Co je to za škůdce v oblečení?

1823
8.7.15 13:46

Co je to za škůdce v oblečení?

Ahoj, dnes jsem se rozhodla přebrat oblečení v komodě, kterou moc nepoužíváme. Je v suchém bytě, komoda Ikea. Na oblečení jsem našla takové malinké svlečené pruhované kůžičky jako z hada ale tyto měly ani ne 1 cm. Opravdu malinké. Byly různě po oblečení. A pak jsem na dně jednoho šuplíku našla něco mezi hnědým červíkem a rybenkou 8o Co to je? Máme s tím něco dělat nebo stačí jen oblečení vyprat. Bohužel hodně věcí je jen na 30. Jednou už bylo něco podobného u dětí. Ale bylo to nalezlé jen v jedněch punčocháčích jinak nikde. A tady v komodě hlavně na šále. A na pár tričkách. Co s tím? Je to komoda kam nedáváme žádné jídlo a je v podstatě pořád zavřená. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6190
8.7.15 14:06

@Petra8a Fotka by nebyla? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
8.7.15 14:29
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
8.7.15 22:45

@bubulina Vypadá to hodně podobně. Ale červík neměl štětiny na prdce. A nikde jsem nenašla černého broučka. Ani nám tu nelezou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
8.7.15 22:49

I když teď koukám ještě na fotky na googlu. Možná to bude ono :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.15 10:38

To bude určitě kožojed. Nastrkej do šuplíku levanduli, můžeš koupit i přípravek proti šatním molům, likviduje i kožojedy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
9.7.15 16:15

Já ten odkaz našla u nějaké staré diskuze kdesi, víc lidí psalo, že to měli v oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama