuješ ho za svoji rodinu :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 13:28

Když má kvůli mě miliardu problémů doma, ale nelituje, že do toho se mnou šel. Naopak mi svým chováním ukazuje, že všechny překážky mu za to stojí a že je se mnou šťastný. Když můžeme o sobě navzájem říci, že se chceme takoví jací jsme, třeba i s chybami. Když jsme spolu šťastní, prostě jen tak, bez ničeho, když se v přítomnosti toho druhého člověk cítí sám sebou a nemusí si na nic hrát.

• Citovat
  • Nahlásit
11970
7.11.21 13:33

Když cítím jistotu, že ve stáří se budeme držet za ty vrásčité ruce na lavičce, a budu si pro jistotu brát kalhotky pro únik moči, protože mě ten děda vedle pořád bude umět rozesmát jako puberťačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
7.11.21 13:47

Když bych ho nejraději probudila, abych se s ním mohla poňuchňat, přitom budí on mě v noci min. 4× :srdce: :srdce:

U manžela tendence budit ho nemám :mrgreen: Tam bych ho nejradši poňuchňala, když se zasměje nějakému našemu společnému vtipu, který vzešel z našeho společného života, společných zážitků :srdce:

To je laaaaska :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
7.11.21 13:53
@zrcadlo píše:
Když cítím jistotu, že ve stáří se budeme držet za ty vrásčité ruce na lavičce, a budu si pro jistotu brát kalhotky pro únik moči, protože mě ten děda vedle pořád bude umět rozesmát jako puberťačku.

To je krásné to jsi uplně vystihla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
7.11.21 13:58

Pro mě je láska to, že spolu jdeme životem a překonáváme dobré i zlé a navzájem jsme si podporou, jistotou, parťáci, milenci, zasmějem se spolu. Teď byl se mnou manžel u porodu a musim řici že opět stoupl u mě ještě více(jak mi tam pomáhal a byl oporou) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16739
7.11.21 14:17

Láska je, když někoho milujeme bez podmínek a když v tu chvíli cítíme, že je to zřejmě na věky… :) A i přes všechny překážky, jdeme dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6123
7.11.21 14:19

Láska je, když vím, že i přes jakékoliv mraky vyleze zase sluníčko. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5783
7.11.21 15:57
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě co si vy představíte pod pojmem láska, jak ji vlastně vnímate? Pozor myslím lásku jako lásku NE zamilovanost ;)
Zajímá mě to proto, že každý to vnímá nebo cítí jinak :D

Laska je, kdyz jsi tomu druhemu oporou i kdyz se nemuze hnout a pomahas ma na wc, kdyz zvraci, kasle, vypada v posteli jak zombie, ne jako princ a princezna a presto ho milujes..to meli moji prarodice, milovali se pres 70 let, pak umreli pul roku po sobe, ne nebyla to prochazka ruzovym sadem ten vztah, byly hadky atd..ale ta laska, ucta a respekt nikdy nezmizel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5783
7.11.21 16:00
@lilith1 píše:
Laska je, kdyz jsi tomu druhemu oporou i kdyz se nemuze hnout a pomahas ma na wc, kdyz zvraci, kasle, vypada v posteli jak zombie, ne jako princ a princezna a presto ho milujes..to meli moji prarodice, milovali se pres 70 let, pak umreli pul roku po sobe, ne nebyla to prochazka ruzovym sadem ten vztah, byly hadky atd..ale ta laska, ucta a respekt nikdy nezmizel..

A to vse predali svemu synovi, memu tatovi, rodina pro nej byla svatost a mama kralovna, kterou cti a miluje stale..ale asi je to dar takovou druhou pulku srdce najit..ale kdyz se najde, tak je to navzdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
7.11.21 18:16
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě co si vy představíte pod pojmem láska, jak ji vlastně vnímate?

kdyz ve slove LASKA pozmenime ctyri pismena a jedno vynechame, vznikne nam slovo PIVO. Uz jsem to tu nekdy psal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67625
7.11.21 18:27
@Anonymní píše:
Zajímá mě to proto, že každý to vnímá nebo cítí jinak :D

Emoce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
7.11.21 20:58

Laska v partnerstvi je pro me jistota. Duvera. To, ze vyresime spolecne vse a to v jakemkoliv rozpolozeni. Laska je, kdyz se nebojimdat druhemu svobodu. Laska je, ze i kdyz me priserne nastve, ze rano stoupnu v kuchyni do drobku, protoze si neumi vzit talir (!!!) a to po tom, co jsem vyluxovala, tak ho stejne laskyplne obejmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat