Co je to za larvu hmyzu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 16:13
Co je to za larvu hmyzu?

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonymitu, ale děsně se stydím :oops: Nevíte, co by o mohlo být za (asi) larvy? Našli jsme je zalezlé na garnýžích, zatím nikde jinde. V současné době dost bojuju s octomilkami a bohužel se u nás taky vyskytly blechy :,( Resp. teda jen na našem gaučovém psovi - nechápu :,( Asi si je dotáhl ze zahrady, na kterou nám chodí sousedovic kočky. Každopádně pes je vykoupán v extra šampónu, u veterináře jsme koupili tu tabletu za 800,–, vystříkala jsem gauč, židle, vysála, vytřela, pelíšek rovnou vyhodila. Ale žádnou blechu jsem neobjevila i když jsem tady lozila po čtyřech. My poštípaní nejsme, vůbec jsme nevěděli, že něco takového má, přišlo se na to až při stříhání. Tak teď jen doufám, že to nejsou larvy těch blech, co myslíte? Případně nevíte, jak se toho zbavit? Jsem z toho fakt v háji, na čistotu jsem pes a teď v jednom týdnu hned dvě takové bomby :,(

Reakce:

nestarejtese
Kecalka 444 příspěvků 05.10.18 13:50

Naprosto vás chápu,jš když doma objevím blbou rybenku,tak sem na mrtvici :mrgreen: jinak fakt nevím co by to mohlo být

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >