Co je to za vyrážku, poradíte?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Semtex
Stálice 52 příspěvků 06.02.19 14:08
Co je to za vyrážka? Nemoc?

Holky prosím o radu, malý je nachlazený, nějak se z toho nemůže vyhrabat. U doktorky jsme s tím byli dvakrát v uplynulých třech týdnech a nikdy na něm neshledala žádnou nemoc krom toho nachlazení… měl to i s teplotou a teď ty teploty má zas… teď v pondělí dostal kapky Pamycon a Aerius. V neděli jsem si u nej všimla jakoby ekzematickeho ložiska na tvaricce vedle nosu, jen jsem mu to namazala a neřešila (ekzem občas mívá) a teď se mu na tom místě osypal obličej a rozlezlo se to i do stran a má to i na zádech. Měl zase teplotu. Já už nevim, co s nim… zatím jak se mu to vysypalo, tak to má a nezhoršuje se to. Je mu sedm. Můžou to být třeba i potničky? Nebo nějaká nemoc?

Moc diky za konzultaci, ještě počkám den dva a nejpozději v pátek nebo už zitra půjdeme k dr zase, když se to nebude lepšit.

Přečtěte si článek: Atopický ekzém u kojenců: Kojení jako prevence

Reakce:
Levandulina
Kelišová 6088 příspěvků 25 inzerátů 06.02.19 14:18

Nemůže to být spála?

lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 06.02.19 14:20

Spala? Spalničky? Neštovice ani potnicky to nejsou. Ještě mě napadla ta nemoc…ruka-pusa nebo jak se jí říká

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 06.02.19 14:28

Nema fialovy jazyk? Mrkni na seznamu na fotky malinoveho jazyka, je to jasne poznat a je to priznak spaly. Jinak by to taky mohli byt ty spalnicky, kazdopadne bych sla hned k doktorovi. Nebo zavolala a oni ti reknou.

Elzaaa
Kecalka 128 příspěvků 06.02.19 14:37

Spalnicky ? Urcite bych volala hned dr a ta ti rekne co s tim. Urcite nicim nepatlat zbytecne kdyz se nevi z ce to je mohlo by se to zhorsit

odlaska
Kecalka 316 příspěvků 06.02.19 14:41

Určitě bych jela k doktorce či na pohotovost, můžou to být spalničky. Ty se prý osypávají od obličeje směrem dolů… (nejdřív obličej, pak krk atd..) Zrovna nedávno mi to říkala doktorka.. Plus je k nim právě rýma a kašel…

Elzaaa
Kecalka 128 příspěvků 06.02.19 14:55

Se spalnickama nebo s podezrenim na ne se nema chodit primo k dr nebo na pohotovost ma se vzdy zavolat a oni ti reknou kdy mas kam prijit. Musi se pacient izolovat. V cekarne muze nakazit plno dalsich lidi. Ja bych zavolala na pohotovost oni ti reknou co a jak.

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 06.02.19 18:05

Tak jak jsi dopadla? @Semtex

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >