Co je to za brouky - hnědí na zdi

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 20:28
Co je to za brouky-hnedi na zdi

Ahoj, prosim anonym vzhledem k situaci atd…

Ve zkratce jsme koupili byt pred vanoci, jenze ty lidi se dostali do exekuce a ten byt se mel prodat v ramci drazby. Prislo nam to blby vuci ten lidem, tak jsme jim nabidli, ze to od nich i koupime za normalni cenu aby jim to neprodali pod cenou a jim nezustali na vrch dluhy. Dokonce se to podarilo domluvit s jejich hypotecni bankou a exekutorem. Bohuzel od ledna v podstate to trvalo do ted. Jenze hnedka v lednu (kdyz uz byli vystehovany a byt zapeceny k drazbe) tam praskla voda. Jelikoz majitelum to nepatrilo tak tam nebyli a nez prijel jakysi asistent toho exekutora pres pul republiky tak tam voda v panelaku tekla cely den nez to vyplo druzstvo, pak se dostali do bytu a lazo plazo se to uklidilo. Jenze nez milostpan exekutor prijel trvalo to asi 3 dny ci kolik, mezitim takovych 10cm vody bylo vsude po byte i v loznici, parkety promaceny atd… My jsme byt prebirali 1.7. a asi nejspis proto exe souhlasil s prodejem protoze vedel ze s tim bude piplacka… vsude po zdech plisen cca 30 cm od podlahy, zelena az cerna, zkrouceny parkety atd… oskrabali jsme ten nejvetsi hnus a domluvili si firmu na zacatek srpna na rekonstrukci i vyhazeni starych veci. Jeste nez doslo k vytopeni ten byt byl trosku smucik. Ne ze bych se stitila, ale uplne pintlich cisty to nebylo a tedka k veci… v te vytopene loznici je plisen nejvetsi dole u podlahy a pak je tam ta zed takova spinava nazloutloseda, asijak se tam smichala ta voda z prachem, je tam taky velka stara postel co nejde odtahnout takze cekam ze za tim bude nejvetsi zdroj plisne. Pritel je na fusce v zahranici a ja prevzala minuly tyden klice a nad tou postelilezli takovy maly broucci cca 10…nelezli na postel byt byla spinava ale jen na zdi. Jsou cervenohnedy az tmave hnedi, podlouhly a na delku maji 1mm max 2mm a na sirku cca pul milimetru. Proste malicci jsou. Kdyz je rozmacku nesmrdi. Neletaji, vetsinou se na zdi ani nehybou. Rano a vecer to chodim strikat biolitem. Nekdy to rano vystrikam a jsou tam znova druhy den a nekdy ne. Pruser je kdyz jsem to rekla te uklidove firme tak rekli ze nenastoupi dokud to nebude deratizovane. Deratizator me rekl, ze je nesmysl to strikat kdyz tam jsou nejaky stolety kramy a bordel. Takze nakonec nam nezbyde nez vse si uklidit sami, pak to nechat vystrikat, pockat a pak znova a pak az se stehovat. Jenze na konci srpna se mame vystehovat zase tady odsud a pritel je na fusce jeste minimalne 10 dni… sama nemam sanci ani tupostel odsunout. Pritel rikal ze to asi blecha nebude a stenice ze nevi. Pry at to chodim strikat a na nic nesaham a az se za 2 tydny vrati ze to poresime…

Prikladam foto a video… lezou jen po zdi, v potravinach nejsou, paradoxne na te plisni take ne… jen na zdi…

prosim anonym jsem uplne bezradna

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mika.ella1
Kecalka 203 příspěvků 23.07.19 20:33

Stenice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 20:34
@Mika.ella1 píše:
Stenice

otocila jsem matraci a tam nejsou… a stenice lezou pres noc ne hlavne?

miska2410
Stálice 65 příspěvků 23.07.19 20:36

Štěnice to nebudou řekla bych že nějaký kožojed nebo tak něco.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 20:37

Mam i video ale tady nejde vlozit… pokud se v tom nekdo vyzna poslu do emailu…

miska2410
Stálice 65 příspěvků 23.07.19 20:40

Kdyžtak zkuste ještě ještě nějakou fotku udělat aby se to trosku více zaostřilo. Hodte ji sem prosím.

Uživatel je onlinematkabagristy
Hvězda diskuse 35050 příspěvků 23.07.19 20:41

A jsi pokousaná?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 20:43
@miska2410 píše:
Kdyžtak zkuste ještě ještě nějakou fotku udělat aby se to trosku více zaostřilo. Hodte ji sem prosím.

jinou nemam ale mam video… muzu poslat na email treba nejaky anonymni…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 20:44
@matkabagristy píše:
A jsi pokousaná?

od vcera mam jeden stipanec ale nesvedi… jeste nez sme dostali klice tak jsem mela stipancu od komaru vic takze tezko rict…

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 23.07.19 20:45

Štenice

berry4
Nadpozemská drbna 28686 příspěvků 23.07.19 20:46

Tak to je dobrý. Dotaz na brouky a k tomu elaborát o ničom :D

miska2410
Stálice 65 příspěvků 23.07.19 20:48

Píší Vám soukromou zprávu

miska2410
Stálice 65 příspěvků 23.07.19 20:48

:D napíší jste vlatne anonym napište vy mě :palec:

marra2
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 23.07.19 20:48

Teda, tak mi to nedalo a mrkla jsem na foto stenic. Bohužel to fakt vypadá na ně.. Brrrr. Přečetla jsem celý tvůj příspěvek a můžeš mi po rpsim říct, co vás napadlo koupit tento byt? Možná ještě za ctvrtinovou cenu v té exe, ale píšeš, že ne… Teda to je Pech.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 23.07.19 20:56

Nemůžeš to vyfotit lépe, podle této mazanice to může být cokoli

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama