Co je podle vás ideálním dárek od muže?

133
4.12.20 21:15

Co je pro vás ideálním dárek od muže?

Ahojky, zajímalo by mě, jak si která z vás představuje ideální dárek od vašeho
může/přítele, třeba k Vánocům nebo k narozeninám, co vám přijde ideální, co vás potěší a co by vás třeba urazilo nebo zklamalo :think: Taky by mě zajímalo, co jste třeba nejdražšího dostaly nebo třeba nějaký úplně směšný dárek, za směšnou cenu a zas naopak, nějaký dárek který vám přijde až zbytečně drahý, co od vaše chlapa třeba ani nečekáte. :think: :nevim: Ptám se z důvodu, že třeba já jsem zvyklá na dražší dárky ale zas mi to nepřijde jako nějaký extrém a pak mám kamarádku, která k půl kulatinám dostala od přítele flašku Jägermeistera a plato Redbullů, aby to měla čím naředit :mrgreen: :mrgreen: Samozřejmě jí to zamrzelo, ale někoho to třeba potěší :nevim: děkuji a hezke svatky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
569
4.12.20 21:21

V podstatě ocenim dárek s kterým si ten druhy dal práci a vymyslel ho pro mě. A nesnasim praktické dárky, ale manžel ví ze by mi tím radost neudělal a on si práci s dárky dava. A taky žádný není dost drahy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18310
4.12.20 21:25

Já mám nejradši obrázek s Masarykem, ale nepohrdnu ani Destinovou… :mrgreen:. Můj manžel je v dávání dárků značně nevyrovnaná osobnost, má rozptyl od nic až po auto…každý narozeniny a vánoce jsou fakt překvápko. Ale vzhledem k tomu, že jsem vypozorovala, že funguje v jistých cyklech, tak letos čekám to nic… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21552
4.12.20 21:25
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2016
4.12.20 21:27

Je to fakt přízemní, ale vloni jsme měla největší radost z ostrých kuchyňských nožů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22881
4.12.20 21:30

Klidně dárek za pár korun, který ukáže, že mě můj muž poslouchá a zná. Každý rok takový pod stromečkem najdu. Byva to věc do 500. :)
Mam toho tam víc, ale kdyby tam byla jen za jedna věc, je to víc, jak cokoliv na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4771
4.12.20 21:33

Cokoliv darovaného od srdce… klidně krásný hrníček na kafe :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20312
4.12.20 21:34

Ja beru jako plus neco osobniho, nad cim musel přemýšlet. Jeden rok sem dostala darky dva, strasne drahej naramek, jako jo potesilo, ale ted se ho bojím nosit, abych ho neztratila, a druhy darek sem dostala knizku od oblíbené autorky, to me potesilo mnohonásobně vic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3847
4.12.20 21:34

@Janli tak tohle me rozesmalo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3847
4.12.20 21:36

Ja to neresim, jsem typ, co radeji dava a s darky si davam praci. Jsem prakticky clovek, takze nemam moc rada to, na co se jen prasi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721
4.12.20 21:43

Minulé vánoce jsem dostala složenou písničku od manžela. Složil ji sám, nazpíval a hrál na kytaru. Něco ve stylu Pokáč, jestli znáte. Bylo to o našem vztahu od začátku až do svatby. Fakt mě to dostalo, je to takovej romantik.
Mám pocit, že teď, jak čekáme dítko, tak zase něco chystá. Včera jsem se vrátila nečekaně dřív z masáže a něco zaslechla :lol:
Jinak nepohrdnu ani šperkem, nemusí být nějak extra drahý, ale mám ráda originalitu. Takže šperky dle návrhu.
Zásnubní prsten mi také navrhoval on. Je to kombinace bílého zlata a keramiky.
Snubní jsme si už navrhovali spolu.

Příspěvek upraven 04.12.20 v 22:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
4.12.20 21:52

Já si na letošní Vánoce koupila kuchařku. Mě totiž dárky nic moc neříkají a radši si něco vyberu sama.
Na druhou stranu miluju, když si na mě ten druhý udělá čas. To je pak super dárek. Od manžela k narozeninám chci rande - řekne kdy, kde a jak mám být oblečená a hotovo. Od kamarádek mi stačí dámská jízda a klidně si za sebe i zaplatím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2918
4.12.20 21:58

Jé, to je vážně těžký. Já ráda dostávám knížky, parfémy, kožené kabelky, šátky, šperky, šminky, lístky na nějakou kulturu, mlsání. Nejhorší dárky pro mě byl elektrický kartáček na zuby, epilátor a pulmetrová keramická kočka. A taky nerada dostávám kraviny s citáty, jménem, látkové nákupní tašky, laciné vonné svíčky, hrnečky, pracholapky a kosmetické sady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4147
4.12.20 22:03
@nickanonym píše:
Ahojky, zajímalo by mě, jak si která z vás představuje ideální dárek od vašeho
může/přítele, třeba k Vánocům nebo k narozeninám, co vám přijde ideální, co vás potěší a co by vás třeba urazilo nebo zklamalo :think: Taky by mě zajímalo, co jste třeba nejdražšího dostaly nebo třeba nějaký úplně směšný dárek, za směšnou cenu a zas naopak, nějaký dárek který vám přijde až zbytečně drahý, co od vaše chlapa třeba ani nečekáte. :think: :nevim: Ptám se z důvodu, že třeba já jsem zvyklá na dražší dárky ale zas mi to nepřijde jako nějaký extrém a pak mám kamarádku, která k půl kulatinám dostala od přítele flašku Jägermeistera a plato Redbullů, aby to měla čím naředit :mrgreen: :mrgreen: Samozřejmě jí to zamrzelo, ale někoho to třeba potěší :nevim: děkuji a hezke svatky!

Priznavam, ze partnerovi reknu co bych si tak nejak prala. Taky jsem zvykla na drazsi darky..a vetsinou dostanu, jsem ulitla na kvalitn. parfemy a s tim souvisej. sortiment, kovove znack. sperky a pozvani na cestovni vikend, wellnes Milovala jsem i knihy, ale uz je nemam kam davat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8292
4.12.20 22:05

Chce se mnou strávit celý život :) to je nejhezčí dárek :) to nejdražší co mi v životě dal (hmotného) jsou svatební šaty od Vera Wang, snubak a jinak neřeším..

Nezamrzelo mě nic..ani to, že mi nedá dárek k Vánocům, protože jsme se tak domluvili ale já to vždy poruším :) takže je to můj problém, ne jeho :)

Co bych si přála? To mi dát nemůže.. zdraví.. ale jinak si přeji (čteš to Ježíšku? :mrgreen: ) kurz inverzní kresby, stojan na plátno abych konečně u toho nemusela sedět a vylamovat si kyčle :lol: nebo kuchyňského robota když už tolik peču :lol:

Co mě spíš rozesmálo ale to nebylo s mým současným partnerem ale s ex, bylo to, že mi k narozeninám dal záchodový papír a na něm „kdyby ses náhodou z toho věku nepos*ala“ :mrgreen: připomínám, že nám bylo v té době asi tak 22 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat