Co je se mnou špatně?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.5.22 23:38

Co je se mnou špatně?

Je mi 24 a nikdy jsem neměl vztah a ani intimní zážitek se ženou. Žiju spořádaným životem. Mám vzdělání, docela dobrou práci, pravidelně sportuji a jsem soběstačný. Jsem i velmi společensky aktivní. Neustále vyhledávám společenské akce jakéhokoliv zaměření a když mě zrovna žádná taková akce nezaujme a je pátek večer, tak prostě vyrazím sám obrážet bary. Nejsem zrovna extrovert, ale nemám problém jít mezi úplně cizí lidi a byvit se s nimi. Když vedu rozhovor se ženou, která se mi líbí, nemám problém se jí zeptat na kontakt. Okolí mě považuje za zábavného, schopného a celkem atraktivního. Většinou slýchávám rady, že se mám víc snažit, nebo chodit mezi lidi.

A v tom je ten problém. Nesedím s rukama v klíně. Neustále se snažím, abych měl co nejbohatší společenskný a karierní život. Vynakládat stále více úsilí a času, snad už ani nejde. Jako správnej zoufalec jsem přečetl x knih o osobním rozvoji. Odpověď jsem hledal i v náboženství. Zkouším nové životní styly a hledám takový, který by mi nejvíc vyhovoval. Mám tolik časově náročných zájmů a koníčků, že už ani skoro nespím.

Jeden čas jsem četl i PUA(pick up artists) příručky. To jsou prostě návody na balení. Vím, že pár kamarádum to pomohlo. Já v tom našel pár dobrých rád, ale nic převratnýho. Z 90% je to strašný odpad. Jediný co jsem nezkusil, je balení na ulici. Jednomu kamarádovi to funguje, ale já na tom nemám povahu a myslím, že to není ani úplně etický (fakt nechci obtěžovat ženy na ulici).

Je mi jasný, že můj největší problém je moje duševní stránka. Mám dost mizerný sebevědomí a jsem úzkostlivej. Docházím už k druhýmu psychoterapeutovi. Jeden čas jsem bral antidepresiva, ale moc mi nesedla. Možná, že kdybych se zbavil úzkostí a zapracoval na sebevědomí, šlo by mi to od ruky. Lidi mi říkaj, že kdybych chtěl mohl bych mít každou (to mi fakt nepomáhá). Jenže jak má být člověk sebevědomý a šťastný, když je neustále sám a má za sebou tisíce neúspěšných pokusů.

Asi chápete mé zoufalství „normální“ lidi dokážou někoho sbalit v řádu pár týdnů, případně střídaj partnerky každý pátek. I můj obézní asociální a líný spolužák ze střední teď někoho má.

Nečekám žádnej instantní návod na štěstí, na ty už dávno nevěřím. Ani sem nemusíte psát prázdné optimistické fráze. Píšu to hlavně pro sebe a každýho, kdo to má podobně. Pokud to chcete komentovat, buďte prosím upřímní. Snesu vše a budu rád za každej projev pochopení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
804
22.5.22 23:41

Internetová seznamka? :nevim: nám fungovala :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
22.5.22 23:47

Podle toho co jsi psal na začátku ní nepřijdeš jako někdo kdo nemá sebevědomí. Pak to ovšem zkazila pasáž o psycho… Neříkáš to holkám na potkani, že ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 23:52

Mám Tinder, Badoo a zkusil jsem i jiné aplikace. Zatím jsem absolvoval takhle 2 rande za půl roku. Holky to byly fajn, ale nefungovala vzájemná chemie. Stejně přišlo odmítnutí z jejich stran.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 23:55

Ovšem, že ne. Jsem schopen v životě normálně fungovat a mít emoce pod kontrolou. Nicméně mě to uvnitř sžírá a o samotě mívám slabší chvilky. A pravděpodobně netrpím žádnou těžkou depresí jen to sebevědomí je tak nějak v prd…

• Citovat
  • Nahlásit
23.5.22 00:06

Mně se podle projevu zdáš fajn. Chytrej, sebevědomí se mi nezdá, že by ti chybělo. Myslím, že s tebou nic špatně není. Spousta lidí v tvým věku nemá vztah. Nechceš zkusit profi služby na poprvé? Třeba tě to povzbudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
23.5.22 00:08

Odkud jsi? Pojd na rande se mnou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
23.5.22 00:08
@DoňaPetruňa píše:
Mně se podle projevu zdáš fajn. Chytrej, sebevědomí se mi nezdá, že by ti chybělo. Myslím, že s tebou nic špatně není. Spousta lidí v tvým věku nemá vztah. Nechceš zkusit profi služby na poprvé? Třeba tě to povzbudí.

Velice ubohé a pro další ženy odpuzující… :roll: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7480
23.5.22 00:19
@Anonymní píše:
Je mi 24 a nikdy jsem neměl vztah a ani intimní zážitek se ženou. Žiju spořádaným životem. Mám vzdělání, docela dobrou práci, pravidelně sportuji a jsem soběstačný. Jsem i velmi společensky aktivní. Neustále vyhledávám společenské akce jakéhokoliv zaměření a když mě zrovna žádná taková akce nezaujme a je pátek večer, tak prostě vyrazím sám obrážet bary. Nejsem zrovna extrovert, ale nemám problém jít mezi úplně cizí lidi a byvit se s nimi. Když vedu rozhovor se ženou, která se mi líbí, nemám problém se jí zeptat na kontakt. Okolí mě považuje za zábavného, schopného a celkem atraktivního. Většinou slýchávám rady, že se mám víc snažit, nebo chodit mezi lidi.

A v tom je ten problém. Nesedím s rukama v klíně. Neustále se snažím, abych měl co nejbohatší společenskný a karierní život. Vynakládat stále více úsilí a času, snad už ani nejde. Jako správnej zoufalec jsem přečetl x knih o osobním rozvoji. Odpověď jsem hledal i v náboženství. Zkouším nové životní styly a hledám takový, který by mi nejvíc vyhovoval. Mám tolik časově náročných zájmů a koníčků, že už ani skoro nespím.

Jeden čas jsem četl i PUA(pick up artists) příručky. To jsou prostě návody na balení. Vím, že pár kamarádum to pomohlo. Já v tom našel pár dobrých rád, ale nic převratnýho. Z 90% je to strašný odpad. Jediný co jsem nezkusil, je balení na ulici. Jednomu kamarádovi to funguje, ale já na tom nemám povahu a myslím, že to není ani úplně etický (fakt nechci obtěžovat ženy na ulici).

Je mi jasný, že můj největší problém je moje duševní stránka. Mám dost mizerný sebevědomí a jsem úzkostlivej. Docházím už k druhýmu psychoterapeutovi. Jeden čas jsem bral antidepresiva, ale moc mi nesedla. Možná, že kdybych se zbavil úzkostí a zapracoval na sebevědomí, šlo by mi to od ruky. Lidi mi říkaj, že kdybych chtěl mohl bych mít každou (to mi fakt nepomáhá). Jenže jak má být člověk sebevědomý a šťastný, když je neustále sám a má za sebou tisíce neúspěšných pokusů.

Asi chápete mé zoufalství „normální“ lidi dokážou někoho sbalit v řádu pár týdnů, případně střídaj partnerky každý pátek. I můj obézní asociální a líný spolužák ze střední teď někoho má.

Nečekám žádnej instantní návod na štěstí, na ty už dávno nevěřím. Ani sem nemusíte psát prázdné optimistické fráze. Píšu to hlavně pro sebe a každýho, kdo to má podobně. Pokud to chcete komentovat, buďte prosím upřímní. Snesu vše a budu rád za každej projev pochopení.

Tohle je originální diskuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7480
23.5.22 00:20
@Anonymní píše:
Mám Tinder, Badoo a zkusil jsem i jiné aplikace. Zatím jsem absolvoval takhle 2 rande za půl roku. Holky to byly fajn, ale nefungovala vzájemná chemie. Stejně přišlo odmítnutí z jejich stran.

Tohle první anonym, jsi to zase ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7480
23.5.22 00:21
@Anonymní píše:
Ovšem, že ne. Jsem schopen v životě normálně fungovat a mít emoce pod kontrolou. Nicméně mě to uvnitř sžírá a o samotě mívám slabší chvilky. A pravděpodobně netrpím žádnou těžkou depresí jen to sebevědomí je tak nějak v prd…

Tohle druhý anonym, taky ty? Ty tady máš dva účty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7480
23.5.22 00:22

První anonym Tulipan, další Slunečnice. Proč to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
23.5.22 00:22

A poznámka, každý každou mít nemůže..
Ikdyž vypadá jak strašák na zelí třeba ten tvůj tlustej kámoš.. Asi je vtipný nebo dobrý v něčem jiném, že tím dokáže zaujmout… musí mít nějakou vlastnost díky níž ty ženy po něm jedou.. A pokud má každý týden jinou… Tak se zamysli.. možná frajer mezi muži, ale skutečnost? Ani jedna žena s ním nevydrží… takže záleží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20834
23.5.22 00:31

Málo praxe, moc přemýšlení, přílišná panika z odmítnutí. Seznamky fungují ve velkých číslech a ještě to chceš brát spíš jako trénink dovednosti nějakého flirotvání, jiskření, konverzace. Trénink z toho, že z trapnosti nestřílí, že je důležitější pohoda a zájem o toho druhého, než dokonalost v jakémkoliv směru, že to není technika, ale prostě komunikace s tím druhým, včetně toho že je dobré učit se rozpoznávat signály, jestli se máš zkusit dotknout a nebo ne.

Plus je to záležitost spíš zbytku těla, než jen mozku, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
23.5.22 00:54

Podle textu nepůsobíš, jako ty knikny, co sem napíšou a zní jak před sebevraždou. Já přemýšlím, možná se moc snažíš, jestli je z tebe cítit nějaká urputnost. :think: Případně co kolektiv? Pokud chodíš se stejnými lidmi a balíš pravidelně, může se o tobě rozkriknout, že jsi dívkař, aniž bys skóroval.

A co ty rozdílný kytky??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat