Reklama

Co je to za larvu hmyzu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 16:13
Co je to za larvu hmyzu?

Ahoj holky, předem se omlouvám za anonymitu, ale děsně se stydím :oops: Nevíte, co by o mohlo být za (asi) larvy? Našli jsme je zalezlé na garnýžích, zatím nikde jinde. V současné době dost bojuju s octomilkami a bohužel se u nás taky vyskytly blechy :,( Resp. teda jen na našem gaučovém psovi - nechápu :,( Asi si je dotáhl ze zahrady, na kterou nám chodí sousedovic kočky. Každopádně pes je vykoupán v extra šampónu, u veterináře jsme koupili tu tabletu za 800,–, vystříkala jsem gauč, židle, vysála, vytřela, pelíšek rovnou vyhodila. Ale žádnou blechu jsem neobjevila i když jsem tady lozila po čtyřech. My poštípaní nejsme, vůbec jsme nevěděli, že něco takového má, přišlo se na to až při stříhání. Tak teď jen doufám, že to nejsou larvy těch blech, co myslíte? Případně nevíte, jak se toho zbavit? Jsem z toho fakt v háji, na čistotu jsem pes a teď v jednom týdnu hned dvě takové bomby :,(

Reklama

Reakce:

nestarejtese
Kecalka 439 příspěvků 05.10.18 13:50

Naprosto vás chápu,jš když doma objevím blbou rybenku,tak sem na mrtvici :mrgreen: jinak fakt nevím co by to mohlo být

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >