Reklama

Co je to za vyrážku? (Foto uvnitř)

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 18.09.10 18:53
Co je to za vyrážku ? - foto uvnitř

Ahoj,

ráda bych vás požádala o radu, co je to za vyrážku, která synovi během dneška vyskočila. Po koupání je to takový markantnější. Nejdřív jsem si myslela, že jde o potničky, ale je to nějak moc :nevim:

(Kuba měl začátkem týdne vysoké horečky, byli jsme u pediatričky, údajně má zarudlé mandle a diagnistikovala angínu. Již třetí den užívá Kuba ATB Ospen) 

Přečtěte si článek: Vyrážka u novorozenců a kojenců, kdy k lékaři?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 18.09.10 18:57

asi lepší obrázek..

Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 18.09.10 18:59

Lolinko, já bych si zcela laicky tipla „pátou dětskou nemoc“. Po vysokých horečkách se dítě osype a tím nemoc končí…
Já s tím kdysi jela na pohotovost :mrgreen:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 18.09.10 19:00

Svědí ho to? Nevím, jestli u 6.nemoci bývá vyrážka na zádech, Anežka ji měla na hrudníku.

Taky by to mohla být reakce na ATB, ale to by se asi objevila dřív. Zašla bych k pediatrovi (a předtím zavolala - kvůli případné infekčnosti).

Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 18.09.10 19:00

…a jestli to bude ono, tak pak jsou ta ATB zbytečná :nevim:

sophinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.10 19:01

šestá nemoc......

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 18.09.10 19:01

Já myslela, jetsli to není šestá…na pátou je malej ne ? Ale nevím…

Já o té angíně měla dost pochybnosti a furt to horem dolem řešila, zda to není ta šestá…ale všichni mi v okolí říkali (příbuzníú, že jsme blbá a mám mu dát ATB…

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 18.09.10 19:02
hkac píše:
Svědí ho to? Nevím, jestli u 6.nemoci bývá vyrážka na zádech, Anežka ji měla na hrudníku.Taky by to mohla být reakce na ATB, ale to by se asi objevila dřív. Zašla bych k pediatrovi (a předtím zavolala - kvůli případné infekčnosti).

Nesvědí…má to i na bříšku a trošku na nožičkách.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 18.09.10 19:03
Jodi píše: …a jestli to bude ono, tak pak jsou ta ATB zbytečná :nevim:

A mohu ATB jen tak vysadit ? Já myslím, že jo, protože jsou nasazaná na něco, co není…tak by to nemělo snad udělat paseku jako když člověk nedobere ATB na nco, co opravdu má… :nevim:

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 18.09.10 19:04

Tahle vyrážka je tipická u šestý dětský nemoci, obávám se, že ATB dostal malej zbytečně… :-(

Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 18.09.10 19:04

Hkac má pravdu- teď jsem pohledala na netu- pátá je u starších dětí, šestá u prcků…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 18.09.10 19:05

Tak to bych taky viděla na tu šestou. Ale já bych taky ATB dávala, kdyby mi je dala doktorka. Mohl mít obojí, Anežka tenkrát taky k té 6.nemoci měla i zánět (obojí potvrzeno z krve) a dokonce i virozu.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 18.09.10 19:06
hkac píše:
Tak to bych taky viděla na tu šestou. Ale já bych taky ATB dávala, kdyby mi je dala doktorka. Mohl mít obojí, Anežka tenkrát taky k té 6.nemoci měla i zánět (obojí potvrzeno z krve) a dokonce i virozu.

Doktorka mu jen koukla do krku, žádná krev, žádny výtěr…:(

Jodi
Kelišová 6651 příspěvků 18.09.10 19:06

Lolinko, já bych ty ATB asi nevysazovala- protože na nedobraná ATB by mohl získat rezistenci :nevim: Ale třeba někdo poradí líp…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 18.09.10 19:13

Já bych je určitě dávala dál (jedině kdyby doktorka řekla něco jiného).

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >