Co je tohle za plevel?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taciras
Extra třída :D 11127 příspěvků 11.08.18 19:13
Co je tohle za plevel?

Ahoj, prosím, co je tohle za plevel? (zajímá mě ten plazivý, co leze na chodník). Je to všude v trávě, posekat se to nedá (je to nízko, při zemi), vyplít taky ne (trhá se to od kořene). Tak aspoň, jestli to třeba není jednoleté, že by mělo smysl to trhat…

Ještě doplnění - pokud to pomůže při určování - ty stonky jsou takové hodně tuhé.

Reakce:

iziwolvie
Kecalka 395 příspěvků 11.08.18 19:26

Je to truskavec. Ten plevel je nesmrtelný. Veškerý trávním máme suchý, jen tahle rostlinka si vesele roste dál. :mrgreen:

Taciras
Extra třída :D 11127 příspěvků 11.08.18 19:49

@iziwolvie Jo to je ono, děkuji. Zkoušela jsem to hledat podle popisu v obrázcích, ale nebyla jsem úspěšná. Taky jsme tu měli po delším suchu jenom tohle :cert: . Zase aspoň něco bylo zelenýho, ale kdyby se to dalo aspoň normálně posekat, ale já to přejedu sekačkou a pak tomu chytím jeden stonek a on má přes metr :cert: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >