Co je populární mezi dětmi 10-14let?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4379
18.10.21 18:10

Co je populární mezi dětmi 10-14let?

Ahojky, blíží se Vánoce a chci připravit krabice od bot s dárky pro starší kluky kolem 10-14 let. Ale vůbec nevím co je teď v této věkové kategorii populární? Abych neudělala trapas s něčím co už je dávno out, nebo tuhle věkovou kategorii nezajímá. Znám jen Minecraft, Marvel… Ale jestli to ještě je tak populární :think: poradíte prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1299
18.10.21 18:12

Slizem nic nezkazíš. Možná i lego. A popit teď frčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55281
18.10.21 18:47

Neomezené data. Jsem teď zrovna vysvětlovala mladé (13r.), když slyším, jak ji pípa mobil v autě, ať se uklidní, že má omezený limit dat a není doma na WiFi. Jak si to vybouchá, tak má po hehe s kamoškama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
18.10.21 18:49

10 letého a 14 letého budou bavit úplně jiné věci, rozhodně je nepotěšíš tím samým dárkem. Staršímu radši do obálky peníze, obálku na stromek. Tak jsem to dostávala od příbuzných asi od 13 a ocenila jsem to. Pro mladšího klidně to lego, nějakou hračku, zeptej se rodičů, co ho baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
18.10.21 18:52
@Asiina píše:
10 letého a 14 letého budou bavit úplně jiné věci, rozhodně je nepotěšíš tím samým dárkem. Staršímu radši do obálky peníze, obálku na stromek. Tak jsem to dostávala od příbuzných asi od 13 a ocenila jsem to. Pro mladšího klidně to lego, nějakou hračku, zeptej se rodičů, co ho baví.

Ty neznas krabice od bot?? To jsou cizí děti. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
18.10.21 18:53
@Kelsey píše:
Neomezené data. Jsem teď zrovna vysvětlovala mladé (13r.), když slyším, jak ji pípa mobil v autě, ať se uklidní, že má omezený limit dat a není doma na WiFi. Jak si to vybouchá, tak má po hehe s kamoškama.

No tak to asi těżko dá do krabice ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
18.10.21 18:55

Drobnosti v krabici od bot mi už pro takto staré děti nepřijdou jako vhodný dárek, to spíš domluvit se někde a zaplatit konkrétnímu dítěti data, nebo batoh do školy, atd. Pokud to má být levné, tak obdarovat menší dítě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4889
18.10.21 19:01

Mám 11-leťáka frčí lego, Xbox hry, knížky fantasy, deskovky, hlavolamy, bezdrátová sluchátka apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
18.10.21 19:11

@Liberalissima zaplatit data k Vánocům? Co je to za divny dárek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
18.10.21 19:12

Tak hodně frčí Pokémoni (v obchodech většinou vyprodáno 😃)A vše od Fortnite. Syna baví hodně elektronika…Taky by ho potěšilo už nějaké to pěkné oblečení…ty starší 13+ si myslím potěší i něco na parádění (vůně, šminky…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
18.10.21 19:16

Já teď před měsícem pořídila pro 12r kluka Gamebook. Měl takový úspěch, že další dostane na Vánoce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11425
18.10.21 19:38

@luckaa85 nevím, jestli divný, ale v tomhle věku jsem měla největší radost u peněz na dobití kreditu a nebo přímo karty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
18.10.21 19:41

@Rosary To je super typ na dárek 🙂 Myslíte, že by to bavilo i 10.leteho?? Máte přímo nějaký typ/díl, který mi můžete doporučit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
18.10.21 19:48
@luckaa85 píše:
zaplatit data k Vánocům? Co je to za divny dárek?

Tak pro puberťáka určitě lepší než měkké dárky nebo třeba něco do školy. A když si vezmeme, že obdarovaný bude asi sociálně slabý a on ani jeho rodiče na data nejspíš nebudou mít, nepřijde mi to jako špatný nápad. Ale bohužel nejde dát do krabice. Leda nějakou předplacenou simku? I když to by asi nešlo trefit jen tak anonymně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36147
18.10.21 19:55

Ten projekt ještě běží? Před pár lety jsem u toho pomáhala v neziskovce, děs a hrůza, co tam lidi dali. Doma uklidili půdu a protřídili staré hračky, nekompletní hry, že jim to nebylo blbé.

Osobně bych šla do stromu splněných přání, kde se konkrétnímu dítěti koupí nová věc podle jeho přání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat