Jak se jmenuje ta písnička?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smejdka
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 03.10.14 19:37
Co je to za pisnicku? "Nase male mimi place...."

Zeny, dneska jsem slysela na radiu junior vtipnou pisen, zpiva ji zena s kytarou a zpiva tam „nase male mimi place, dame mu dva kolace“ nebo „mozna jeste babovku, nebo aspon kurku, polivcicky pro mimina, ty nechame pejskovi“. Pak jeste neco, ze nez jogurty a pribinaky, radeji ostrou klobasu, ty ji mas mamo taky rada a jsi porad zdrava… Atd Netusite, kdo to zpiva??? diiiiky :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jalemina
Závislačka 2816 příspěvků 03.10.14 19:53
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26578 příspěvků 03.10.14 19:57

@smejdka
Zkus napsat přímo do rádia… :kytka:

http://www.radiojunior.cz/

jalemina
Závislačka 2816 příspěvků 03.10.14 20:07

@smejdka ma i spousty cd :-) mrkni na jeji stranky, lze to tam i za nejakou kacku stahnout.

smejdka
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 03.10.14 20:31

@jalemina Ty jseš dobráááá diiiiiiíiíííky :-) no uz to koumam, uz to koumam, ty jo a vzpomnela jsem si i na Sestry Steinovy, kdysi kdysi jsem je videla v bedne a libily se mi a nez jsem se k nim dopracovala, tak koukam, ze uz se rozpadly… Fakt dik, mam hned lepsi den :-)))

jalemina
Závislačka 2816 příspěvků 04.10.14 12:32

@smejdka když nevíš celou písničku, stačí zadat do vyhledávače text který si pamatuješ :) Najde se všechno. :) To jen aby to nevypadalo, že vim vo co gou :D

smejdka
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 04.10.14 21:38

@jalemina :-)To jsem zkoušela jako první, za normálních okolností jsem taky zdatný gůglič, ale google na iPadu vyhledává nějak…no, slušně řečeno dost blbě, v tomto případě nijak. A já na to nejsem pořád zvyklá, furt žiju v tom, že google jako google a ono evidentně nee :-/. Teď jsem totéž zadala do google na normálním PC a taky mi to našlo. Krám jablečnej :-)

misebek
Nováček 2 příspěvky 14.12.14 16:38

@smejdka
Tak ho rozkopej :D

BlueFairy
Závislačka 4373 příspěvků 11.01.15 13:51

Prosím vás, můj hledá písničku :lol:

Indicie: starší klip, zpívá ženská, v klipu žena chodí po laně někde ve městě mezi barákama, pak skočí mezi lidi a objeví se v nějaké skleničce :D

BlueFairy
Závislačka 4373 příspěvků 11.01.15 14:32

Nikdoooooooooooo??? :(

Klarindas
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 19.01.15 16:09

Ahoj, tak díky této diskuzi jsem zjistila číže koncert jsem to viděla na jednom festivalu:-)) To CD říkadla a křikadla mám, pokud má někdo zájem můžu to dát ke stažení- napište SZ:-)

Saffiraa
Závislačka 3913 příspěvků 6 inzerátů 02.01.16 17:15

Ahoj holky, hledám písničku, myslím, že to je Uhlíř a Svěrák, ale najít to prostě nemůžu. :( Zpívá se tam: „kryndy pindy u starý bryndy,… mluví anglicky.“ Neznáte to prosím? :mavam:

claire2
Kecalka 312 příspěvků 18.02.16 21:51
Melodie je mi povědomá..

Zdravím dámy,
potřebovala bych poradit.. nemůžu se zbavit dojmu, že melodii této písničky jsem už slyšela.. https://www.youtube.com/watch?… nějaký nápad co vám připomíná :nevim: :nevim:

Eliiinka
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 18.02.16 21:58

Taky mi to neco pripomina, ale za boha si nevzpomenu :mrgreen:

claire2
Kecalka 312 příspěvků 18.02.16 22:01

@Eliiinka tak to jsem ráda, že nejsem jediná.. :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >