Co je špatného na tom, že nám občas dovču zaplatí tcháni?

4836
31.7.13 15:12

Co je špatného na tom, že nám občas dovču zaplatí tcháni?

Na rovinu. V čem jsem hnusná apodob.
Zmínila jsem se kdysi a už mi to bylo několikrát vmeteno v různých diskuzích.
Tak sakra, co je na tom špatně?
Není to každá dovolená, dělají to hlavně pro vnoučata, většinou jedou taky, mají svůj pokoj samozřejmě a mají daleko více peněz než my.
Bývá to tak, že poukaz na léto najdem pod stromečkem nebo obálku s € na útraty a dovču platíme sami.
Naši nám koupili byt k svatbě a žádné dovči nám už neplatí, i když by taky mohli, ale já to nechci po nich.
Chci se dopídit, proč jsem špatná a mám držet pusu.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

nikol.ondrášovka
31.7.13 15:13

Jedním slovem: závidí

• Nahlásit
410
31.7.13 15:15

Také na tom nevidím nic zlého, když chtějí dát, je to fajn a rozumný člověk je vděčný a zas pomůže pak jinak třeba.

• Nahlásit
Poison Ivy

Špatného na tom není nic, ostatní by to jen chtěli taky :lol:

• Nahlásit
6809

To je snad vase vec, ne? Proc to potrebujes obhajovat?

• Nahlásit
tonj

Podle mě nic :lol:

• Nahlásit
29505

Závidí. Není na tom nic špatného, tím spíš, že poukaz najdete pod stromečkem a něco si platíte sami.

• Nahlásit
47759
31.7.13 15:16

A proč řešíš okolí, to je snad vaše věc, jak to máte ;-)

• Nahlásit
2745
31.7.13 15:16

Taky bych řekla že je to závist, dneska spousta lidí na dovolenou pomalu nejede, protože na to prostě nemají :-(

• Nahlásit
7209
31.7.13 15:17

To je každého věc, jak to má. Já na tom nevidím nic divného…

• Nahlásit
1504
31.7.13 15:17

Ani to nemusi byt zavist. treba jen nejakej takovej pocit nespravedlnosti - „mne nikdo nikdy dovolenou neplatil, nic nedal, vsechno si musim zaplatit sama…“

ale zivot holt neni spravedlivej. spatnyho na tom nic neni ;)

• Nahlásit
4836
31.7.13 15:18

Ale já normálně diskutuji a pak si přečtu, že mám držet pusu, protože…

• Nahlásit
elis_an3
31.7.13 15:18

Jeee to by se mi libilo :D nic spatneho na tom neni vzdyt to po nich nesockatis, dostanete to darem, nas nasi taky loni vzali na vikend a platili vse…pravda to mi bylo trochu trapne jelikoz jsme byli i v blbe financni situaci a nebyl to dar, ale kor kdyz to dostanes pod stromecek…super, urcite nejsi vykoristujidi dcera(snacha) a oplatite treba jinak-vrele vztahy, spolecna setkani, to jen tak vsude neni bezne tak se v tom pekne vyrochnej a tu zavist si uzivej :D :D

• Nahlásit
2948
31.7.13 15:19

Ja si myslim, ze neni na tom nic. Ale mozna podle tvych diskuzi, vis. Obcas te vidam a diskuze 1000,– pro rodinu na tyden. Tak treba ja si to ted dala dohromady ;-) ale neber to zle. Nekdo ma a nekdo ne. My nemame a tak na dovoleny nejezdime ;-) jedem na chalupu a je nam taky fajn.

• Nahlásit
1332
31.7.13 15:19

Absolutně nic špatného, ty si dělají hrdinky, jak by to nikdy nepřijaly, spíš ve skrytu duše (a možná nejen ve skrytu) závidí. Pokud jsou rodinné vztahy v pohodě, proč by ne??? Každý ať si dělá, co mu vyhovuje. A ty, co ti to předhazují, tak závidí opravdu okatě, i kdybych to někde četla, nenapadne mě to vytahovat. Vlastně si to ani konkrétně nebudu pamatovat.

A ještě jedna věc - my dovolené taky dostáváme, ne proto, že bychom jinak nemohli, ale proto, že jinak nevědí co a vědí, že milujeme cestování. Nebo kruzy vaření teda :mrgreen:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama