Zažívací potíže - co je příčinou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 09:38
co je příčinou? zažívání

Ahoj, měla jsem zažívací potíže, a byla mi zjištěna alergie na mléko, vč. bílkoviny, po vysazení vše ok.

V listopadu a únoru se mi teď ale opakoval jeden problém - jednotýdenní prujem - resp. hodně řídká kašovitá stolice pouze ráno, vždy předtím následovala 2 denní bodavá bolest jakoby u žaludku. Pak už jsem byla celý den ok.

Myslela jsem si, že je to střevní chřipka, ale vždy mi pak už bylo kompletně dobře, ani jsem nebyla nadmutá, nic, bez teplot, bolesti kloubů. Prošla jsem ultrazvukem, krevními testy (krevní obraz, játra, ANCA, Helibacter v žaludku), vše OK. Vyšla mi ale lehce pozitivně pšenice a žito, tu jsem nevyřadila, jím jí občas v malém množství. Ale kdyby to byla intolerance, tak to vždy po pár dnech nepřejde a není 2 měsíce klid ne?

Taky mě napadl tračník ze stresu, ale nevím ta pichlavá bolest, přirovnala bych ji skříplému nervu možná.

Díky za tipy! U dr. jsem furt, vše negativní

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 10:43

Nemáš to že stresu? Třeba po nějaké situaci, něčem co tě stresuje, trápí apod? Já má vždy po víkendu v pondělí ráno křeče a prujem v práci. Bez ohledu co jsem o víkendu dělala, jedla......... Do práce jsem chodila nerada, nemohla jsem najít nic jiného a docela jsem tam trpěla. U mě jednoznačně stres.

Královská dcera
Stálice 95 příspěvků 22 inzerátů 03.03.19 13:15
@Anonymní píše:
Ahoj, měla jsem zažívací potíže, a byla mi zjištěna alergie na mléko, vč. bílkoviny, po vysazení vše ok.
V listopadu a únoru se mi teď ale opakoval jeden problém - jednotýdenní prujem - resp. hodně řídká kašovitá stolice pouze ráno, vždy předtím následovala 2 denní bodavá bolest jakoby u žaludku. Pak už jsem byla celý den ok.
Myslela jsem si, že je to střevní chřipka, ale vždy mi pak už bylo kompletně dobře, ani jsem nebyla nadmutá, nic, bez teplot, bolesti kloubů. Prošla jsem ultrazvukem, krevními testy (krevní obraz, játra, ANCA, Helibacter v žaludku), vše OK. Vyšla mi ale lehce pozitivně pšenice a žito, tu jsem nevyřadila, jím jí občas v malém množství. Ale kdyby to byla intolerance, tak to vždy po pár dnech nepřejde a není 2 měsíce klid ne?
Taky mě napadl tračník ze stresu, ale nevím ta pichlavá bolest, přirovnala bych ji skříplému nervu možná.
Díky za tipy! U dr. jsem furt, vše negativní

Přijmeš i tipy, které nejsou atraktivní, ale mohou být pravdivější, než všechny jiné názory (včetně těch lékařských)??

Váš příspěvek
Reklama