Reklama

Co je to za kytku, nevíte?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

whitechick
Stálice 58 příspěvků 19.08.18 18:15
Co je to za kytku, vite?

Zdravim,
Nevite prosim co je toto za kytku? Dostala jsem ji a nemam tuseni jak se nazyva a jak se o ni tedy starat..
P. S. ma kmen jako stromek.
Dekuji :kytka:

Reklama

Reakce:

micta
Generální žvanilka 23582 příspěvků 19.08.18 18:17

Dracena

whitechick
Stálice 58 příspěvků 19.08.18 18:21

@micta dekuji

MartinaCV
Kelišová 6593 příspěvků 19.08.18 18:22

Ano, Dracena. Mírná zálivka, nepřemokřovat, opravdu jen mírně zalít. Mrkni na net.

kačka39
Kecalka 219 příspěvků 19.08.18 18:59

Když jí uřízneš pod lístkama, tak ti vyraší 2 nebo 3 kmínky z jednoho. To uříznutý dej do sklenice s vodou a za nedlouho pustí kořen.

Pleskánek
Nováček 3 příspěvky 20.08.18 11:15

Jinak Dracena je opravdu Drak … za chvíli budete mít doma prales … my jsme pak i některé odnože rozdali a jednu i myslím prodali

whitechick
Stálice 58 příspěvků 03.09.18 13:23

@Pleskánek to by bylo super.. Cetla jsem ze nema byt ani moc na slunicku, ani ve stinu.. Tak jsem ji dala na skrin a zloutnou ji spodni listy. Zalevam malo, jak se pise.. Musim ji takto „schovavat“ nebo moje kocky radi kousou kytky :roll:. Takze misto toho aby se zvetsovala, zmensuje se :,(

whitechick
Stálice 58 příspěvků 03.09.18 13:25

@kačka39 diky za tip, jako ze ji uriznu vetvicku?

kačka39
Kecalka 219 příspěvků 03.09.18 16:05

@whitechick když jí uřízneš pod lístkama, tak tam vyraší dva až čtyři vyhonky. Někdy jsem to je ještě balila do igelitu, ale asi to není úplně potřeba. To co uřízneš, tak dáš do sklenice s vodou a za pár dní tam je kořen. Ty lístečky od spodu usychají, tak aby nebyl dlouhej holej stonek, tak to uřízni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >