Co je to za divnej stav? Může za to alkohol?

Anonymní
9.12.19 19:06

Co je to za divnej stav?může za to alkohol?

:mavam: Ahoj holky.Beru antidepresiva a teď když byl hůř, dostala jsem na čas Rivotril.Jako berličku. Ve středu jsem byla s kolegyněma sednout a já vypila 2 malé piva a dvě dvojky vína. Od středy až doteď se cítim hůř. Jen o něco, cítim malinkou nervozitu. Myslíte, že jse to tím, že jsem pila :(?budu ráda za každý názor a zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
9.12.19 19:15

Tyvole Rivotril je silný dělá to s lidma nehezké věci navíc je to spíše na spaní prášek… Radši to vysaď

• Nahlásit
  • Citovat
11874
9.12.19 19:19

Jo, na AD se sice pít nemá-nesmí, ale to by ti bylo blbě jen druhý den, taky si myslím, že ti nesedl ten Rivotril, zkus vysadit a uvidíš, jestli to pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
581
9.12.19 19:29

Za mě je to tím lékem, určitě bych ho vysadila! Máš nepěkné vedlejší účinky… Pít alkohol by se sice taky neměl ale nemyslím že bys i po takové době to měla z chlastu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
9.12.19 21:40
@Anonymní píše: :mavam: Ahoj holky.Beru antidepresiva a teď když byl hůř, dostala jsem na čas Rivotril.Jako berličku. Ve středu jsem byla s kolegyněma sednout a já vypila 2 malé piva a dvě dvojky vína. Od středy až doteď se cítim hůř. Jen o něco, cítim malinkou nervozitu. Myslíte, že jse to tím, že jsem pila :(?budu ráda za každý názor a zkušenost

Na Rivotril a jiná AD se alkohol nesmí pít, proto je vám špatně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4579
9.12.19 23:59
@35ja píše:
Na Rivotril a jiná AD se alkohol nesmí pít, proto je vám špatně

Neber to šmahem, že na nic se pít nesmí. Samozřejmě, že doktor řekne, že na nic se pít nesmí, přeci neporadí pít na léky. U řady léků je to v pohodě, ale zrovna pití na Rivotril a ještě 2 piva a 2 sklenice vína dobrý nápad není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
10.12.19 00:06

@Enmamma já ale mluvím z vlastní zkušenosti na AD se opravdu pít nesmí, udělal by to jen nezodpovědný člověk. Tady nejde o to že to řekne doktor…nějaké bla bla bla…ten duševní stav se ještě zhorší po alkoholu na tyhle léky…to mě věř :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4579
10.12.19 00:17
@35ja píše:
@Enmamma já ale mluvím z vlastní zkušenosti na AD se opravdu pít nesmí, udělal by to jen nezodpovědný člověk. Tady nejde o to že to řekne doktor…nějaké bla bla bla…ten duševní stav se ještě zhorší po alkoholu na tyhle léky…to mě věř :kytka:

A ty máš osobní zkušenost se všemi generacemi antidepresiv? To snad ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
10.12.19 05:41

@Enmamma beru je 27 let vyzkoušela jsem několik druhů než se dopracovalo k jedněm. Nechápu proč si taková. Hele jestliže chceš pít na léky tak to dělej, je to tvé rozhodnutí…každý psychiatr ti řekne že na AD se pít nemá že to prohlubuje horší stavy, v každém přívalové letáků to je pripsano. Kdybych něco nezažila tak to nepíšu. Chtěla jsem jen poradit protože já s tím zkušenost mám (bohužel)…tyto léky budu brát až do smrti a pokud chci aby mě bylo dobře tak to omezení tam je. nepisu zakladatele něco špatného jen chtěla pomoc protože o tom něco vím.. vem si čtvrtku dvojkoveho Rivotrilu a dej si skleničku vína když nevěříš a uvidíš sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4579
10.12.19 08:20
@35ja píše:
@Enmamma beru je 27 let vyzkoušela jsem několik druhů než se dopracovalo k jedněm. Nechápu proč si taková. Hele jestliže chceš pít na léky tak to dělej, je to tvé rozhodnutí…každý psychiatr ti řekne že na AD se pít nemá že to prohlubuje horší stavy, v každém přívalové letáků to je pripsano. Kdybych něco nezažila tak to nepíšu. Chtěla jsem jen poradit protože já s tím zkušenost mám (bohužel)…tyto léky budu brát až do smrti a pokud chci aby mě bylo dobře tak to omezení tam je. nepisu zakladatele něco špatného jen chtěla pomoc protože o tom něco vím.. vem si čtvrtku dvojkoveho Rivotrilu a dej si skleničku vína když nevěříš a uvidíš sama

Nepropaguji pití na léky, jen říkám, že nějaká ta sklenka na některé léky neublíží, ale chce to znát mechanismus účinku léku a alkoholu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 08:38

Ty si na to zvladla pit? 8o me ho dali, kdyz jsem byla hospitalizovanana psychiatrii a uz nikdy vic, to radsi deprese nez rivotril. Nevedela jsem ci jsem, natoz si vubec jen predstavit ze k tomu jeste piju 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.12.19 08:41

Já ten Rivotril brala už kdysi, ale jen 14 dní tušim a v pohodě jsem hned odvykla, jenže tehdy jsem na to nepila.Jsem fakt krá..

• Nahlásit
  • Citovat
3657
10.12.19 08:47

Kdyz pominu ty leky. Prijde ti normalni si dat dve piva a prolozit to dvema dvojkama vina? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
10.12.19 09:10

@Enmamma já neříkám že propagujes pití ;) Ale opravdu na tyto léky alkohol neee, o jiných nevím nemám zkušenost 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4579
10.12.19 13:39
@35ja píše:
@Enmamma já neříkám že propagujes pití ;) Ale opravdu na tyto léky alkohol neee, o jiných nevím nemám zkušenost 8)

Jedna moje příbuzná bere AD a občas si na to dá pivo, podotýkám, že alkoholička není. Je jí úplně dobře, nijak jí to nereaguje s léky. Zaprvé to je individuální a zadruhé to na všechny léky nevadí. S Rivotrilem je to ale hloupý nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama