Co je to za pupínky? Shluk malých na bedrech

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Niemeyer
Ukecaná baba ;) 2251 příspěvků 09.03.18 09:52
Co je to za pupinky...shluk malych na bedrech.

Ahoj mevite prosim co mi to vyrasilo v oblasti bricha? Mela jsem to asi pred ctyrmi roky v tehotenstvi..jak ro prislo tak to zmizelo, ale objevovalo se to vzdy v oblasti bricha, beder, krize zad a ledvin. Vzdy to bylo par cervenych nebolestivych pupinku vystupku- asi jako miniaturni vridek, ve shluku tesne vedle sebe, treba sesti az osmi. Diky tomu, ze jich bylo tolik a ve shluku, jsem si jich vsimla. Objevovaly se jen kolem bricha a zad a nyni jsou take na zadech. V oblasti ledvin. Nevite co by to mohlo byt? Nemame doma nejakeho roztoce? Nebo nejaky zdravotni problem? neco s jatry, zlucnikem? :?

Reakce:
Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4400 příspěvků 09.03.18 09:55

Napadl mě pásový opar v začátku?

arkadie
Závislačka 2915 příspěvků 3 inzeráty 09.03.18 10:17

@Niemeyer Molusky-virové bradavičky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.18 10:19

@Niemeyer mě se to střídavě dělá bud na rukou, nebo na nohou, oblítala jsem plnou dr a nikdo neví, vždy se objeví takové to pupínky, když je škrábnu nebo vymáčknu zanítí se hned a pak se hojí i několik měsíců :nevim:, na kožním prý dějaký druh plísně dostala jsem léky a bylo to jen horší :/.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >