Co je to šašlik?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KateandA
Povídálka 36 příspěvků 20.02.18 19:12
Co je to šašlik?

Dobrý den, po 10 letech jsme se sešly s kamarádkami ze střední a narizily jsme na slovo šašlik. Znají ho pouze dvě z nás a nechtějí nám vysvětlit, co to znamená.(jo, jsou divné a chovají se jako puberťačky) :zed: Vím že se tak říká jídlu, ale vím také že to na mysli nemají… Nás ostatní to opravdu zajímá a nevíme jak to jinak zjistit, takže se ptám tady. Předem děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 20.02.18 19:14

Špíz. Jiný význam neznám.

Příspěvek upraven 20.02.18 v 19:15

Jana525
Závislačka 4670 příspěvků 20.02.18 19:14

Mozna se pletu, ale mam pocit, ze je to takovy spiz z mleteho masa

kuchle
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 49 inzerátů 20.02.18 19:16

http://www.xrusko.cz/saslik/

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17930 příspěvků 20.02.18 19:16

Znám šašlik jako kousky libového vepřového masa naloženého v octovém nálevu, které se grilují. Původně nějaký ruský recept.

KateandA
Povídálka 36 příspěvků 20.02.18 19:18

Tento význam znám také, dokonce jsem jo zkoušela vařit, ale vzhledem k tomu co jsme z nich dostali vím, že měli pravděpodobně na mysli něco a pohlavními orgány :zed:

pikola
Neúnavná pisatelka 18681 příspěvků 20.02.18 19:23
@KateandA píše:
Tento význam znám také, dokonce jsem jo zkoušela vařit, ale vzhledem k tomu co jsme z nich dostali vím, že měli pravděpodobně na mysli něco a pohlavními orgány :zed:

Jo asi si o vás myslí, že vy jste pohlavní orgány :mrgreen: prosímtě kolik vám je?

https://cs.wikipedia.org/…A0a%C5%A1lik

Šarlota4
Echt Kelišová 9498 příspěvků 20.02.18 19:27

No kupuju domu koreni s nazvem “gril a saslik”, takze nic pohlavniho to urcite nebude :D

Petruna21
Echt Kelišová 9776 příspěvků 20.02.18 19:40

Je to špíz s mletého a je moc dobrý :palec:

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 20.02.18 19:44

V Rusku to má mnoho podob, ale vždycky se jedná o jídlo, většinou jde o maso a zeleninu na špejli, jinak bude vypadat šašlyk od Kazachů a jinak od Uzbeků.

KalamityJohn
Kelišová 5615 příspěvků 20.02.18 19:54

Já to jed i ve školní jídelně, takovej karbanátek - i když teda bůhví co do toho tenkrát semleli.

Fonty
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 20.02.18 20:00
@KateandA píše:
Dobrý den, po 10 letech jsme se sešly s kamarádkami ze střední a narizily jsme na slovo šašlik. Znají ho pouze dvě z nás a nechtějí nám vysvětlit, co to znamená.(jo, jsou divné a chovají se jako puberťačky) :zed: Vím že se tak říká jídlu, ale vím také že to na mysli nemají… Nás ostatní to opravdu zajímá a nevíme jak to jinak zjistit, takže se ptám tady. Předem děkuji za odpovědi

Bože dotaz zní co jiného KROMĚ jídla…a všichni píšou že šašlik je špíz… Achjo…mmch dotaz jsem rozklikla že zvědavosti. Zaráží mi ale kolik lidí není schopno přečíst správně otázku tedy mi to nedá a musím reagovat prostě. Tak sorry. :P

Russet
Echt Kelišová 9237 příspěvků 20.02.18 20:41
@KateandA píše:

Jsem na světě 40 let a nikdy jsem neslyšela o tom, že by měl šašlik jiný význam. Třeba mají nějaké extra tajné vzpomínky spojené se šašlikem :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama