Reklama

Co je to za breberky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 08:50
Co je to za breberky?

Přidávám fotku, lépe se mi nepodařilo vyfotit. Má asi dva mm, světlé barvy, v zadní části širší a pruhovaný. Hlavně je vidím na záchodě a v koupelně. Neví někdo, co to je, jak se toho zbavit a kde to žije, čím se to živí atd? Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 12.07.18 09:08

Dorypteryx, pisivka? Najdi si obrázky a informace, zda je to ono.

Caboverde
Kecalka 150 příspěvků 12.07.18 09:12

Nejsou to rybenky? Taky jsme je měli v koupelně, vyhnala jsem vanilkovým luskem.

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 12.07.18 09:15
@Anonymní píše:
Přidávám fotku, lépe se mi nepodařilo vyfotit. Má asi dva mm, světlé barvy, v zadní části širší a pruhovaný. Hlavně je vidím na záchodě a v koupelně. Neví někdo, co to je, jak se toho zbavit a kde to žije, čím se to živí atd? Díky.

Pisivky to tipuju. Radu, jak se zbavit, tak tu nemám, pac mne se to nedari :zed:

eumedon
Extra třída :D 13298 příspěvků 12.07.18 09:40
@Caboverde píše:
Nejsou to rybenky? Taky jsme je měli v koupelně, vyhnala jsem vanilkovým luskem.

Nejsou to rybenky. Jsou to pisivky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 09:58
@Caboverde píše:

Určitě ne, ty poznám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 10:00

Ty pisivky by to mohly být. A jak se toho zbavit? Kde hledat zdroj?

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 12.07.18 11:35

Kup biokill, vystříkej tím celý dům a zbavíš se toho. Nebo se smiř s tím, že se tihle neškodní spolubydlící občas objeví :nevim: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 00:04
Co to je ?

Co je toto za brouka ? Vyleze jen v noci A dokáže postipat a pak to zmizí :think: Doma Žádný Bordel tedy nemám Je pořád naklizeno :oops: Kvalita nic moc snad poradíte :(

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 03.08.18 00:11

Asi je to štěnice. Nebyli jste v poslední době někde na dovolené? Občas si to přivezou lidi z hotelu.

Kalousová
Kecalka 323 příspěvků 03.08.18 00:29

@Janli Právě že nebyli Z čeho to tak může být když Je u mě doma čisto ? :? :( Jsem hotová .

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 03.08.18 00:31

@Kalousová jestli bydlíš v bytě, tak to může být i od sousedů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 00:31

Z čeho to tak může být když Je u mě doma čisto ? :? :( Jsem hotová .

Kalousová
Kecalka 323 příspěvků 03.08.18 00:33

@Janli Tak Anonyme se mi to nepodařilo 8o Tak Pod jménem .Snad Mě nikdo nepozná :? Bydlím v paneláku :( a co s tím mám dělat ? Nedokáží spát Na posteli spím na zemi jak mě to znervoznuje 8o

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 03.08.18 00:39

Tak urychleně na správu domu, bude potřeba kompletní deratizace domu. Čím dřív, tím líp. A stydět se za to nemusíš. Bohužel je to celkem rozšířený problém.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama