Co je to šašlik?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KateandA
Povídálka 36 příspěvků 20.02.18 19:12
Co je to šašlik?

Dobrý den, po 10 letech jsme se sešly s kamarádkami ze střední a narizily jsme na slovo šašlik. Znají ho pouze dvě z nás a nechtějí nám vysvětlit, co to znamená.(jo, jsou divné a chovají se jako puberťačky) :zed: Vím že se tak říká jídlu, ale vím také že to na mysli nemají… Nás ostatní to opravdu zajímá a nevíme jak to jinak zjistit, takže se ptám tady. Předem děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Ivetlu
Kecalka 349 příspěvků 20.02.18 19:14

Špíz. Jiný význam neznám.

Příspěvek upraven 20.02.18 v 19:15

Jana525
Závislačka 4525 příspěvků 20.02.18 19:14

Mozna se pletu, ale mam pocit, ze je to takovy spiz z mleteho masa

kuchle
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 44 inzerátů 20.02.18 19:16

http://www.xrusko.cz/saslik/

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17551 příspěvků 20.02.18 19:16

Znám šašlik jako kousky libového vepřového masa naloženého v octovém nálevu, které se grilují. Původně nějaký ruský recept.

KateandA
Povídálka 36 příspěvků 20.02.18 19:18

Tento význam znám také, dokonce jsem jo zkoušela vařit, ale vzhledem k tomu co jsme z nich dostali vím, že měli pravděpodobně na mysli něco a pohlavními orgány :zed:

pikola
Neúnavná pisatelka 18304 příspěvků 20.02.18 19:23
@KateandA píše:
Tento význam znám také, dokonce jsem jo zkoušela vařit, ale vzhledem k tomu co jsme z nich dostali vím, že měli pravděpodobně na mysli něco a pohlavními orgány :zed:

Jo asi si o vás myslí, že vy jste pohlavní orgány :mrgreen: prosímtě kolik vám je?

https://cs.wikipedia.org/…A0a%C5%A1lik

Šarlota4
Echt Kelišová 9281 příspěvků 20.02.18 19:27

No kupuju domu koreni s nazvem “gril a saslik”, takze nic pohlavniho to urcite nebude :D

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 20.02.18 19:40

Je to špíz s mletého a je moc dobrý :palec:

Heivka
Závislačka 2805 příspěvků 20.02.18 19:44

V Rusku to má mnoho podob, ale vždycky se jedná o jídlo, většinou jde o maso a zeleninu na špejli, jinak bude vypadat šašlyk od Kazachů a jinak od Uzbeků.

KalamityJohn
Kelišová 5411 příspěvků 20.02.18 19:54

Já to jed i ve školní jídelně, takovej karbanátek - i když teda bůhví co do toho tenkrát semleli.

Fonty
Kecalka 464 příspěvků 20.02.18 20:00
@KateandA píše:
Dobrý den, po 10 letech jsme se sešly s kamarádkami ze střední a narizily jsme na slovo šašlik. Znají ho pouze dvě z nás a nechtějí nám vysvětlit, co to znamená.(jo, jsou divné a chovají se jako puberťačky) :zed: Vím že se tak říká jídlu, ale vím také že to na mysli nemají… Nás ostatní to opravdu zajímá a nevíme jak to jinak zjistit, takže se ptám tady. Předem děkuji za odpovědi

Bože dotaz zní co jiného KROMĚ jídla…a všichni píšou že šašlik je špíz… Achjo…mmch dotaz jsem rozklikla že zvědavosti. Zaráží mi ale kolik lidí není schopno přečíst správně otázku tedy mi to nedá a musím reagovat prostě. Tak sorry. :P

Russet
Kelišová 7328 příspěvků 20.02.18 20:41
@KateandA píše:

Jsem na světě 40 let a nikdy jsem neslyšela o tom, že by měl šašlik jiný význam. Třeba mají nějaké extra tajné vzpomínky spojené se šašlikem :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama