Co je pro Vás pocit spokojenosti a štěstí v životě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malá_holka
Kelišová 5823 příspěvků 01.12.18 12:30
Co je pro Vás pocit spokojenosti a štěstí v životě?

Nevím jak to víc formulovat :think: zajímá mě, co je životní naplnění lidí, díky čemu jsme šťastní a spokojení. Co pro děláme, abysme se tak cítili? Co děláme sami pro sebe? :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21155 příspěvků 1 inzerát 01.12.18 12:38

Pro mě čas dětma a manželem, třeba když si hrajeme nebo když vidím jak si šťastně hrajou spolu a jsou spokojené. Pro mě nejsou třeba nákupy na štěstí, to mě spíš štve, že musím něco shánět.

Lenka_Hal
Kelišová 5732 příspěvků 01.12.18 12:41

To, ze mam rodinu, ktera dobre funguje, milujiciho manzela a praci, ktera me bavi a pri ktere si muzu fakt rict, ze jsem neceho dosahla. To, ze mam sve konicky, pri kterych zapominam na cas a rikam si, jooo, zivot je krasny!

terien
Echt Kelišová 8492 příspěvků 01.12.18 12:47

Já jsem šťastná že máme zdravé děti, to je pro mě nejvíc. Pak to, že jsme jim dokázali dopřát fungující a milující rodinu, za tím je velký kus práce a taky to, že materiálně nestrádame a proto pracujeme, sporime, přemýšlíme o výdajích. Jsem šťastná že mám svojí mámu kousek od sebe a máme hezký vztah a taky že jsem v práci našla super kamarádku.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 01.12.18 12:51

Láska (= šťastný vztah), zdravé děti, dostatek peněz (na to dělat si radosti :mrgreen: ) a žádné problémy k řešení :mrgreen:

xjuliax
Kecalka 313 příspěvků 01.12.18 13:14

Že jsem se mohla stát matkou :srdce:

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 01.12.18 13:17

Zdrava dcera,milujici muz,stale stastne fungujici i puvodni rodina a pratele. Drive pred narozenim dcery take velky konicek-tanec a fajn kolektiv v praci.

Anna766
Hvězda diskuse 72204 příspěvků 01.12.18 13:40

Je to klišé,ale taky velká pravda,tak to musím napsat-spokojený dlouhodobý vztah,děti,hodně štěstí a radosti mi dává vnučka.
A v neposlední řadě mi dělá radost studium,moc mě baví.

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 1 inzerát 01.12.18 13:44

Štastná si připadam, když vidim svoje dvě děti, jak se spolu obejmou nebo si dají pusu nebo když si spolu hrají a smějí se u toho na celé kolo.

zudina
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 01.12.18 13:46

Stesti je uvnitr cloveka a stavet ho na necem vnejsim je nestale, nejvetsi stesti je vnitrni klid

Zabatko
Závislačka 4300 příspěvků 01.12.18 14:15

V poslední době jsem byla nejvíc šťastná, když dcera vyhrála krajské kolo vědomostní olympiády, já jsem skákala metr vysoko když mi to řekla. Není nic hezčího, než když je člověk hrdý na vlastní dítě. Drobné radosti prožívám každý den, třeba dobrý prospěch dětí, nebo když si jen tak sedneme a zahrajeme si celá rodina člověče, nebo když vidím,jak se děti těší na Vánoce, nebo když jdeme s chlapem večer spolu na procházku a pak si večer uděláme čaj a povídáme si. Jako nejsem moc náročná. Nějaké endorfiny se mi vyplavují i při konzumnějších věcech, třeba když dostanu nový kousek do sbírky, nebo když koupím něco pěkného dětem na sebe, ale není to to hlavní. Běhání po obchodech nesnáším, skoro vše kupuji online. A pocitem radosti mě naplňuje těšení se, třeba až doděláme dvůr kolem domu, až budeme vybírat novou dlažbu, až budeme plánovat bazén. Mám ráda těšení se na cokoliv. Osobně mám ráda předvánoční čas, přijde mi krásnější než samotný štědrý den, který pak strašně rychle uteče. Těším se na pečení cukroví, až mi budou děti pomáhat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 14:21

Pro spokojeny zivot je dulezite uvedomeni, ze stesti je kratkodoba zalezitost a neni tudiz zahodno po nem neustale prahnout.

malá_holka
Kelišová 5823 příspěvků 01.12.18 14:26
@zudina píše:
Stesti je uvnitr cloveka a stavet ho na necem vnejsim je nestale, nejvetsi stesti je vnitrni klid
:palec: jo tak nějak k tomu pomalu docházím :kytka:
@Anna766 a co studuješ?
Anna766
Hvězda diskuse 72204 příspěvků 01.12.18 14:28
@malá_holka píše: :palec: jo tak nějak k tomu pomalu docházím :kytka:
@Anna766 a co studuješ?

UTV,loni přírodovědu,letos historii.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 01.12.18 14:35

Štěstí pocituju i při skvělých zprávách obecně. Dále rodina, manžel, syn… děla mě šťastnou i jídlo, takže když si něco dobrého uvarim a pak to muzu sníst. Sex… a taky když si někdy dobre dojdu na velkou :lol: to si kolikrát říkám, ze je to lepší než sex :mrgreen: horka vana s knizkou a sama se sebou… když se muzu privinout k manželovi a nic nás neruší. Mazleni se synem, když mu chutná co vařím :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >