Co je to za vyrážku, neví někdo?

381
2.6.13 09:12

Co je to za vyrážku, neví někdo?

Ahoj maminky, uz asi měsíc má syn kolem pusinky vyrážku… Žádné nové jídlo jsme teď nezařazovali, takže alergie na nějakou potravinu snad ne. Je pravda, že moc slintá, tak mě napadlo že ze slin, ale mal to i na tvářičkách a pod jedním očkem. Na fotce je ta vyrážka dost červená, protože ji osvítil blesk, ale na denním světle tak rudá není. Byli jsme už na 8mesíční prohlídce a já se zamomněla zeptat doktora… Ten ale nic neříkal, když ho viděl. Malého už nekojím.
Nevíte některá co by to mohlo být? Děkuju za odpovědi;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
381
2.6.13 09:13

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
2.6.13 09:21

Tady možná půjde líp vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7969
2.6.13 09:26

Kamarádčina dcera to měla taky…ze slintání a mazala ji zinkovou mastí. Časem se to upravilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
2.6.13 09:29

@werousek A má malej dudlík? Někdy se to takhle osype, když si slintá pod dudlík :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
2.6.13 09:33

Jestli máš doma nějakou mast na opruzeniny se zinkem, tak to tak 3 x za den namaž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
2.6.13 09:36

Má dudlík mam air, takze to docela větrá.. Má ho jen v noci a pres den na usínání. Mazu sudocremem, moc to nepomaha.. Na prcku nam zabere vzdycky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14567
2.6.13 10:44

@werousek co tak zkusit ještě Excipial s Ureou? Já tím mažu malého taky a všechny vyrážky jsou fuč :palec: I když u nás to teda nebylo na jednom místě, ale takové to novorozenecké akné… Ale myslím, že by to taky mohlo pomoct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26955
2.6.13 10:57

@werousek zkus Bepanthen. Ale 3× denně je málo. Mažu cca 8-10× denně a za 2 dny je to dobré.
Můj syn to má ze slintání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
2.6.13 11:01

@werousek sudocrem je na prd. Mám od Nivey krém na opruzeniny v tubě, tím holce mažu všechno, i tu pusinu a zabírá to během pár hodin. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
2.6.13 12:41

Díky za rady, zkusím něco a snad to zmizí;) už jsem se bala ze to bude nejaka alergie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10627
2.6.13 14:13

@werousek my to máme vždy, když malé rostou zuby a slintá, jako teď :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9330
2.6.13 17:54
@werousek píše:
Díky za rady, zkusím něco a snad to zmizí;) už jsem se bala ze to bude nejaka alergie..

nám přesně takhle začal atopický exem…nejdříve tvářičky, původně jsem si myslela, že to podrážděné od lžičky a od příkrmů, ale okolo roka se nám to rozjelo i po celém tělíčku, včetně nožiček, takže jsme skončili na kožním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
6.7.13 08:37

Byla jsem s malym pred 14 dny u dr. Ten mi rekl, ze to vypada na nejaky ekzem. V lekarne mi namichali masticku, ktera vubec nepomohla:( zkusila jsem mu to namazat mesickovou indulonou a behem 1 dne to zmizelo uplne. Ted uz je to ale 3 dny, co se mu to objevilo znovu, ale na levem ličku. JSou to takove velke cervene pupinky… zadna bila tecka ani voda na spicce. je to jako stipanec od komara, ale neni. dela se mu to casto… rano najdu jeden, behem dne jsou tam dalsi tri, pak jeden zmizi, objevi se vedle..:-/ a ted mu to vubec nechce zmizet po nicem. Dr pred tim pak na kontrole rekl, ze ma jen citlivou pokozku, a ze kdyz zabrala indulona, je to v poradku. Ach jo:( nevim uz cim mazat.. Napadlo mne, jestli to nemuze byt treba z toho tepla, ze je mu horko… Jidlem to neni… Vysadila jsem vsechno a zacla znovu s prikrmy a nic me nenapada…praci prasek jsem nezmenila, vsecko pri starem. Zaclo to s prvnim slunickem, na ktere ho ale nevystavuju… Nevite nekdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
29.8.16 15:48

Ahoj, řešíme pořád to samé.. :roll:
Neví někdo, z čeho to může být? Má to pořád. Jeden den „bolino“ zmizí, druhý den je někde jinde na tváři… Jinde na těle ne. Jen vyjímečně má obličej bez jediného pupínku :(
Budou mu 4 roky, takže už nijak zvlášť neslintá :lol: pusu mu umýváme po každém jídle… Nenapadá mně potravina, která by to mohla způsobovat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat