Co je pro vás "dobrý milenec"?

1132
17.10.19 14:37

Co je pro vás "dobrý milenec"?

Taková obecná otázka - co u vás rozlišuje chlapy na to jestli jsou v tom dobří, nebo ne?

ty případy se tu točí často „mám doma, ale je to nuda a potkala jsem a je v tom boží,…“

předehra? změny pozic? akce na jiných místech, než jen postel? Počet čísel? Dohra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16925
17.10.19 14:38
@gabrriel píše:
Taková obecná otázka - co u vás rozlišuje chlapy na to jestli jsou v tom dobří, nebo ne?

ty případy se tu točí často „mám doma, ale je to nuda a potkala jsem a je v tom boží,…“

předehra? změny pozic? akce na jiných místech, než jen postel? Počet čísel? Dohra?

to je v podstatě nej. debilnější dotaz, co může bejt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
17.10.19 14:50

Jsi někde pohořel co? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5319
17.10.19 14:52

@gabrriel Myslím že když si dva sednou, funguje mezi nima chemie, tak je úplně jedno kolik pozic, jak dlouho, kolikrát za sebou a já nevím co. Pro každého je totiž dobrý sex úplně o ničem jiném. To se fakt nedá pausalizovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32783
17.10.19 14:53

Když do toho dává všechno a já jsem pro něj jednička :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
17.10.19 14:59
@Energy píše:
Jsi někde pohořel co? :D

Postřelená husa kejhá nejvíc, viď?

Stačilo mě kouknout na titulky diskuzí tady ve „vztazích“ tak čtvrtina se týká nějakým způsobem toho, že těm ženským nějak nestačí to co mají doma a některé se naopak rozplývají z toho co potkali jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
17.10.19 15:03

Hele ono to není jako úplně o posteli. Pokud je chlap skvělý v ostatních oblastech a žena je s ním šťastná, tak se ta chemie přenese i do sexu. A je jedno kde ten sex probíhá jak dlouho trvá, nebo jestli se zrovna nevyvedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
17.10.19 15:08
@gabrriel píše:
Postřelená husa kejhá nejvíc, viď?Stačilo mě kouknout na titulky diskuzí tady ve „vztazích“ tak čtvrtina se týká nějakým způsobem toho, že těm ženským nějak nestačí to co mají doma a některé se naopak rozplývají z toho co potkali jinde…

Kejha kejha kejha :) Jo jo, pohořívám každý den, je to hrůza… Někdy i několikrát denně, darmo mluvit!
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
17.10.19 15:12
@Zabatko píše:
Hele ono to není jako úplně o posteli. Pokud je chlap skvělý v ostatních oblastech a žena je s ním šťastná, tak se ta chemie přenese i do sexu. A je jedno kde ten sex probíhá jak dlouho trvá, nebo jestli se zrovna nevyvedl.

No podle několika „výlevů“ tady si to přestávám myslet. už kolikrát jsem tu četl „Chlap je skvělej, bla bla bla, ale když přijde na sex,…“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
17.10.19 15:16

@Eliskaxox

Taky myslím ;) Plus když nemyslí jen na sebe a je poznat, že je rád, že jsem v tý posteli s ním zrovna já a je schopnej mi i hezký věci říkat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 15:17
@gabrriel píše:
Postřelená husa kejhá nejvíc, viď?Stačilo mě kouknout na titulky diskuzí tady ve „vztazích“ tak čtvrtina se týká nějakým způsobem toho, že těm ženským nějak nestačí to co mají doma a některé se naopak rozplývají z toho co potkali jinde…

Problém je v tom, že ani my ženy nejsme nastavený monogamně, ačkoliv se to ve společnosti často tvrdí.

• Citovat
  • Nahlásit
1104
17.10.19 15:19

@gabrriel
No ze začátku, když je třeba ženská zabouchlá, je schopná mu i ledacos odpustit.. než se to třeba zkoordinuje.. Ale tak pokud je to trága už na začátku.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5645
17.10.19 15:20

No já v dobrém sexu a špatném spatřuji sakra rozdíl. Špatný je podle mého ten, kdy chlap myslí jen na sebe a partnerčin prožitek je mu volný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 15:24
@gabrriel píše:
No podle několika „výlevů“ tady si to přestávám myslet. už kolikrát jsem tu četl „Chlap je skvělej, bla bla bla, ale když přijde na sex,…“

Asi takto. Můj nejlepší milenec byl v reálném životě úplně nepoužitelný, takže děti bych s ním mít opravdu nemohla a nechtěla. Takže jsem s chlapem, který sice u mě nedocílí 13 orgasmů za noc, ale je to čestný a rovný člověk, na kterého je spolehnutí. Je pozorný, pracovitý, umí mi naslouchat a máme podobný žebříček hodnot i názory na zásadní věci v životě. Jo a skvěle vaří. Takže jsem ním opravdu šťastná.

• Citovat
  • Nahlásit
6942
17.10.19 15:24

Ono se to tak neda rict, kdyz pomineme osobni preference. Asi jsem nezazila vylozene spatny sex, tak nejak bych rekla, ze kazdy delal to, co mohl a umel. Ze mi to ne vzdy vyhovovalo je vec druha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat