Co je podle vás manželska krize?

Anonymní
2.1.21 08:11

Co je podle vás manželska krize?

Ahoj, co je podle vás manzelska krize?
Kde má hranice? Jak ukocirovat absolutní vzájemnou neúctu? Kdy už to není krize, ale čas okamžitě odejít.?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61686
2.1.21 08:59

Čas odejít tehdy, když to překročí hranice slušnosti, násilí atd.. Pro mě byla krize když ex začal pít a hranice tehdy, když mě chtěl napadnout.. Každý to máme jinak, ale já nejsem schopna tolerovat násilí.. Jakékoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
2.1.21 09:03
@Anonymní píše:
Ahoj, co je podle vás manzelska krize?
Kde má hranice? Jak ukocirovat absolutní vzájemnou neúctu? Kdy už to není krize, ale čas okamžitě odejít.?

Čas odejít už nastal. V momentě, kdy došlo k absolutní vzájemné neúctě. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 09:05

Mě by zajímalo co znamená absolutní neúcta?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 10:08
@Anonymní píše:
Mě by zajímalo co znamená absolutní neúcta?

Sprosté vzájemné nadávky, ponižování jenen druhého, naschvaly a řešení našich problemu přes male půlroční dite, což nedokážu prekousnout zase já (žena)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 10:10

@Galitea To nerada slyším je v tom půlroční miminko. Ale už to sama asi nedokážu dal prekousnout a zapomenout na všechno hnusny co jsme si rekli, nebo to jde? Jediné kvůli tomu malemu, ale jak když za 5 minut jsme opět na noze

• Citovat
  • Nahlásit
982
2.1.21 10:12
@Anonymní píše:
@Galitea To nerada slyším je v tom půlroční miminko. Ale už to sama asi nedokážu dal prekousnout a zapomenout na všechno hnusny co jsme si rekli, nebo to jde? Jediné kvůli tomu malemu, ale jak když za 5 minut jsme opět na noze

Ja myslim, ze odpoved tady uz sama znas a v sobe citis. Je mi lito, ze je v tom miminko - kvuli tobe a predevsim kvuli tomu miminku, ktere uz ted vse velmi intenzivne vnima, slysi vase hadky a vse se na nem podepisuje. Nelpi na takovem vztahu a mysli na dite a na vhodne prostredi pro jeho vyvoj :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3497
2.1.21 10:20

Krize v manželství je pro mě přechodné období, kdy je něco, co je špatně a buď se to má změnit a ten vztah směřovat k lepšímu nebo to vést k rozpadu. Každopádně vždycky vede k nějaké změně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5316
2.1.21 10:33
@Anonymní píše:
Sprosté vzájemné nadávky, ponižování jenen druhého, naschvaly a řešení našich problemu přes male půlroční dite, což nedokážu prekousnout zase já (žena)

A co se „miláčkovi“ nelíbí? Uřvané dítě? Málo spánku? Málo peněz? Nebo prudí kvůli úklidu a vaření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
2.1.21 10:34
@truelly píše:
A co se „miláčkovi“ nelíbí? Uřvané dítě? Málo spánku? Málo peněz? Nebo prudí kvůli úklidu a vaření?

Pise, ze je to vzajemne… neobouvala bych se hned do muze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5316
2.1.21 10:41

@Galitea záleží, kdo s tím začíná. Může to být zákon akce a reakce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4262
2.1.21 10:41

Když je manželka zabalená v koberci, obalená izolepou a vy už celý den přemýšlíte, jak těch sto kilo dostat nepozorovaně za město na skládku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6224
2.1.21 10:42

Ja bych se spis zeptala, jestli jsme schopni a predevsim ochotni s nastalou situaci oba neco udelat. Pokud ne, je celkem jedno, jak ten stav nazveme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
2.1.21 11:06
@Anonymní píše:
@Galitea To nerada slyším je v tom půlroční miminko. Ale už to sama asi nedokážu dal prekousnout a zapomenout na všechno hnusny co jsme si rekli, nebo to jde? Jediné kvůli tomu malemu, ale jak když za 5 minut jsme opět na noze

Jak se to vezme. Není jedno, kdo to řekne. Když něco hnusného řekne žena, tak inteligentní muž to zkousne, neb ví, že ženy prostě mluví pod tlakem emocí, a to co řeknou, tak myslí jen v tom daném okamžiku. Když něco hnusného řekne muž, má to bohužel platnost jaksi více „fundamentální“, může se potom omlouvat jak chce, ale moc platné to nebude, je to prostě slovo muže… Nj, chlap si musí ve vztahu za všech okolností dávat bacha na to, co řekne - dost náročné. / Jo, a co je už moc, to je prostě individuální. Někdo se složí po jedné těžké podpásovce. Někoho udolá tisíc drobných šlehnutí.

Příspěvek upraven 02.01.21 v 11:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6225
2.1.21 11:09
@Anonymní píše:
Sprosté vzájemné nadávky, ponižování jenen druhého, naschvaly a řešení našich problemu přes male půlroční dite, což nedokážu prekousnout zase já (žena)

Uprimne by mne zajimalo jak muze k takove situaci vubec dojit, ze si sproste nadavate, ponizujete se navzajem a vase pulrocni dite to sleduje. Nechapu to. Jste uplne idealni kandidati do TV reality show.

Takze jeho neucta a nadavky, zacaly hned pote co se vam dite narodilo? Ja se ptam proc a odkdy presne jste si zacali nadavat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat