Co je to za kytku, nevíte?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
whitechick
Stálice 58 příspěvků 19.08.18 18:15
Co je to za kytku, vite?

Zdravim,
Nevite prosim co je toto za kytku? Dostala jsem ji a nemam tuseni jak se nazyva a jak se o ni tedy starat..
P. S. ma kmen jako stromek.
Dekuji :kytka:

Reakce:
micta
Generální žvanilka 24197 příspěvků 19.08.18 18:17

Dracena

whitechick
Stálice 58 příspěvků 19.08.18 18:21

@micta dekuji

Uživatel je onlineMartinaCV
Kelišová 6865 příspěvků 19.08.18 18:22

Ano, Dracena. Mírná zálivka, nepřemokřovat, opravdu jen mírně zalít. Mrkni na net.

kačka39
Kecalka 334 příspěvků 19.08.18 18:59

Když jí uřízneš pod lístkama, tak ti vyraší 2 nebo 3 kmínky z jednoho. To uříznutý dej do sklenice s vodou a za nedlouho pustí kořen.

Pleskánek
Nováček 3 příspěvky 20.08.18 11:15

Jinak Dracena je opravdu Drak … za chvíli budete mít doma prales … my jsme pak i některé odnože rozdali a jednu i myslím prodali

whitechick
Stálice 58 příspěvků 03.09.18 13:23

@Pleskánek to by bylo super.. Cetla jsem ze nema byt ani moc na slunicku, ani ve stinu.. Tak jsem ji dala na skrin a zloutnou ji spodni listy. Zalevam malo, jak se pise.. Musim ji takto „schovavat“ nebo moje kocky radi kousou kytky :roll:. Takze misto toho aby se zvetsovala, zmensuje se :,(

whitechick
Stálice 58 příspěvků 03.09.18 13:25

@kačka39 diky za tip, jako ze ji uriznu vetvicku?

kačka39
Kecalka 334 příspěvků 03.09.18 16:05

@whitechick když jí uřízneš pod lístkama, tak tam vyraší dva až čtyři vyhonky. Někdy jsem to je ještě balila do igelitu, ale asi to není úplně potřeba. To co uřízneš, tak dáš do sklenice s vodou a za pár dní tam je kořen. Ty lístečky od spodu usychají, tak aby nebyl dlouhej holej stonek, tak to uřízni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >