Reklama

Co je to šašlik?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KateandA
Povídálka 36 příspěvků 20.02.18 19:12
Co je to šašlik?

Dobrý den, po 10 letech jsme se sešly s kamarádkami ze střední a narizily jsme na slovo šašlik. Znají ho pouze dvě z nás a nechtějí nám vysvětlit, co to znamená.(jo, jsou divné a chovají se jako puberťačky) :zed: Vím že se tak říká jídlu, ale vím také že to na mysli nemají… Nás ostatní to opravdu zajímá a nevíme jak to jinak zjistit, takže se ptám tady. Předem děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 20.02.18 19:14

Špíz. Jiný význam neznám.

Příspěvek upraven 20.02.18 v 19:15

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 20.02.18 19:14

Mozna se pletu, ale mam pocit, ze je to takovy spiz z mleteho masa

kuchle
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 43 inzerátů 20.02.18 19:16

http://www.xrusko.cz/saslik/

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18236 příspěvků 20.02.18 19:16

Znám šašlik jako kousky libového vepřového masa naloženého v octovém nálevu, které se grilují. Původně nějaký ruský recept.

KateandA
Povídálka 36 příspěvků 20.02.18 19:18

Tento význam znám také, dokonce jsem jo zkoušela vařit, ale vzhledem k tomu co jsme z nich dostali vím, že měli pravděpodobně na mysli něco a pohlavními orgány :zed:

pikola
Neúnavná pisatelka 19045 příspěvků 20.02.18 19:23
@KateandA píše:
Tento význam znám také, dokonce jsem jo zkoušela vařit, ale vzhledem k tomu co jsme z nich dostali vím, že měli pravděpodobně na mysli něco a pohlavními orgány :zed:

Jo asi si o vás myslí, že vy jste pohlavní orgány :mrgreen: prosímtě kolik vám je?

https://cs.wikipedia.org/…A0a%C5%A1lik

Šarlota4
Echt Kelišová 9710 příspěvků 20.02.18 19:27

No kupuju domu koreni s nazvem “gril a saslik”, takze nic pohlavniho to urcite nebude :D

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.02.18 19:40

Je to špíz s mletého a je moc dobrý :palec:

Heivka
Závislačka 3068 příspěvků 20.02.18 19:44

V Rusku to má mnoho podob, ale vždycky se jedná o jídlo, většinou jde o maso a zeleninu na špejli, jinak bude vypadat šašlyk od Kazachů a jinak od Uzbeků.

KalamityJohn
Kelišová 6177 příspěvků 20.02.18 19:54

Já to jed i ve školní jídelně, takovej karbanátek - i když teda bůhví co do toho tenkrát semleli.

Fonty
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 20.02.18 20:00
@KateandA píše:
Dobrý den, po 10 letech jsme se sešly s kamarádkami ze střední a narizily jsme na slovo šašlik. Znají ho pouze dvě z nás a nechtějí nám vysvětlit, co to znamená.(jo, jsou divné a chovají se jako puberťačky) :zed: Vím že se tak říká jídlu, ale vím také že to na mysli nemají… Nás ostatní to opravdu zajímá a nevíme jak to jinak zjistit, takže se ptám tady. Předem děkuji za odpovědi

Bože dotaz zní co jiného KROMĚ jídla…a všichni píšou že šašlik je špíz… Achjo…mmch dotaz jsem rozklikla že zvědavosti. Zaráží mi ale kolik lidí není schopno přečíst správně otázku tedy mi to nedá a musím reagovat prostě. Tak sorry. :P

Russet
Extra třída :D 10867 příspěvků 20.02.18 20:41
@KateandA píše:

Jsem na světě 40 let a nikdy jsem neslyšela o tom, že by měl šašlik jiný význam. Třeba mají nějaké extra tajné vzpomínky spojené se šašlikem :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >