Co je to za pupínky? Shluk malých na bedrech

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niemeyer
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 09.03.18 09:52
Co je to za pupinky...shluk malych na bedrech.

Ahoj mevite prosim co mi to vyrasilo v oblasti bricha? Mela jsem to asi pred ctyrmi roky v tehotenstvi..jak ro prislo tak to zmizelo, ale objevovalo se to vzdy v oblasti bricha, beder, krize zad a ledvin. Vzdy to bylo par cervenych nebolestivych pupinku vystupku- asi jako miniaturni vridek, ve shluku tesne vedle sebe, treba sesti az osmi. Diky tomu, ze jich bylo tolik a ve shluku, jsem si jich vsimla. Objevovaly se jen kolem bricha a zad a nyni jsou take na zadech. V oblasti ledvin. Nevite co by to mohlo byt? Nemame doma nejakeho roztoce? Nebo nejaky zdravotni problem? neco s jatry, zlucnikem? :?

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3445 příspěvků 09.03.18 09:55

Napadl mě pásový opar v začátku?

arkadie
Závislačka 2915 příspěvků 2 inzeráty 09.03.18 10:17

@Niemeyer Molusky-virové bradavičky.

Anonymní  09.03.18 10:19

@Niemeyer mě se to střídavě dělá bud na rukou, nebo na nohou, oblítala jsem plnou dr a nikdo neví, vždy se objeví takové to pupínky, když je škrábnu nebo vymáčknu zanítí se hned a pak se hojí i několik měsíců :nevim:, na kožním prý dějaký druh plísně dostala jsem léky a bylo to jen horší :/.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama