červený flek pod okem co to může být?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikpro
Nováček 3 příspěvky 29.11.18 21:51
Co je to? Ma nekdo zkusenost?

Pres noc se mi pod okem objevil zarudly flek pod okem, pres den nic prijemneho, stipe, pali me oko a spatne se mi kouka dolu. Do vecera se z toho vylkubalo tohle a desi me to, mam 2,5 roku stareho syna a bojim se o nej :-( foto rano a druha vecer…

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8469 příspěvků 29.11.18 21:53

To bude asi ječný zrno nebo něco podobného.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 7 inzerátů 29.11.18 21:54

Napada me impetigo :nevim: zasla bych zitra k dr ..

Nikpro
Nováček 3 příspěvky 29.11.18 21:56
@Twixinka píše:

Co je to impetigo?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 7 inzerátů 29.11.18 21:57

Impetigo je bakteriální onemocnění, způsobené buď bakterií Streptococcus pyogenes nebo Staphylococcus aureus.

Nikpro
Nováček 3 příspěvky 29.11.18 21:58
@Twixinka píše:
Co je to impetigo?
@Twixinka píše:
Impetigo je bakteriální onemocnění, způsobené buď bakterií Streptococcus pyogenes nebo Staphylococcus aureus.

Tudiz je to infekcni?

Peťuláková
Kecalka 181 příspěvků 29.11.18 22:47

Dle mne ječné zrno. Zažila jsem letos. Pálilo, štípalo, pak i bolelo. Udělalo se mi na horním víčku. Vyplachovala jsem si to Ocuteinem.

svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 29.11.18 22:48

nemas zadne impetigo, mas normalni alergickou reakci …jedla jsi neco neobvyklého? jsi nastydla ty, nebo někdo z rodiny? Nejsi tehotna?Ja to mela taky, je to studene prostředí…vycházky na vzduchu a další srandy.

carabinieri
Nováček 2 příspěvky 29.11.18 22:53

Je to v oční krajině. Bezodkladně si zajdi na oční oddělení., Doporučuji taky oční pohotovost. Bezodkladně. Záněty v oku jsou vždy infekční. Používej svůj ručník na tvář. Pak se ozvy jak jsi dopadla. Měla jsem něco podobné a skončila hospitalizována na herpes zoster v krajině oční po návštěvě pohotovosti. Hodně štěstí.

Meduňková
Povídálka 49 příspěvků 29.11.18 22:57

A ja to měla taky, a dostala jsem na to antibiotika. Ani nevim co presne mi bylo ale takhle to vypadalo. Jdi k doktorce, na oční, na kožní, k obvodní.. to je fuk, když to do rana nezmizi tak jdi. Vem si nejaky antihistamin , jestli máš. Tím nic nezkazíš.

krukynka
Kecalka 197 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 23:59

Taky mě napadlo impetigo v počátku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >