Co je to za pupínky? Shluk malých na bedrech

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 09.03.18 09:52
Co je to za pupinky...shluk malych na bedrech.

Ahoj mevite prosim co mi to vyrasilo v oblasti bricha? Mela jsem to asi pred ctyrmi roky v tehotenstvi..jak ro prislo tak to zmizelo, ale objevovalo se to vzdy v oblasti bricha, beder, krize zad a ledvin. Vzdy to bylo par cervenych nebolestivych pupinku vystupku- asi jako miniaturni vridek, ve shluku tesne vedle sebe, treba sesti az osmi. Diky tomu, ze jich bylo tolik a ve shluku, jsem si jich vsimla. Objevovaly se jen kolem bricha a zad a nyni jsou take na zadech. V oblasti ledvin. Nevite co by to mohlo byt? Nemame doma nejakeho roztoce? Nebo nejaky zdravotni problem? neco s jatry, zlucnikem? :?

Reakce:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 09.03.18 09:55

Napadl mě pásový opar v začátku?

arkadie
Závislačka 2915 příspěvků 3 inzeráty 09.03.18 10:17

@Niemeyer Molusky-virové bradavičky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 10:19

@Niemeyer mě se to střídavě dělá bud na rukou, nebo na nohou, oblítala jsem plnou dr a nikdo neví, vždy se objeví takové to pupínky, když je škrábnu nebo vymáčknu zanítí se hned a pak se hojí i několik měsíců :nevim:, na kožním prý dějaký druh plísně dostala jsem léky a bylo to jen horší :/.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >