Co je to za pupínky?

3480
1.6.13 19:16

Co je to za pupínky?

Ahoj, dcera 2 roky má tyto pupínky. Dostali jsme na to antibiotickou mast - nepomáhá. Nesvědí ji to a ani nemá teplotu. Množství pupínků je čím dál větší, nejvíce jich má na zádech. Přikládám foto. Prosím, co myslíte, že by to mohlo být? neměla nic nového ve stravě a ani prací prášek jsem neměnila. Omlouvám se za kvalitu fotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1026
1.6.13 19:19

A tak co ti na to řekla doktorka, když dala antibiotika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3480
1.6.13 19:25

Že je to nějaká vyrážka…nic víc a že mám mazat 3× denně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
1.6.13 19:28

To je těžká prostě dítě v pondělí seber a zajdi k dr znova. Každá ti řekne, že máš používat od sádla po svěcenou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3480
1.6.13 19:32

@Blanka S v pondělí k dr půjdu tak jako tak, ale napadlo mě, že by třeba to mohli být neštovice, nebo se tak třeba může projevovat alergie. Já jen chtěla vědět zkušenosti ostatních maminek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
1.6.13 19:34
@Vermun píše:
@Blanka S v pondělí k dr půjdu tak jako tak, ale napadlo mě, že by třeba to mohli být neštovice, nebo se tak třeba může projevovat alergie. Já jen chtěla vědět zkušenosti ostatních maminek.

tak neštovice svědí určitě, víš já to nemyslela špatně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
1.6.13 19:46

@Vermun A nezměnila jsi prášek? takhel nevypadá ani atopický axém, ani lupénka. Nejčastější exémy. Nebo co strava?

• Citovat
  • Nahlásit
3480
1.6.13 19:48

@Brooucinda nic z toho…:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
1.6.13 19:50

Prominˇ, ale kvalita je naprd a vzálenost už úplně. Z těch fotek se nedá nic vyčíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.13 19:52

Na foho to neni moc videt, ale jestli jsou malinkaty jako hlavicka od spendliku, muze to byt s poceni, moje dcera to ma porat na zadech.Tomi rekl muj doktor, taky to nicim nemazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
1.6.13 20:02

Na té fotce toho fakt moc vidět není.
Neštovice svědit nemusí, obě dcery je nedávno měly a neškrábala se ani jedna. A předpokládám, že neštovice by doktorka poznala, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.13 20:02

Já osobně z těch fotek neporadím, nemůžeš to ještě jednou vyfotit zblízka? jinak mě napadají neštovice, ale nepoznám to, je to fakt blbá kvalita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3480
1.6.13 20:07

Dcera už šla spát, takže ji znovu vyfotit nemůžu. Pokud ještě dojde, tak ji vyfotím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
1.6.13 20:36

@Vermun neštovice často svědí i když prý né každého a často jim prý předchází nějaké nachlazení, je to prý nějaká reakce organizmu v inkubační době…
navíc neštovice jsou jakoby podlité vodou, a je to začervenalé, kdežto na té fotce mi to příjde takové klidné… nemůže to mít spíš z potu? někdo má z potu na zádech jakoby akné… a tím nemyslím potničky…

• Citovat
  • Nahlásit
8041
1.6.13 20:40

Nestovice maji v pupinku tekutinu a prasknou. A vzdycky se najdou ruzna stadia, flicek, pupinek, pupinek s tekutinou atd…
Muze to mit i po nejake viroze.

No a mozna muzete vynechat pediatra a jit na kozni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat