Reklama

Co je to za pupínky? Shluk malých na bedrech

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2085 příspěvků 09.03.18 09:52
Co je to za pupinky...shluk malych na bedrech.

Ahoj mevite prosim co mi to vyrasilo v oblasti bricha? Mela jsem to asi pred ctyrmi roky v tehotenstvi..jak ro prislo tak to zmizelo, ale objevovalo se to vzdy v oblasti bricha, beder, krize zad a ledvin. Vzdy to bylo par cervenych nebolestivych pupinku vystupku- asi jako miniaturni vridek, ve shluku tesne vedle sebe, treba sesti az osmi. Diky tomu, ze jich bylo tolik a ve shluku, jsem si jich vsimla. Objevovaly se jen kolem bricha a zad a nyni jsou take na zadech. V oblasti ledvin. Nevite co by to mohlo byt? Nemame doma nejakeho roztoce? Nebo nejaky zdravotni problem? neco s jatry, zlucnikem? :?

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3965 příspěvků 09.03.18 09:55

Napadl mě pásový opar v začátku?

arkadie
Závislačka 2915 příspěvků 09.03.18 10:17

@Niemeyer Molusky-virové bradavičky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 10:19

@Niemeyer mě se to střídavě dělá bud na rukou, nebo na nohou, oblítala jsem plnou dr a nikdo neví, vždy se objeví takové to pupínky, když je škrábnu nebo vymáčknu zanítí se hned a pak se hojí i několik měsíců :nevim:, na kožním prý dějaký druh plísně dostala jsem léky a bylo to jen horší :/.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama